0

Moim zdaniem nie każdy transfer musi wypalić. Trudno jest kupić odpowiedniego zawodnika bo naszej drużyny. Nie zawsze dany zawodnik umie radzić sobie z presją gry w Barcelonie.

2

Problem jest taki że nie mamy kreatywnego pomocnika, który mógłby dac coś ekstra w ofensywie.

0

A ja dałbym wszystkim po 10 za całokształt sytuacji. :-)

8

Marco może zrozumie że Jego miejsce jest w Barcelonie. :-)

0

Dobrze że Lucho pokazał jaja- będzie się działo:-)

7

Obyś był prorokiem Lucho!

2

Jak dla mnie zawodnik wczorajszego meczu.

0

Bóg jest tylko jeden.

0

Nigdy nie należy skreślać Barcy... Barca odzyskała uśmiech a to źle wróży przeciwnikom.

0

W końcu gramy z poświęceniem..

3

Myślę że to dobra decyzja. Ewidentnie widać że ten trener się wypalił.

3

My oczywistego karnego nie dostaliśmy, natomiast real dostał bardzo kontrowersyjnego. Tylko rywal był ten sam.

0

Obiektywnie patrząc remis byłby sprawiedliwy , choć bramka Leo to majstersztyk.

1

Niby zwycięzców się nie osadza ale generalnie nasza gra nie wyglądała zbyt ciekawe.

0

Moim marzeniem jest wygrana Barcy i porażka realu.

3

Z tego co się orientuję to złota piłką nie jest przyznawana za zasługi.

5

Generalnie to ostatni sezon Lucho na ławce Barcy.

0

Mundo ma rację- chcąc wygrać ligę musimy wygrać.

0

Jeśli bramkarz z przeciętnym zespołem jest najlepszy to nie wróży to niczego dobrego.

0

Nikt nie rozumiał się z Leo tak jak On- grali z pierwszej piłki jak na treningu.

10

Spójrzmy prawdzie w oczy: po pierwsze ten wynik jest dla nas ukojeniem ran po porażce z psg, po drugie real w tym sezonie ma więcej szczęścia niż cała liga razem wzięta i po trzecie my niestety nie mamy równej formy i mecz z Atletico może być różny. Jeśli Lucho znacznie wystawiać piłkarzy z najlepszą formą to możemy pokonać Atletico.

0

A real straci punkty.

4

Od kiedy real madryt jest wielkim klubem? ;-)

0

My kibice Barcy musimy zrozumieć jedno- trafiliśmy w złotą dekadę Barcy. Niestety wszystko przemija i trzeba się z tym pogodzić. Nigdy nie uda się zastąpić Xaviego, Iniesty, Messiego, Puyola... ta złotą drużyna była jedyna i niepowtarzalna. Może za kilka lat znów wyskoczy tyle perełek z szkółki by znów zadziwić świat.

3

Prawda jest taka że gramy nierówno już od połowy poprzedniego sezonu... więc Lucho miał trochę czasu by poukładać drużyne.

7

A może by przejść na zmianę systemu gry na 3-4-3? Może to by zmieniło oblicze naszego zespołu. Jeśli, kogoś kupić to tylko do podstawowej 11.

6

Wynik godny pochwały, mając na uwadze to że przez większość meczu musi grać i w ataku i w pomocy.

6

Uporczywe wystawianie Roberto na prawej obronie nie dało nic pozytywnego ani jemu ani Barcy. Sytuacja z Roberto, miejsce w 11 dla Gomesa i świętość MSN pokazuję, że czas na nowego trenera.

0

Serce boli, oczy płaczą- w tym sezonie ligi mistrzów już nie zobaczą.

0

R10 w swoim najlepszym czasie był wstanie zrobić wszystko co chciał. On piłką się bawił. Dzięki Niemu Barca i Brazylia wróciły na szczyty. Neymar jest dobry ale nie ma charakteru być wyjątkowym, tak jak ci najlepsi.. bo nie umiejętności są najważniejsze a głowa by być niezapomniany. Zobaczysz że o R10 nikt nie zapomni a o Neymarze szybko ludzie zapomną, gdy skończy karierę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?