ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
napisz do użytkownika ViscaBarca123, ma bardzo dużą wiedze na temat młodzieżowych zespołów Barcelony i myślę, że on na pewno coś będzie wiedział na ten temat
1
Nie umiem tego przeczytac tak zeby mi sie muzyka szant nie uruchomiła w głowie :D
1
Przecież napisał, że na stronie dziecinada to co będzie z gówniarzami gadał :d
0
Poprostu brak Ci popularnosci na la rambli :D
1
a mówi coś panu słowo sarkazm ? ;)
0
chyba dzisiaj jest jakieś święto bo nie ma pytań o link do meczu w co drugim komentarzu :d
1
Ewentualnie jak nie chcesz syfu z reklam i otwierajacych sie 10 kart z dziadostwem to polecam sciagnac apke ace stream i wkopiowac kod do streama :d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Reddit soccer stream -> wybierz mecz -> znajdz link ktory bedzie podpisany Mobile:Yes
0
tak z ciekawości chciałbym spytać, skąd wy bierzecie te kody ? :D
1
taa, Ty najlepiej wiesz co się dzieje w klubie i czemu gra jeden a drugi nie :)
0
macie jakiś sklep internetowy w którym kupujecie buty ? poszukuje butów na siłownie/bieżnie a na stronach które znam jakoś nie mogę się zdecydować bo albo nie ma rozmiaru albo nie przypadają do gustu ;d
0
Mozecie polecic jakis model butów sportowych na siłownie/bierznie ? Mam tylko jedno wymaganie zeby były z nike i tak do 250zł :d
Dzięki :D
5
Co innego przejąć Barce a Monaco ktore w Ligue1 jest 19
0
Wooooow, niezła :O
Pozdro dla bukmacherów :D
3
to nie jest czasem zagrożone banem z strony Microsoftu ? ;d
0
To dobrze
0
Szrotem to nazywaj siebie a nie pilkarzy Barcy :)
2
a jesli wierze w Ajax to mam postawić na Ajax ? lub jeśli nie wierze, że wygrają to nie mogę ich oglądać w LM ? Co to za chora logika ?
0
A wiesz moze jak sie ma sprawa z xboxem one s bez 4k ?
0
No to fake, trzeba miec win 10
https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc
***Łączenie kontrolera z komputerem z systemem Windows 8.1 lub Windows 7
Po podłączeniu kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox do komputera z systemem Windows 8.1 lub Windows 7 za pomocą kabla micro-USB system Windows automatycznie pobierze i zainstaluje sterowniki kontrolera. Jeśli system Windows nie jest skonfigurowany do automatycznego pobierania oprogramowania urządzeń, możesz ręcznie wyszukać aktualizacje, używając Menedżera urządzeń.
Itd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
To idiotyczne, sprzedać bo nie ma dla niego miejsca, a potem kupić kogoś nowego żeby też nie było dla niego miejsca, zamiast rozwiązać problem to lepiej się problemu pozbyć - wiadomo, to nic że gość jest crackiem i wystarczy mu tylko poukładać w głowie, w klasyku zagrał bardzo mądrze i mam nadzieje, że to początek jego dobrej poukładanej gry.
0
Barca powinna byc zamiast jedynki :D
1
Nie podoba mi sie
0
Ogolnie francuzowi powinni pokazywac nagrania jak o piłke walczy Suarez czy wlasnie jak piszesz Rafa, Dembele zas w odbiorze gra jakby na alibi, bardzo lubie mlodego francuza ale moja sympatia i wiara w niego zanika powoli i jak zawsze go bronilem tak chyba po tym sezobie bede spodziewal sie jego transferu
0
Jak wyglada RDR2 na XO S, w sensie czy warto kupowac(pewnie glupie pytanie) ? :d Bo wyczytalem gdzies na necie ze zacina, zle optymalizuje i najslabiej to wyszlo na XOS i najlepiej grac na PS4 PRO i XO X, a wole spytac tutaj graczy po doswiadczeniach niz sugerowac sie po artykule jakis osob co nie wiem jak wysokie maja wymagania. Dodam ze nie mam 4K
0
a zapisują sie jakoś domyślnie czy to zalezne od gry ?
1
jak usuwam grę z dysku z XO to usuwają się razem z save'ami ? ;d
1
Dzisiaj raczej odpowiedzi niedostaniesz bo kazdy ogrywa :D