ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TJ67GJRLCL9
0
Ok, dzieki jeszcze raz, juz wszystko wiem ;)
0
Chodzi o te dodatki Krew i wino oraz Serce z kamienia ? ;>
1
CR to chyba mysli ze uzywajac przekladanki bedzie pykał kazdego obronce :D chociaz balans ciala by dodal do swojego super zwodu :d
0
A tak przy okazji czym sie rozni zwykla wersja od wersji GOTY, wiesz moze ?
0
To super, bedzie jutro grane przed meczem Barcy :D
0
Dobra, przekonaliscie mnie, dzieki ! :D
0
Mam pytanko co do wiedzmina 3, mam zamiar go kupic na konsole ale troche sie obawiam ze mi sie nie spodoba, chodzi o to, ze wiedzmin 2 jakos srednio przypadl mi do gustu i nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto. Samego wiedzmina uwielbiam jesli chodzi o ksiazki. Jest szansa ze 3 mi sie nie spodoba czy te dwie gry to zupelnie inne gry ?
Bo tylu ludzi nie moze sie mylic, ze gra jest tak swietnia, a ja dziwnie sie czuje z tym, ze mam obawy co do niej :D
0
Dobry gol na pożegnanie z Barcą Denis, tak trzymaj
0
Mozna wiedziec czemu przeskakujesz ? Pytam bo ja wlasnie chce przejsc z xbox'a one s na ps4
3
Koniecznie Dark na netflix'ie
2
kto lubi to lubi, ja jestem takim fanem tego serialu, że nie wiadomo jakiej by szmiry(dla innych) nie nakręcili to dla mnie i tak będzie kozackie
3
akurat od Rakiety to się zaczyna ustalanie składu więc zapomnij
58
Przy zmianie Cou i Dembele bylo widac ze Valverde mial jakies pretensje, pewnie chodzilo o to ze chcieli grac w pilke a nie stosowac sie do jego taktyki czyli stac i grac jak betony
1
Zielone swiatlo dla Rakiety to taki wczesny prezent Mikołajkowy dla Valverde, juz pewnie padaczki dostawał po odstawieniu Ivana :D
0
Biednemu to i wiatr w oczy
0
Bardzo ale to bardzo nie polecam netii :d
0
większe promocje na ps4 będą jutro na słynnym black friday czy raczej większych obniżek należy się spodziewać na święta w grudniu ? bo tak dzisiaj patrze na ceny to nie wiele się różnią, czy to dopiero jutro jest takie cenowe bum ?
2
Jak lubicie Jackass'ow to leca na Paramount channel :D
2
Panie, gdzie takie promocje sa ?
3
Paskudna jest
2
Troche slabe porownanie bo jak nie idzie to Messi sie nawet wroci do obrony byle napedzic akcje i rozegrac, a Robert to typowa 9 i czeka na pilke jak ten slup, zreszta co my porownujemy
1
Rentier
0
może trener personalny ?
0
Polecam siłownie :d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Blizniaki Cramp i Swiat wedlug Ludwiczka :D
1
a myślałem, że tylko szlachta pali drewnem :D
1
a jeśli ma zapałki ? :D
0
zajmuję się może ktoś z was drukiem 3d ? bo mam parę pytań :D