0

napisz do użytkownika ViscaBarca123, ma bardzo dużą wiedze na temat młodzieżowych zespołów Barcelony i myślę, że on na pewno coś będzie wiedział na ten temat

1

Nie umiem tego przeczytac tak zeby mi sie muzyka szant nie uruchomiła w głowie :D

1

Przecież napisał, że na stronie dziecinada to co będzie z gówniarzami gadał :d

0

Poprostu brak Ci popularnosci na la rambli :D

1

a mówi coś panu słowo sarkazm ? ;)

0

chyba dzisiaj jest jakieś święto bo nie ma pytań o link do meczu w co drugim komentarzu :d

1

Ewentualnie jak nie chcesz syfu z reklam i otwierajacych sie 10 kart z dziadostwem to polecam sciagnac apke ace stream i wkopiowac kod do streama :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Reddit soccer stream -> wybierz mecz -> znajdz link ktory bedzie podpisany Mobile:Yes

0

tak z ciekawości chciałbym spytać, skąd wy bierzecie te kody ? :D

1

taa, Ty najlepiej wiesz co się dzieje w klubie i czemu gra jeden a drugi nie :)

0

macie jakiś sklep internetowy w którym kupujecie buty ? poszukuje butów na siłownie/bieżnie a na stronach które znam jakoś nie mogę się zdecydować bo albo nie ma rozmiaru albo nie przypadają do gustu ;d

0

Mozecie polecic jakis model butów sportowych na siłownie/bierznie ? Mam tylko jedno wymaganie zeby były z nike i tak do 250zł :d

Dzięki :D

5

Co innego przejąć Barce a Monaco ktore w Ligue1 jest 19

0

Wooooow, niezła :O

Pozdro dla bukmacherów :D

3

to nie jest czasem zagrożone banem z strony Microsoftu ? ;d

0

To dobrze

0

Szrotem to nazywaj siebie a nie pilkarzy Barcy :)

2

a jesli wierze w Ajax to mam postawić na Ajax ? lub jeśli nie wierze, że wygrają to nie mogę ich oglądać w LM ? Co to za chora logika ?

0

A wiesz moze jak sie ma sprawa z xboxem one s bez 4k ?

0

No to fake, trzeba miec win 10


https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc

***Łączenie kontrolera z komputerem z systemem Windows 8.1 lub Windows 7

Po podłączeniu kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox do komputera z systemem Windows 8.1 lub Windows 7 za pomocą kabla micro-USB system Windows automatycznie pobierze i zainstaluje sterowniki kontrolera. Jeśli system Windows nie jest skonfigurowany do automatycznego pobierania oprogramowania urządzeń, możesz ręcznie wyszukać aktualizacje, używając Menedżera urządzeń.

Itd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

To idiotyczne, sprzedać bo nie ma dla niego miejsca, a potem kupić kogoś nowego żeby też nie było dla niego miejsca, zamiast rozwiązać problem to lepiej się problemu pozbyć - wiadomo, to nic że gość jest crackiem i wystarczy mu tylko poukładać w głowie, w klasyku zagrał bardzo mądrze i mam nadzieje, że to początek jego dobrej poukładanej gry.

0

Barca powinna byc zamiast jedynki :D

1

Nie podoba mi sie

0

Ogolnie francuzowi powinni pokazywac nagrania jak o piłke walczy Suarez czy wlasnie jak piszesz Rafa, Dembele zas w odbiorze gra jakby na alibi, bardzo lubie mlodego francuza ale moja sympatia i wiara w niego zanika powoli i jak zawsze go bronilem tak chyba po tym sezobie bede spodziewal sie jego transferu

0

Jak wyglada RDR2 na XO S, w sensie czy warto kupowac(pewnie glupie pytanie) ? :d Bo wyczytalem gdzies na necie ze zacina, zle optymalizuje i najslabiej to wyszlo na XOS i najlepiej grac na PS4 PRO i XO X, a wole spytac tutaj graczy po doswiadczeniach niz sugerowac sie po artykule jakis osob co nie wiem jak wysokie maja wymagania. Dodam ze nie mam 4K

0

a zapisują sie jakoś domyślnie czy to zalezne od gry ?

1

jak usuwam grę z dysku z XO to usuwają się razem z save'ami ? ;d

1

Dzisiaj raczej odpowiedzi niedostaniesz bo kazdy ogrywa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?