0

Niech dopłaca te 25 mln i oddadzą Dybale. :-)

3

Oczywista oczywistość że Jemu trzeba dać szansę w nastepnym sezonie.

1

Aż tak kochają Barcelonę?,:-)

0

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy : a) celta jest bez formy od dłuższego czasu, b) celta nie walczy już o nic, c) real jest w formie. Ciężko będzie o wygrana celty.

0

Zgadzam się w stu procentach. Pytanie tylko czy Marco by chciał grać u nas, bo bez tej chęci nie wykupimy Go.

2

Masz rację. Po prostu twierdzę że sam pomocy nam nie zbawi. Żaden z obecnych pomocników nie potrafi wziąść ciężaru gry na siebie, więc uważam że potrzeba nam dwóch klasowych pomocników.

1

Potrzebujemy zarówno Jego jak i Verattiego.

0

Jedyną drużyną jaką może pokonać real jest Barca. Bo obie są na zbliżonym poziomie..

3

To nie real wygrał ligę tylko my żeśmy ją przegrali brakiem zaangażowania w niektórych meczach.

1

Celta jest bez formy a Malage trenuje kibic realu także nie ma zbyt wielu powodów do optymizmu.

0

Sevilla po strzeleniu bramki...przestała grać.

1

Może być da Vinci. :-) grunt że wiemy o co chodzi:-)

20

Nie mogę uwierzyć że ten sezon tak szybko minął. Przecież nie dawno wszystko się zaczęło...

1

Kolego każdy obiektywny kibic powie jak jest. Cr 7 to urodzony strzelec. Nastawiony na bramki. Zawsze tak było bo taki ma styl. A Leo...cóż to moim zdaniem Picasso piłki nożnej. Tylko On potrafi " namalować" najpiękniejszy obraz piłki nożnej.

1

Zjedz snickersa..

0

Stroje nie grają...

0

Jego przykład pokazuję że w może w lidze francuskiej należy szukać ewentualnych wzmocnień kadry.

1

Nierówna forma Matsa spowodowana jest tym, że nie ma żadnej, uczciwej konkurencji. Wie dobrze,że zawsze będzie bronił i taki jest właśnie skutek nie równej formy.

8

Najlepsze trio w historii futbolu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzeba zacząć myśleć jak funkcjonować po erze Leo by nie obudzić się z ręka w nocniku.

0

Z tego co się orientuję to żebyśmy zdobyli tytuł to muszą przegrać jakiś mecz.

0

Teraz tylko porażka realu i weekend będzie cudowny. :-)

0

Oczywiście że nie. Prawda jest taka że w ciągu trzech sezonów graliśmy dobrze przez pół pierwszego sezonu i pierwszą część drugiego. Niestety Lucho nie miał odpowiednich "papierów" na trenowanie Barcy. Najlepiej widać to w tym sezonie. Zero taktyki i pomysłu na gre, nie zawsze grali piłkarze aktualnie z najlepszą formą i niesamowity upór w swoich błędnych decyzjach. Dlatego boję się że z Ronaldem będzie tak samo.

37

Ma facet niesamowity charakter. Takich ludzi nam potrzeba w drużynie.

1

Ronald najpierw osiagnij jakiś sukces a potem myśl o Barcelonie.

0

Trochę to dziwne że piłkarze wypowiadają się na ten temat. Może się to źle skończyć.

0

Nie jest wart jednej trzeciej tej kwoty. Boże, dokąd teb świat zmierza.

5

Żeby walczyć na wszystkich frontach trzeba mieć wartościowych zmienników na ławce.

0

Jeszcze by brakowało Ronalda na ławce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?