1

Dlatego napisałem że nam jest łatwo się mądrzyć za monitorem komputera i tylko wymagać sukcesów. Marzy mi się by zarząd wziął sprawy w swoje ręce i poszukał sponsorów,którzy gwarantowaliby pieniądze pozwalające na konkurencyjność na rynku transferowym.

0

Oczywiście zgadzam się że sezon jest dla nich wyniszczający ale uważam że nie można tolerować braku zaangażowania w mecz. Niestety od powrotu ze zgrupowań reprezentacji nasze Trio chodzi po boisku, nie angażując się w grę zespołu. Winna leży też po stronie zarządu,bo chcąc walczyć na trzech frontach MSN musi mieć zmiennika,który da możliwość odpoczynku. Wiem że to bardzo trudne zadanie i łatwo piszę się na forum ale taki klub jak Barca nie ma innego wyjścia.

1

Kolego myślę że wszyscy Ich uwielbiają,ale przeanalizuj sobie mecz z atletico. Oni ten mecz przespacerowali.. niestety nie pierwszy raz w ostatnim czasie..

0

Teraz w środku tygodnia będą mogli odpocząć.

2

Bardzo dziwnie wyglada w innej koszulce niż Blaugrany.

1

A MSN gdzie??? Ostatnio to Oni mają najwięcej do potrenowania..

1

"Jeśli istnieje drużyna,która może sobie z tym poradzić to tylko Barcelona" - zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%. Vamos Blaugrana!!!

0

"W środę liczę tylko na to,że sędzia pozwoli na grę" - czytaj że sędzia pozwoli na ostrą i niebezpieczną grę. Jak można kibicować takiemu stylowi gry?? Nie rozumiem.

1

Ta drużyna niejednokrotnie udowadniała że nie wolno w nią wątpić. VAMOS BARCELONA!

0

Cieszy wsparcie prezydenta bo w przeszłości różnie z tym bywało. Widać że mamy chwilę kryzysu ale kto ma się podnieść jak nie nasza ukochana Barcelona :-) ja myślę że bedzie dobrze :-)

2

I to uczucie gdy patrzysz na wynik Wolfsburg- real... :-) :-) :-) :-) :-) mordka sama się śmieje.:-) :-) :-)

10

Mnie od wyniku bardziej boli styl a właściwie brak stylu- brak zaangażowania, walki, pomysłu na grę- tak jak nie Barca. Ewidetnie było widać zmęczenie naszych graczy- pytanie czy to był jednorazowy występ czy przyszedł głębszy kryzys formy. Co sądzicie?

0

Prawda jest taka że w obecnej kadrze Brazylii nie ma żadnego ponadprzeciętnego piłkarza oprócz Neymara i dlatego cała uwaga jest skierowana na Niego. Kiedyś w ofensywie Brazylia miała kłopot bogactwo w ataku a dziś jest tylko Ney i wszystkie oczy są na Niego zwrócone.

0

Przestrzegam że to nie będzie "spacerek". Patrząc na to ile km, minut w poszczególnych meczach reprezentacji grali nasi piłkarze, może być różnie... mnie ucieszy każde zwycięstwo :-)

0

Niby od urodzenia wiemy że kiedyś umrzemy ale jak już to się stanie,to bardzo trudno się z tym pogodzić...:'( Coś dużo ostatnio śmierci panuje wokół Camp Nou.. :-[

0

Bo pierwszy cytat dotyczy Alaby a drugi Marquinhosa.

1

Ja uważam że za ten remis jest po części odpowiedzialny LE, ponieważ zbyt szybko zdecydował się na zmiany w obronie. Uważam że powinno upłynąć więcej czasu gry w drugiej połowie oraz więcej czasu między zmianą Gerarda i Daniego :-) dobrze że jest remis-każdy punkt bliżej mistrzostwa :-)

0

Dla kibiców pięknie to wszystko się zapowiada, ale dla piłkarzy nie będzie to "miodowy miesiąc".

1

Marzeniem byłoby by biali odpadli. To dopiero byłoby ciekawie.. :-)

2

Ciąg dalszy kampanii antyBarca... nie dość że w la liga to teraz w lidzie mistrzów.

0

Jak gramy? Jestem w pracy i nie mogę obejrzeć meczu :-\

0

Za 50 chłopaki będę opowiadać że brali udział w rondo z ekipą Barcelony. :-)

0

Ktoś podrzuci sreama?

1

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź Gerarda... :-)

0

We wszystkim, panie Müller. Barca to wzorzec dla wszystkich. Barca to klub, który na nowo zdefiniował piłkę nożną.

2

Oglądając filmik buzia sama się usmiecha. Chciało by się choć raz znaleźć na pokładzie takiego samolotu...:-) cieszy fakt że w drużynie jest dobra atmosfera bo to zawsze buduje morale drużyny. Czekam za większą ilością takich filmików :-)

0

Moim zdaniem Sergio jest kluczem calej barcelońskiej układanki. Jest najlepszym na świecie zawodnikiem na swojej pozycji. Żeby Barca grała wyśmienicie potrzebny jest wyśmienity Sergio.

0

Takiego napastnika było nam potrzeba. Silny, szybki, skuteczny, zadziorny, potrafiący utrzymać się przy piłce. To bez wątpienia jeden z najlepszych transferów ostatnich lat.

0

Bardzo podoba mi się gra Rayo bo mimo niekorzystnego wyniku grają swoje. Oczywiście faul na Ivanie to kryminał ale miło ich się ogląda. A my gramy swoje. Trochę na pół gwizdka ale kontrolują bieg wydarzeń i własne siły. :-)

7

Nie łam mi serca, Stary... Przez Ciebie pokochałam Barce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?