rozsadny
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam przekonania bo niewielu Anglików sprostało La Lidze.
2
W obecnej sytuacji Barcy potrzebny jest On i Veratti oraz Thiago. Dwóch z trzech tych zawodników Barca potrzebuję na wczoraj by móc wrócić do walki na trzech frontach.
0
Zgadzam się z Tobą w 99%. Pamiętaj tylko że Psg to nie ta półka co Barca bo u Nas mógłby wygrać wszystko a w Paryżu Marco osiągnął szczyt możliwości. Ten jeden procent może zdecydować o transferze do Nas lub innego klubu z absolutnego topu. Dlatego uważam że wszystko zależy tylko od Marco.
0
Szczerze mówiąc to patrzę przez pryzmat umiejętności czysto piłkarskich. Piotr to taki nasz Denis Suarez- technika jest i nic więcej. Po pierwsze nie ma mentalności by grać w topowym klubie, po drugie Piotr za bardzo ucieka od odpowiedzialności na boisku. Miał okres w klubie, że grał odważnie i do przodu s potem znów do najbliższego. Być może taką mają taktykę ale obserwując Piotra w Napoli widziałem że gra do najbliższego. Zazwyczaj do Hamsika.
0
Wyobrażasz sobie posadzenie Marco na ławce za karę?Tak na logikę- najważniejszego piłkarza drużyny posadzić za karę- to strzał we własną stopę.
5
Z całym szacunkiem do Piotra ale to nie te buty...
13
Jeśli naprawdę będzie chciał odejść to nic Go nie powstrzyma. Z niewolnika nie ma pracownika. Wszystko zależy od samego Marca...On wie że w Psg nie przeskoczy już pewnego poziomu więc...
0
Ten sezon pokazał że potrzebujemy dwóch topowych środkowych pomocników którzy potrafią grać piłkę na tak oraz prawego obrońcę.
2
Szkoda że przez cały sezon nie było takiego zaangażowania jak dziś...
2
Macie szczęście że tylko koszulkę Wam pokazał...Długo będziecie pamiętać nazwisko Leo..
0
Przecież Leo tylko " dobrze się rzucił"...
1
Roberto kocham Cię!!!
3
Płacze ze szczęścia!!!
0
Wychodzi brak wartościowych rezerwowych..
1
Zamknijcie ten mecz!!!!
0
Z jednej strony masz rację, ale żaden transfer nie daje Ci gwarancji że wypali.. Pogba jest najlepszym przykładem.
0
Bardzo dużo racji w tym artykule. Niestety, nic wieczne nie jest i wszystko przemija.Leo jest coraz starszy i nie zawsze Mu się chce, nie zawsze może itp.
0
O wyborze trenera zdecyduje...reszta kasy po podpisaniu kontraktu przez Leo.
1
Ciężko się nie zgodzić z Rio ale problem jest dużo głębszy niż sami piłkarze. Zarząd, trener, brak kasy to także składowe obecnej sytuacji Barcelony.
1
Odwieczna wojna między sercem a rozumem. Każdy kibic chce by ukochany klub zdobywał wszystko co się da. My, kibice Barcy mamy niesamowite szczęście że żyjemy w epoce Leo bo to prawdopodobnie najlepszy okres w historii klubu. Niestety wszystko przemija i nie długo będzie trzeba wrócić na ziemie bo ostatnie lata nie są czymś normalnym, jeśli chodzi o dokonania jednego klubu.
0
Spokojnie, Luis powie że rozegraliśmy kompletny mecz.
41
Największą porażką będzie zatrudnienie Unzue w następnym sezonie.
5
Żałosne jest twierdzenie, że Barca rozegrała dobry mecz z Malaga.
1
Miejmy nadzieję że z każdym sezonem będzie grał jeszcze lepiej. Gdyby każdy transfer był choć w połowie udany jak transfer Samuela...
17
Barcelona to nie jego rozmiar kapelusza. Facet w żadnym z meczów nie dał nic na plus ani w obronie ani w ataku. Choć trzeba przyznać że żaden z pomocników nie gra rewelacyjnie.. i tu jest największy problem obecnej Barcy. Brak kreatywnych pomocników. Wszyscy podają Leo i patrzą co on wymyśli...taka jest nasza taktyka.
0
Podrzuci ktoś linka na tel? Jestem w pracy i nie mam jak obejrzeć
0
Jeśli nie dziś to kiedy...
0
Szybciej real straci punkty z kimś z dolnej części tabeli niż w derbach.
0
Już widzę jaki strach czują w madrycie widząc formę Dumy Katalonii. :-)
0
Wiesz, dopóki piłka w grze....