1

Droga dedukcji- Juve pokonało Barce a Barca real, więc Juve pokona real i wygra LM. :-)

1

Zawsze wierzyłem że sprawiedliwość istnieje i dziś także wierzę. Jeśli Juve wygra to nie będę żałował a się cieszył. :-)

0

Wszyscy dziś będą oglądać mecz a ja w pracy..

2

Na Darku się wychowałem i mam do Niego sentyment ale masz rację. Czasem powie coś ciekawego ale z reguły powinien być ktoś inny. Ale trzeba przyznać że sam pomysł na program jest ekstra.

2

Witam serdecznie:-) czy ktoś z Was ogląda program pt: misja futbolu? Kogo z ekspertów lubicie i za co?

0

Poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko więc życzę trenerowi by mógł podskoczyć do niej. Miejmy nadzieję że pomoże wrócić na szczyt naszej ukochanej Barcelonie.

1

Jeśli mogę to podpinam się pod pytanie:-) Był ktoś może we Władysławowie?

22

Oj będziemy płakać jak Leo skończy karierę.

0

Tylko pierwsza drużyna. W sezonie jest wystarczająco dużo spotkań by dać Mu szansę na pokazanie. Może się okazać strzałem w 10..

0

W tej chwili to chyba najlepsza możliwa decyzja. Facet ma wszystko by przywrócić Barcelonie właściwie miejsce.

0

Ten mecz pokazuje co będzie jeśli w następnym sezonie nie kupimy ofensywnego pomocnika.. z średnimi zespołami można wygrać ale z klasowym zespołem nie da rady.

0

Dobrze że Lucho odchodzi. Facet totalnie się pogubił.

0

Koszulki nie grają..

0

Real robi się coraz bardziej bombowy..:-)

4

Gdyby tak się stało to cristiano już nigdy nie pożyczył by mu żelu..:-)

0

A może przy lepszych piłkarzach wystrzeli?

2

Nigdy nie wiadomo czy dany piłkarz sprawdzi się w danej drużynie czy nie. Życie potrafi pisać różne scenariusze.

50

To że Barcelona frajersko traciła punkty w tym sezonie to jedno ale nie można milczeć gdy sędziowie tak pchają real praktycznie co trzeci mecz. Bo jak będziemy milczeć to co sezon będzie to samo. Niech wygrają ligę ale w uczciwych rozgrywkach a nie za pomocą wszelkich dostępnych możliwości.

1

Oj to Ty jeszcze mlody jesteś:-):-):-)

1

Na temat sędziów lepiej się nie wypowiadać. Simeone powiedział przed sezonem lub zaraz po jego rozpoczęciu ze w tym roku real ma wygrać la ligę. Widać sędziowie wzięli te "rady" do serca.

0

Prawda jest taka że cały sezon graliśmy bez pomocy. Wszystko zależało tylko od Leo. Tak nie da się wygrać ligi ani ligi mistrzów. Leo jest wielki ale potrzebuję pomocy.

20

Ciekawych czasów doczekałem: real, który posiada najbardziej równą kadrę w swojej historii walczy do ostatniej kolejki z bardzo nierówną Barcelona o mistrzostwo ligi. To nie real wygrał ligę tylko Barca przegrała.

1

Rafinha jest bardzo dobrym graczem,ale czy na Barcelonę? Wydaje mi się że pewnej granicy nieprzeskoczy.

2

Oby to Lech zdobył majstra:-)

0

Puyol klasa sama w sobie. Może nie miał wybitnej techniki ale sercem nadrabiał wszystkie swoje niedoskonałości.

0

Żałosne jest to że wszystko robione jest pod real. Pomijając fakt, że kartka była nie słuszna, realowi wybacza się wszystko, nawet zakazy transferowe. Śmieszy mnie to że wszyscy dobrze o tym wiedzą a nie ma sposobu by ich powstrzymać.

0

Jeszcze bym do tego grona dodał reprezentację Holandii z okresu 1998-2000r.

0

Nie wiem czy ktoś pisał już,więc piszę: "komitet apelacyjny" anulował kartę Nacho. Z jednej strony śmieszne a z drugiej żałosne.

1

Może i grał prawie wszędzie ale zgodnie z powiedzeniem: jeśli ktoś jest do wszystkiego to zazwyczaj jest do niczego.

0

Swoją drogą sprzedaż Cesca był strzałem w stopę. Tak samo jak Thiago. Naturalni następcy Xaviego i Iniesty. A teraz pozostało nam płacić grube miliony za klasowych pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?