rozsadny
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem nie każdy transfer musi wypalić. Trudno jest kupić odpowiedniego zawodnika bo naszej drużyny. Nie zawsze dany zawodnik umie radzić sobie z presją gry w Barcelonie.
2
Problem jest taki że nie mamy kreatywnego pomocnika, który mógłby dac coś ekstra w ofensywie.
0
A ja dałbym wszystkim po 10 za całokształt sytuacji. :-)
8
Marco może zrozumie że Jego miejsce jest w Barcelonie. :-)
0
Dobrze że Lucho pokazał jaja- będzie się działo:-)
7
Obyś był prorokiem Lucho!
2
Jak dla mnie zawodnik wczorajszego meczu.
0
Bóg jest tylko jeden.
0
Nigdy nie należy skreślać Barcy... Barca odzyskała uśmiech a to źle wróży przeciwnikom.
0
W końcu gramy z poświęceniem..
3
Myślę że to dobra decyzja. Ewidentnie widać że ten trener się wypalił.
3
My oczywistego karnego nie dostaliśmy, natomiast real dostał bardzo kontrowersyjnego. Tylko rywal był ten sam.
0
Obiektywnie patrząc remis byłby sprawiedliwy , choć bramka Leo to majstersztyk.
1
Niby zwycięzców się nie osadza ale generalnie nasza gra nie wyglądała zbyt ciekawe.
0
Moim marzeniem jest wygrana Barcy i porażka realu.
3
Z tego co się orientuję to złota piłką nie jest przyznawana za zasługi.
5
Generalnie to ostatni sezon Lucho na ławce Barcy.
0
Mundo ma rację- chcąc wygrać ligę musimy wygrać.
0
Jeśli bramkarz z przeciętnym zespołem jest najlepszy to nie wróży to niczego dobrego.
0
Nikt nie rozumiał się z Leo tak jak On- grali z pierwszej piłki jak na treningu.
10
Spójrzmy prawdzie w oczy: po pierwsze ten wynik jest dla nas ukojeniem ran po porażce z psg, po drugie real w tym sezonie ma więcej szczęścia niż cała liga razem wzięta i po trzecie my niestety nie mamy równej formy i mecz z Atletico może być różny. Jeśli Lucho znacznie wystawiać piłkarzy z najlepszą formą to możemy pokonać Atletico.
0
A real straci punkty.
4
Od kiedy real madryt jest wielkim klubem? ;-)
0
My kibice Barcy musimy zrozumieć jedno- trafiliśmy w złotą dekadę Barcy. Niestety wszystko przemija i trzeba się z tym pogodzić. Nigdy nie uda się zastąpić Xaviego, Iniesty, Messiego, Puyola... ta złotą drużyna była jedyna i niepowtarzalna. Może za kilka lat znów wyskoczy tyle perełek z szkółki by znów zadziwić świat.
3
Prawda jest taka że gramy nierówno już od połowy poprzedniego sezonu... więc Lucho miał trochę czasu by poukładać drużyne.
7
A może by przejść na zmianę systemu gry na 3-4-3? Może to by zmieniło oblicze naszego zespołu. Jeśli, kogoś kupić to tylko do podstawowej 11.
6
Wynik godny pochwały, mając na uwadze to że przez większość meczu musi grać i w ataku i w pomocy.
6
Uporczywe wystawianie Roberto na prawej obronie nie dało nic pozytywnego ani jemu ani Barcy. Sytuacja z Roberto, miejsce w 11 dla Gomesa i świętość MSN pokazuję, że czas na nowego trenera.
0
Serce boli, oczy płaczą- w tym sezonie ligi mistrzów już nie zobaczą.
0
R10 w swoim najlepszym czasie był wstanie zrobić wszystko co chciał. On piłką się bawił. Dzięki Niemu Barca i Brazylia wróciły na szczyty. Neymar jest dobry ale nie ma charakteru być wyjątkowym, tak jak ci najlepsi.. bo nie umiejętności są najważniejsze a głowa by być niezapomniany. Zobaczysz że o R10 nikt nie zapomni a o Neymarze szybko ludzie zapomną, gdy skończy karierę..