ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja sie Bale obawiam najbardziej bo ma predyspozycje do stania sie nowym liderem, dodatkowo ma atuty ktore CR juz dawno stracił :d ale aż tak sie nie boje, mimo wszystko mysle ze Real sie oslabił
2
Ja tak mam :d ale pewnie dadza 2dni na zachete u tyle :D
0
Wierzysz w to co piszesz ? Mial CR swoje kiksy ale to co umiał sie ustawiac do piłek i uderzac z kazdej pozycji to cos niesamowitego
28
Zart to Twoje komentarze na tej stronie :d
1
ja tam polecam od siebie Xbox One S
0
dlaczego ? bulisz za aktualizacje 250zł rocznie i hajs się zgadza :D
3
mam podobnie, tylko mnie tak chyba wykańcza temperatura i ta duchota, w chłodniejsze dni jestem dużo żywszy
0
Matko boska Suarez obudz sie
1
No, wyzej se mogl ta pilke podbic :D
1
Co jak co ale Dembele na prawej flance jest duzo grozniejszy choc i tak ladnie wychodzi na pozycje, brak tylko skutecznosci
1
It something else ! :D
0
Jeden tekst a tyle uczuc :D
16
How was Spain ? :D brakowalo mi tego :D
2
Jejuniu, nie moge sie doczekac :D to juz kolejny rok.a ja sie chyba jaram coraz bardziej :D
1
Tylko pozazdrościć, pozdrawiam ! :D
0
a nie masz gdzies obok siebie żadnego sklepu z grami ? mógłbyś udać się tam i spytać na ile by wycenili, natomiast co do gier Cie nie pociesze bo nie sa dużo wartę, mam podobne gry co Ty i sklep powiedział, że chciałby tylko GTA V, reszta to starocie i nie przyjmują bo też sie u nich kurzy na półkach bo już nikt tego nie kupuje ;d ja myslałem żeby wystawić pakiet tych gier na jakiegoś olx i postawić sumaryczną cene, a samego xbox'a mozesz wycenic w taki sposob że znajdz najtańszego na takim allegro ;d przynajmniej tak oni robia przy wycenie, najniższa wartość na necie i jeszcze odejmują żeby sami mieli na tym zysk ;d
a sam stan Twojego xboxa nigdy nie bedzie idealny bo oni jeszcze musza go rozebrać i wyczyścić, może powymieniają pasty, żeby wystawić jako pół nówke z półroczna bądz roczna gwarancją
5
Ah ten nowy ambitny projekt Atletico.
41
aj, jaki to cudowny widok na La Rambli że po meczu nie ma hejtu na Dembele a wszyscy hejterzy pochowali się mamusią pod spódnice, oby tak dalej Ousmane.
Vamos !
1
Acestream to zwykły odtwarzacz filmów który ma opcje wklejania kodów z reddita, a te kody to po prostu transmisje meczów
przykład:
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/96frjd/1400_gmt_fulham_vs_crystal_palace/
0
Reddit
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Magiczny kabel USB podladuje Ci telefon z laptopa i nic nie bedziesz musial odzyskiwac
28
Denisa za Isco
0
Normalnie az dupa boli ze takie patałachy taki hajs wyciagaja :d
1
Wez sie chlopie nie katuj :D
0
tak nie mają znaczenia, że Messi ma nawet dychę wytatuowaną na nodze :D
0
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2018-2019/philippe-coutinho-new-number-7-fc-barcelona
0
w tych czasach nie będziesz miał pleców po technikum, bez urazy ale ukończenie technikum do żaden sukces, tylko praktyka Cie czegoś nauczy bo da doświadczenie, a tak to będziesz rył teorie
1
myśle, że prawdziwy absynt mógłby tak sprawić, gdyż prawdziwy sie robi z piołunu a on może powodowac lekkie halucynogeny, ale to co piłem to pewnie podróba i pewnie to sam wysokoprocentowy zabarwiony alkohol :p oprócz tego piłem jeszcze inne absynty 4 razy ale nigdy nie miałem halucynacji aczkolwiek kopał inaczej niż inne alkohole ;d
0
gorszy nie będę, tez możesz podesłać ;d