rozsadny
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech dopłaca te 25 mln i oddadzą Dybale. :-)
3
Oczywista oczywistość że Jemu trzeba dać szansę w nastepnym sezonie.
1
Aż tak kochają Barcelonę?,:-)
0
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy : a) celta jest bez formy od dłuższego czasu, b) celta nie walczy już o nic, c) real jest w formie. Ciężko będzie o wygrana celty.
0
Zgadzam się w stu procentach. Pytanie tylko czy Marco by chciał grać u nas, bo bez tej chęci nie wykupimy Go.
2
Masz rację. Po prostu twierdzę że sam pomocy nam nie zbawi. Żaden z obecnych pomocników nie potrafi wziąść ciężaru gry na siebie, więc uważam że potrzeba nam dwóch klasowych pomocników.
1
Potrzebujemy zarówno Jego jak i Verattiego.
0
Jedyną drużyną jaką może pokonać real jest Barca. Bo obie są na zbliżonym poziomie..
3
To nie real wygrał ligę tylko my żeśmy ją przegrali brakiem zaangażowania w niektórych meczach.
1
Celta jest bez formy a Malage trenuje kibic realu także nie ma zbyt wielu powodów do optymizmu.
0
Sevilla po strzeleniu bramki...przestała grać.
1
Może być da Vinci. :-) grunt że wiemy o co chodzi:-)
20
Nie mogę uwierzyć że ten sezon tak szybko minął. Przecież nie dawno wszystko się zaczęło...
1
Kolego każdy obiektywny kibic powie jak jest. Cr 7 to urodzony strzelec. Nastawiony na bramki. Zawsze tak było bo taki ma styl. A Leo...cóż to moim zdaniem Picasso piłki nożnej. Tylko On potrafi " namalować" najpiękniejszy obraz piłki nożnej.
1
Zjedz snickersa..
0
Stroje nie grają...
0
Jego przykład pokazuję że w może w lidze francuskiej należy szukać ewentualnych wzmocnień kadry.
1
Nierówna forma Matsa spowodowana jest tym, że nie ma żadnej, uczciwej konkurencji. Wie dobrze,że zawsze będzie bronił i taki jest właśnie skutek nie równej formy.
8
Najlepsze trio w historii futbolu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba zacząć myśleć jak funkcjonować po erze Leo by nie obudzić się z ręka w nocniku.
0
Z tego co się orientuję to żebyśmy zdobyli tytuł to muszą przegrać jakiś mecz.
0
Teraz tylko porażka realu i weekend będzie cudowny. :-)
0
Oczywiście że nie. Prawda jest taka że w ciągu trzech sezonów graliśmy dobrze przez pół pierwszego sezonu i pierwszą część drugiego. Niestety Lucho nie miał odpowiednich "papierów" na trenowanie Barcy. Najlepiej widać to w tym sezonie. Zero taktyki i pomysłu na gre, nie zawsze grali piłkarze aktualnie z najlepszą formą i niesamowity upór w swoich błędnych decyzjach. Dlatego boję się że z Ronaldem będzie tak samo.
37
Ma facet niesamowity charakter. Takich ludzi nam potrzeba w drużynie.
1
Ronald najpierw osiagnij jakiś sukces a potem myśl o Barcelonie.
0
Trochę to dziwne że piłkarze wypowiadają się na ten temat. Może się to źle skończyć.
0
Nie jest wart jednej trzeciej tej kwoty. Boże, dokąd teb świat zmierza.
5
Żeby walczyć na wszystkich frontach trzeba mieć wartościowych zmienników na ławce.
0
Jeszcze by brakowało Ronalda na ławce...