1

@lukasbarca86 wspolczuje :

0

hejoo, macie jakąś strone na stream'y ligue1 ? na footybite nie ma a na necie jestem lebioda i nie umiem znaleźć ;d

0

@Bamek94 ja juz nie stawiam na nic zwiazanego z Arsenalem xD

0

@Bamek94 na Liverpool i remis Sevilli :d

1

@Olkovsky9 w upc 65zł za canal+, eleveny i polsaty premium

3

5 meczy, 7 punktów, nice
Tak jak z BvB, jeden strzal na bramke, czyli stabilnie z formą

0

@LioMessi10 a tam, to pewnie tez za meczace :D

1

@Volk przegladarka -> ulubione -> fcbarca.com, faktycznie masakra, az paluch boli od klikania

0

Pozdro dla ludzi ktorzy postawili jakiś wysoki over w meczu Arsenal - Frankfurt xD nieźle muszą skakać przed telewizorkiem :D

0

@gontex Apartamenty Tartaczna 3, polecam ;) blisko starego miasta ;)

0

@Deraxium mysle podobnie ale dzisiaj fajnie to wytłumaczył uzytkownik @Janiama, chodzi o hierarchie w niemczech i to chyba nie pierwszy taki konflikt


2

0

Tlumaczmy dzisiejszy dramat brakiem Messiego, wiec wychodzi na to ze kiedys takie wystepy beda cotygodniowa rutyna ;)

Koniec narzekania, w sobote bedzie lepiej, oby...

14

Dla ludzi cieszacych sie z remisu,

-remis po dobrym wyrownanym meczu i nikt nie byłby zly ani nie mial problemu, a my gramy taka sama pasze na wyjazdach jak rok i dwa lata temu, trzesiemy portkami przed kazdym wyjazdem i skaczemy z radosci po remisie z Borussia, czlowiek sie boi na kazdym meczu :x

Do czego to doszlo

Od 3 lat mecze barcy w LM przezywam jak male dziecko na horrorze, boje sie jak mala dziewczynka a emocje ekscytacji zamienily sie na strach

1

Mam pytanie do tych co maja upc, mozna podac koledze passy do konta zeby sobie obejrzal na horizon go mecze bez konsekwencji ze mi zbanuja dekoder czy cos ? Moze glupie pytanie ale ja troche paranoik jestem xD

0

@4drian0 jak longer z kfc, dupy nie urywa

0

@arkasath no na bank, ja też mam upc a płace 30zł xD

1

@Socjopata daj Paj spoķój

3

@LuisSalvano widzę że wróciłes z wakacji ale płyty nie zmieniłes :D

0

Eh, co to obstawianie robi z głowa, wplacasz dyszke co by wkońcu zarobic na jakieś Malediwy czy Karaiby a jak przychodzi do obstawiania to sie robi mikser we łbie, same wątpliwości, czlowiek nie wie co jest prawda a co nie :D same pewniaki, potem niespodzianki i bądz tu madry xd

0

@grizzy10 strzeli pare bramek i zapomną :p

3

@Katalończyk 99 git, mozna obejrzec 50 raz :D

1

@Messibestplayerintheworld oo, znalazł sie samiec alfa co gra w dobre gry a nie jakiś dzieciuch xd

0

@Vhaeraun no to juz Twoja sprawa ile razy bedziesz używał

0

@Vhaeraun mój padre mowi ze dania sa dobre, ale np. frytki sie robią 40 minut i te sprzety pobieraja duzo energi, ale chyba zdrowsze bo na jedno danie wychodzi jedna lyzka oleju :p ale jaki on ma sprzet to nie wiem, kiedys patrzylem na opinie na te sprzety to zdania sie pokrywaly

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Munio priv

0

@student97r odkąd pracuje żałuje że trace sezony NBA, no ale fizycznie nie daje rady ogladac meczy w nocy, pewnie na starosc bede zalowal :/

1

@Azi nieskończoności hajsu dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?