ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukasbarca86 wspolczuje :
0
Jak żyć...
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk5MDI5NjcxNTY5MTMwMDolT6DoR7IS95wEY9A=
0
hejoo, macie jakąś strone na stream'y ligue1 ? na footybite nie ma a na necie jestem lebioda i nie umiem znaleźć ;d
0
@Bamek94 ja juz nie stawiam na nic zwiazanego z Arsenalem xD
0
@Bamek94 na Liverpool i remis Sevilli :d
1
@Olkovsky9 w upc 65zł za canal+, eleveny i polsaty premium
3
5 meczy, 7 punktów, nice
Tak jak z BvB, jeden strzal na bramke, czyli stabilnie z formą
0
@LioMessi10 a tam, to pewnie tez za meczace :D
1
@Volk przegladarka -> ulubione -> fcbarca.com, faktycznie masakra, az paluch boli od klikania
0
Pozdro dla ludzi ktorzy postawili jakiś wysoki over w meczu Arsenal - Frankfurt xD nieźle muszą skakać przed telewizorkiem :D
0
@gontex Apartamenty Tartaczna 3, polecam ;) blisko starego miasta ;)
0
@Deraxium mysle podobnie ale dzisiaj fajnie to wytłumaczył uzytkownik @Janiama, chodzi o hierarchie w niemczech i to chyba nie pierwszy taki konflikt
2
To ma sens
https://zapodaj.net/c498934e5eed1.jpg.html :d
0
Tlumaczmy dzisiejszy dramat brakiem Messiego, wiec wychodzi na to ze kiedys takie wystepy beda cotygodniowa rutyna ;)
Koniec narzekania, w sobote bedzie lepiej, oby...
14
Dla ludzi cieszacych sie z remisu,
-remis po dobrym wyrownanym meczu i nikt nie byłby zly ani nie mial problemu, a my gramy taka sama pasze na wyjazdach jak rok i dwa lata temu, trzesiemy portkami przed kazdym wyjazdem i skaczemy z radosci po remisie z Borussia, czlowiek sie boi na kazdym meczu :x
Do czego to doszlo
Od 3 lat mecze barcy w LM przezywam jak male dziecko na horrorze, boje sie jak mala dziewczynka a emocje ekscytacji zamienily sie na strach
1
Mam pytanie do tych co maja upc, mozna podac koledze passy do konta zeby sobie obejrzal na horizon go mecze bez konsekwencji ze mi zbanuja dekoder czy cos ? Moze glupie pytanie ale ja troche paranoik jestem xD
0
@4drian0 jak longer z kfc, dupy nie urywa
0
@arkasath no na bank, ja też mam upc a płace 30zł xD
1
@Socjopata daj Paj spoķój
3
@LuisSalvano widzę że wróciłes z wakacji ale płyty nie zmieniłes :D
0
Eh, co to obstawianie robi z głowa, wplacasz dyszke co by wkońcu zarobic na jakieś Malediwy czy Karaiby a jak przychodzi do obstawiania to sie robi mikser we łbie, same wątpliwości, czlowiek nie wie co jest prawda a co nie :D same pewniaki, potem niespodzianki i bądz tu madry xd
0
@grizzy10 strzeli pare bramek i zapomną :p
3
@Katalończyk 99 git, mozna obejrzec 50 raz :D
1
@Messibestplayerintheworld oo, znalazł sie samiec alfa co gra w dobre gry a nie jakiś dzieciuch xd
0
@Vhaeraun no to juz Twoja sprawa ile razy bedziesz używał
0
@Vhaeraun mój padre mowi ze dania sa dobre, ale np. frytki sie robią 40 minut i te sprzety pobieraja duzo energi, ale chyba zdrowsze bo na jedno danie wychodzi jedna lyzka oleju :p ale jaki on ma sprzet to nie wiem, kiedys patrzylem na opinie na te sprzety to zdania sie pokrywaly
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Munio priv
0
@student97r odkąd pracuje żałuje że trace sezony NBA, no ale fizycznie nie daje rady ogladac meczy w nocy, pewnie na starosc bede zalowal :/
1
@Azi nieskończoności hajsu dokładnie