0

@Danny Gaucho po prostu symbol nieskonczonosci, a dokladnie nieskonczonosci hajsu

9

@Vxb93 tylko w tym porównaniu według mnie to Rakitic będzie dlużej grał profesjonalnie w piłkę niż Neymar

22

ogólnie wielu użytkowników wypycha na siłę Rakiete i Dembele do PSG i dziwią się czemu nie chcą tam odejść a jednocześnie przez ostatnie dwa lata cisnęli bekę z szejka, z PSG, że złota klatka i więzienie dla zawodników, sami sobie zaprzeczacie a odpowiedź macie jak na widelcu

może jestem szalony ale dalej wolę tę dwójkę w Barcy niż jednego Neymara

24

@DonAndrzejos albo i nie, Rakieta jest co roku kuszony z strony PSG a mimo to dalej gra u nas, może dla niego szczęście rodziny jest ważniejsze niż "sos" którego i tak ma w pierony

1

@Lares juz jest Dazn ale w polsce nie dosteony

15

@LuisSalvano bo spamisz gościu jak oszalały, co piata linijkę pojawia się Twój komentarz odnośnie Neymara :d w kółko to samo do porzygania ;d

0

@jacobFCB Freddy got fingered oraz To nie jest kolejna glupia komedia dla idiotow :d polecam ten pierwszy, jeden z moich ulubionych zreszta :D

1

@kerouac Narcos :d

0

@Colon Olivier Giroud ;d

0

Rafe uwielbiam, Rogera lubie a Nowaka nie :d

0

@JimMorrisonFCB dzieki ale to jeszcze nie to, za nowoczesna, tam wyskakiwaly jedynie nazwy

0

@ronni37 i jeden poziom skladal sie chyba z 10 odpowiedzi :d

1

Kojarzy ktos z was moze taka gre z dziedziny geografi, była na przegladarce i chyba z innymi ludzmi sie rywalizowało, wyskakiwaly w niej wraz z wzrostem poziomu nazwy państ,miast, chyba tez znanych miejsc, był obraz mapy ziemi i kursorem wbijalo sie flage jak szpilke na mapie, pokazywala odleglosci ile sie ktos pomylił itp, bo szukam i nie moge znalezc :d

2

@fajniag mi sie osobiscie znudził po pierwszym sezonie, bez szału

3

@Barca_Big_Moment no tylko zebyś się nie zdziwił jak de Ligt bedzie miał 1 sklad w Juve a de Jong lawke w Barcy :D

2

Polecacie jakieś materialowe lużne i przewiewne spodenki na lato ? Wiem, że mógłbym poszukać w sklepach ale należe do tych osób ktore jak chodzą na zakupy to sie pocą i bardzo denerwuja a na necie z obrazka cięzko stwierdzić :d

9

@masq ale Cie boli ten transfer widzę, wspołczuje tak sie przejmować :d

0

@Criss18Barca jestem za :d

0

Pytanie odnośnie Uncharted a dokladnie kolekcji Nathana, jak kupie wersje z dubbingiem to jest opcja właczyc napisy PL i lektora/dubbing ENG ?

1

@Odesseiron u mnie to samo, nie sądziłem że na LR można jeszcze kogoś spotkać z takiego fachu ;d

1

https://www.instagram.com/kinsey_sue/?igshid=1lbe7ry35farw

Dla zainteresowanych, pani ktora wybiegła na boisko :d

0

@LuisSalvano wiesz może czy to stała cena czy promocja na jakiś czas ? bo mam już xbox'a a taka cena kusi no i te gry exclusive lepsze niż na X

0

@MesQueUnClub_87 ja zaczalem ostatnio AC i tez bardzo dobry

3

@Michael24 Inter. Nie znosze Milanu :d

0

@kamilos1214 ja tam skakalem z radosci po obronie ze ten koszmar sie konczy ale co kto lubi :D

3

@Transu96 projekt sportowy na czele z Valverde, Rakietą i Busim xd
Mi już żal De Jonga bo pewnie pogra tyle co Malcom

2

Weźcie sie tak nie cieszcie, jutro Messi powie ze to super trener i to wina piłkarzy a Bartek ze ufa betonowi i elo, nastepny sezon z Ernestem -.-

6

Legenda glosi ze, ktos kiedys nabral sie na drybling Coutinho :D

11

Ahh, czuć ta zlosc, gniew z Anfield, tą chęć zwyciestwa


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?