0

Ile kosztuje wykupienie pakietu eleven na miesiąc?

0

Dopóki prezesem będzie kibic realu to Barca będzie zawsze grała o dziwnych godzinach...

4

Serce rośnie gdy czyta się wypowiedzi zawodnika, który ma być czwartym wyborem, a tak mocno komplementuje klub i drużynę. Powodzenia Paco.

2

Czując oddech na plecach Ardy, Ney powinien być bardziej zmobilizowany niż w ostatniej części sezonu.

4

Wiem że Pep zapoczątkował złote lata Barcy ale wydaje mi się że przy Luisie drużyna niesamowicie ewoluowała. Co Wy na to?

7

Czyżby szykowało się najlepsze okienko transferowe od wielu, wielu lat?

22

W końcu patrzę na skład Barcy na mecz i nie wiem kto wyjdzie w pierwszej 11.

0

Zgadzam się w stu procentach :-)

0

Jestem kibicem Barcelony od 1998 roku i widziałem, przeżywalem i przepłakałem już wiele niezrozumiałych porażek. Życie nauczyło mnie że każdemu należy się szacunek.

0

Czytając komentarze można odnieść wrażenie że Barca musi awansować dalej nie zważając z kim przyjdzie jej rywalizować w grupie. Otóż wcale nie musi bo grają w niej ludzie a nie roboty...mimo wszystko nie zapominajmy o tym...bo każdego przeciwnika należy szanować...

0

Szczerze...wolałbym Fabiana.. dużo pewniejszy i z większymi umiejętnościami.

0

Trzeba przyznać że nasza kadra wyglada imponująco.

4

Leo zdrowia i wygrania CA i MŚ. Tylko tego Ci brakuje do pełni szczęścia.

3

Król jest tylko jeden. Życzę Leo wygranej w Copa i MŚ by nikt nie miał wątpliwości że to najlepszy piłkarz w historii futbolu.

0

Moim zdaniem słowa uznania należą się trenerowi bo widać że zespół ma jakiś pomysł i realizuje. Każdy nasz piłkarz zasłużył na brawa bo zagrał na swoje możliwości. Osobne zdanie na temat Lewego- zagrał fantastyczny mecz,ale On daje reprezentacji coś więcej-podniósł poziom boiskowej świadomości na europejski poziom.

0

Leo przynajmniej nie pije alkoholu i nie bierze dragów, drogi Diego...

0

Oj długo będziemy czekać na takiego prawego obrońcę jak Dani. Nikt nie rozumiał się z Leo tak dobrze jak Dani. Wszystkiego najlepszego Dani.

0

Atletico wczoraj było lepsze i oni powinni wygrać. Niestety od początku ligi mistrzów real miał wygrać.. a najlepszą drużyna jest Barcelona :-)

0

Zobaczcie sami ile razy Leo jest poniewierany podczas meczów. Dla mnie to szokujące że nie jest odpowiednio chroniony przez sędziów. Zdrowia Królu.

3

I jak tu ich nie kochać :-)

0

Oby to nic poważnego.

0

Duma mnie rozpiera!!! Niesamowita walka naszych piłkarzy.

1

Koszulki nie grają-ważne by zdobywać kolejne puchary.

5

Jaki klub takie ambicję..

0

Podobno Ramos też nie powinien grać,ponieważ miał 10 żółtych...

0

Najbardziej bałem się tego wyjazdu.. po meczu jestem spokojniejszy bo zostały tylko dwa mecze. Styl zespołu słaby ale nie da się strzelać po pięć bramek w każdym meczu. Po obronie mistrzostwa nikt nie będzie pamiętał o stylu. Vamos Barcelona :-)

1

Ze względu na Niego i Roberta chciałbym żeby Bayern wygrał CL.

0

Neymara gubi brazylijski charakter. Zbyt dużo chce korzystać z życia. Jeśli nie zmieni podejścia do piłki, szybko się rozmieni.

0

A możesz wypowiedzieć się bardziej merytorycznie?

0

Ja uważam że autor ma połowę racji tzn. kibic każdej drużyny na świecie marzy by jego ukochana drużyna miała szansę zdobyć mistrzostwo kraju a nasza ukochana Blaugrana może zdobyć mistrzostwo i puchar Hiszpanii. Cudownie będzie jeśli zdobędziemy te puchary. Jednak jest druga strona- zaangażowanie zawodników. Rozumiem że nie jesteśmy wstanie wszystkich meczy wygrywać, ale uważam że w każdym meczu zawodnicy powinni maksymalnie starać się grać na 100% bo są profesjonalistami. Uważam że w ostatnim czasie nie ma owego " serducha"' w naszym zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?