1

TJ67GJRLCL9

0

Ok, dzieki jeszcze raz, juz wszystko wiem ;)

0

Chodzi o te dodatki Krew i wino oraz Serce z kamienia ? ;>

1

CR to chyba mysli ze uzywajac przekladanki bedzie pykał kazdego obronce :D chociaz balans ciala by dodal do swojego super zwodu :d

0

A tak przy okazji czym sie rozni zwykla wersja od wersji GOTY, wiesz moze ?

0

To super, bedzie jutro grane przed meczem Barcy :D

0

Dobra, przekonaliscie mnie, dzieki ! :D

0

Mam pytanko co do wiedzmina 3, mam zamiar go kupic na konsole ale troche sie obawiam ze mi sie nie spodoba, chodzi o to, ze wiedzmin 2 jakos srednio przypadl mi do gustu i nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto. Samego wiedzmina uwielbiam jesli chodzi o ksiazki. Jest szansa ze 3 mi sie nie spodoba czy te dwie gry to zupelnie inne gry ?

Bo tylu ludzi nie moze sie mylic, ze gra jest tak swietnia, a ja dziwnie sie czuje z tym, ze mam obawy co do niej :D

0

Dobry gol na pożegnanie z Barcą Denis, tak trzymaj

0

Mozna wiedziec czemu przeskakujesz ? Pytam bo ja wlasnie chce przejsc z xbox'a one s na ps4

3

Koniecznie Dark na netflix'ie

2

kto lubi to lubi, ja jestem takim fanem tego serialu, że nie wiadomo jakiej by szmiry(dla innych) nie nakręcili to dla mnie i tak będzie kozackie

3

akurat od Rakiety to się zaczyna ustalanie składu więc zapomnij

58

Przy zmianie Cou i Dembele bylo widac ze Valverde mial jakies pretensje, pewnie chodzilo o to ze chcieli grac w pilke a nie stosowac sie do jego taktyki czyli stac i grac jak betony

1

Zielone swiatlo dla Rakiety to taki wczesny prezent Mikołajkowy dla Valverde, juz pewnie padaczki dostawał po odstawieniu Ivana :D

0

Biednemu to i wiatr w oczy

0

Bardzo ale to bardzo nie polecam netii :d

0

większe promocje na ps4 będą jutro na słynnym black friday czy raczej większych obniżek należy się spodziewać na święta w grudniu ? bo tak dzisiaj patrze na ceny to nie wiele się różnią, czy to dopiero jutro jest takie cenowe bum ?

2

Jak lubicie Jackass'ow to leca na Paramount channel :D

2

Panie, gdzie takie promocje sa ?

3

Paskudna jest

2

Troche slabe porownanie bo jak nie idzie to Messi sie nawet wroci do obrony byle napedzic akcje i rozegrac, a Robert to typowa 9 i czeka na pilke jak ten slup, zreszta co my porownujemy

1

Rentier

0

może trener personalny ?

0

Polecam siłownie :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Blizniaki Cramp i Swiat wedlug Ludwiczka :D

1

a myślałem, że tylko szlachta pali drewnem :D

1

a jeśli ma zapałki ? :D

0

zajmuję się może ktoś z was drukiem 3d ? bo mam parę pytań :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?