ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@l0Messini a nie lepiej wykupic jakis pakiet miesieczny na zdamy to czy innej stronie ? Odrazu masz nauke, egzaminy i wiele innych funkcji
Takie ebooki czy ksiazki do prawka to straszne nudny w mojej opini
0
Siema, polecacie jakies dobre czytniki do książek tak do 600 zł ? Ja sie wgl na tym nie znam bo wole książki a chciałbym kupić narzeczonej bo mnie krew zalewa jak widzę jak czyta ksiazki na smartfonie i sobie psuje wzrok :d
1
@BlauGrana1404 footybite :d
0
@TheNekro94 w moim odczuciu przecietna, bardzo mdła, wypiłem pare razy ale mi nie podeszła
0
Mam szybkie pytanie koledzy, sasiad zalał mi pół mieszkania, jutro lece do spółdzielni a sasiad do ubezpieczalni, dlugo sie czeka w obu przypadkach na rzeczoznawce czy kogos w tym rodzaju ?
Mial ktos podobna akcje ? xd
0
@SeeleyBooth to jeszcze czy będą nadgodziny liczone za prace domowe ? ;d
wybrałbym szkołę, jeśli nie byłoby zadań domowych, tak to praca ;d
1
@kkbarca nie wiem jakie filmy lubisz i co juz widziales ale przy okazji życze szybkiego powrotu do zdrowia :D
0
@TheNekro94 tez chce :D
9
@Kapitan hawk i elegancko :D 26lat na karku a i tak obejrze poraz 20 :D
0
@Crack18 taktyczny :d
2
@Commando zgadzam sie
0
Na trzezwo obejrzalem wlasnie powtorke, wynik dobry natomiast sama gra mierna. Tłamsi nas Slavia czy Celta a tu niektorzy sobie życza LM xD
Trzeci sezon EV to żenada, piłkarze też moga byc winni ale mysle jak skoro my nie mamy zadnej taktyki -.-
0
Jak chodzicie na imprezy/spotykacie sie z znajonymi i sluchacie muzyki to macie swoja piosenke ktora zawsze musi polececiec, ze az jestescie do niej przypisani ? :d
Osobiscie przy mnie zawsze musi poleciec Sweet home Alabama, takze jak wchodze to ludzie wiedza co wkrotce sie znajdzie na glosnikach :d
Bo jestem ciekaw i moze cos nowego by wpadlo w ucho :d
5
@BlauGrana1404 jesli ladnie to ogarniesz to nie ;) w sensie np po przygotowaniu kolacji z klimatem a nie jak Twoja luba bedzie myc naczynia xD
1
Wczesniej bywałem obojetny, ale teraz to mi najzwyczyczajniej smutno..
Nie umniejszam Slavi ale na litosc, co sie dzieje
0
narzekacie na reklamę Etoto a ja nawet nie wiem o co chodzi, polecam wykupić konto premium i po sprawie, bez reklam łomży i innych
7
@Commando myslalem ze tylko ja tak mam, kiedys sie skakalo i klaskalo przed tv a teraz jak na pogrzebie..
2
@TheNekro94 to co zawsze, na stojaca z taktyka ze mecz sam sie wygra :D czekam az zaczna kucac zawodnicy w trakcie meczu a nie tylko trener :d
1
@mekston nie zaczynaj xD
0
@Gitarkafcb mozesz sobie to zrobic sam za darmo w jakims prostym programie projektowym 3d, tylko checi trzeba :D
1
@JohnA fullmatchesandshows.com 1-2h
1
@Lucullus wyobrać sobie że ludzie nie kupują eleven tylko dla barcelony, bo jeśli tak myślisz to jesteś troche ograniczony, ja osobiście mam również dla ligi włoskiej, niemieckiej oraz dla F1
ps. i nie wal takich fochów bo eleven bez Ciebie przeżyje, na pewno nie zbankrutują xD
0
@robsesh kusi kierownice dokupić ale troche sie boje ze mi nie podejdzie a to juz wydatek chyba z 600 zł za porzadna a raczej nie ma wypozyczalni takich sprzetow :d
0
@dud1 https://www.trustedshops.pl/opinia/info_X50D61690124DC2621F33BC74187B4231.html proszę
0
Grał tu ktoś w F1 2019 na konsoli i moze polecić ? W sensie czy dobrze sie gra na padzie czy lepiej juz kierownica ? Na necie ciezko o opinie a jak juz to na pc'eta, bo lipa wydawac 200zl jak sie znudzi po pierwszym wyscigu a zadnego demka na ps4 czy xboxie nie znalazlem :d
0
@notev jestem w stanie Ci poradzić abyś nie kupował tego dziadostwa bo po 3 miesiącach i tak skończy jak wieszak xD
0
@Transu96 forza barca
0
@ElementarzOre niektore dane mozna zamazac wiec nikt na Ciebie chwilowki nie wezmie
0
@ElementarzOre a jak inaczej potwierdzisz pelnoletnosc ? Na slowo Ci nie uwierza :p
0
@Bruttal nie wiem ale ogladam F1 od dwoch tygodni i sie tym zainteresowałem :D taki nic nie wnoszacy komentarz ale jak ogarne temat to moze kiedys bede sie wypowiadal :d choc osobiscie kibicuje mercedesowi