rozsadny
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile kosztuje wykupienie pakietu eleven na miesiąc?
0
Dopóki prezesem będzie kibic realu to Barca będzie zawsze grała o dziwnych godzinach...
4
Serce rośnie gdy czyta się wypowiedzi zawodnika, który ma być czwartym wyborem, a tak mocno komplementuje klub i drużynę. Powodzenia Paco.
2
Czując oddech na plecach Ardy, Ney powinien być bardziej zmobilizowany niż w ostatniej części sezonu.
4
Wiem że Pep zapoczątkował złote lata Barcy ale wydaje mi się że przy Luisie drużyna niesamowicie ewoluowała. Co Wy na to?
7
Czyżby szykowało się najlepsze okienko transferowe od wielu, wielu lat?
22
W końcu patrzę na skład Barcy na mecz i nie wiem kto wyjdzie w pierwszej 11.
0
Zgadzam się w stu procentach :-)
0
Jestem kibicem Barcelony od 1998 roku i widziałem, przeżywalem i przepłakałem już wiele niezrozumiałych porażek. Życie nauczyło mnie że każdemu należy się szacunek.
0
Czytając komentarze można odnieść wrażenie że Barca musi awansować dalej nie zważając z kim przyjdzie jej rywalizować w grupie. Otóż wcale nie musi bo grają w niej ludzie a nie roboty...mimo wszystko nie zapominajmy o tym...bo każdego przeciwnika należy szanować...
0
Szczerze...wolałbym Fabiana.. dużo pewniejszy i z większymi umiejętnościami.
0
Trzeba przyznać że nasza kadra wyglada imponująco.
4
Leo zdrowia i wygrania CA i MŚ. Tylko tego Ci brakuje do pełni szczęścia.
3
Król jest tylko jeden. Życzę Leo wygranej w Copa i MŚ by nikt nie miał wątpliwości że to najlepszy piłkarz w historii futbolu.
0
Moim zdaniem słowa uznania należą się trenerowi bo widać że zespół ma jakiś pomysł i realizuje. Każdy nasz piłkarz zasłużył na brawa bo zagrał na swoje możliwości. Osobne zdanie na temat Lewego- zagrał fantastyczny mecz,ale On daje reprezentacji coś więcej-podniósł poziom boiskowej świadomości na europejski poziom.
0
Leo przynajmniej nie pije alkoholu i nie bierze dragów, drogi Diego...
0
Oj długo będziemy czekać na takiego prawego obrońcę jak Dani. Nikt nie rozumiał się z Leo tak dobrze jak Dani. Wszystkiego najlepszego Dani.
0
Atletico wczoraj było lepsze i oni powinni wygrać. Niestety od początku ligi mistrzów real miał wygrać.. a najlepszą drużyna jest Barcelona :-)
0
Zobaczcie sami ile razy Leo jest poniewierany podczas meczów. Dla mnie to szokujące że nie jest odpowiednio chroniony przez sędziów. Zdrowia Królu.
3
I jak tu ich nie kochać :-)
0
Oby to nic poważnego.
0
Duma mnie rozpiera!!! Niesamowita walka naszych piłkarzy.
1
Koszulki nie grają-ważne by zdobywać kolejne puchary.
5
Jaki klub takie ambicję..
0
Podobno Ramos też nie powinien grać,ponieważ miał 10 żółtych...
0
Najbardziej bałem się tego wyjazdu.. po meczu jestem spokojniejszy bo zostały tylko dwa mecze. Styl zespołu słaby ale nie da się strzelać po pięć bramek w każdym meczu. Po obronie mistrzostwa nikt nie będzie pamiętał o stylu. Vamos Barcelona :-)
1
Ze względu na Niego i Roberta chciałbym żeby Bayern wygrał CL.
0
Neymara gubi brazylijski charakter. Zbyt dużo chce korzystać z życia. Jeśli nie zmieni podejścia do piłki, szybko się rozmieni.
0
A możesz wypowiedzieć się bardziej merytorycznie?
0
Ja uważam że autor ma połowę racji tzn. kibic każdej drużyny na świecie marzy by jego ukochana drużyna miała szansę zdobyć mistrzostwo kraju a nasza ukochana Blaugrana może zdobyć mistrzostwo i puchar Hiszpanii. Cudownie będzie jeśli zdobędziemy te puchary. Jednak jest druga strona- zaangażowanie zawodników. Rozumiem że nie jesteśmy wstanie wszystkich meczy wygrywać, ale uważam że w każdym meczu zawodnicy powinni maksymalnie starać się grać na 100% bo są profesjonalistami. Uważam że w ostatnim czasie nie ma owego " serducha"' w naszym zespole.