rozsadny
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam. Pewnie było to pytanie ale nie byłem wcześniej więc proszę o odpowiedź. Czy pokazują mecz superpucharu na cyfrowym polsacie ?
1
Może być tak, choć nie musi ale wygląda to na to że real będzie miał złotą dekadę. Cena za pilkarza Zidane- troszkę mniej niż za Leo..
0
W niemczech zaczyna się sezon na szparagi...
0
Generalnie patrząc na rynek to trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: jeszcze trochę i trzeba będzie poszukać szejka, który będzie obłędnie bogaty ponieważ nie będzie nas stać na piłkarzy z absolutnego topu. Sto milionów na nikim nie robi wrażenia a Barcelony nie będzie stać na najlepszych piłkarzy.
1
Za 150 to chyba razem z weiglem..
0
Strasznie dziwny jest ten rynek transferowy: dawać tyle kasy za faceta co dopiero zaczyna przygodę to absurd. Uefa powinna się zająć tymi żałosnymi kwotami.
0
Drodzy użytkownicy czy ktoś korzystał z poratlu Diamond bet- diamentowe analizy sportowe? Warto zainwestować?
0
Luis i Robert to ten sam poziom. Wydaje mi się że Lewy jest minimalnie lepszy, ponieważ jest bardziej stabilny w grze.
1
Takich piłkarzy jak on powinno dodatkowo karać się po meczu.
0
Dzięki wszystkim za okazaną pomoc. :-)
2
Aż trudno uwierzyć co kasa robi z człowiekiem..
3
Neymar Neymarem a ja w środę mam rocznice ślubu i nie mam pomysłu na prezent dla żoneczki. Błagam pomóżcie!!!
0
Prawda jest taka, że Neymar pasuje charakterem do psg...
0
Z moich obserwacji wynika że duża część płakała w ciągu ostatnich kilku dni, ale mogę się mylić:-)
0
Już dziś trzeba myśleć by nie powtórzyła się sytuacja tak jak z naszą pomocą. Mieliśmy trójkę najlepszych na świecie a teraz mamy chłopaków od podawania do najbliższego...
2
Spora część użytkowników poralu płacze po stracie Neymara. Kochani a co będzie gdy Leo skończy karierę? Prawda jest taka,że charakter nie pozwolił Neymarowi zostać. On potrzebuję być w centrum zainteresowania. W tej Barcelonie nie miał na to szans,więc uciekł. Choć nigdy nie przepadałem za Nim to dziękuję Mu i życzę wszystkiego najlepszego.
1
Czas by ktoś to szaleństwo zatrzymał.
0
Raczej chce zagrać koło Krychy:-)
1
Moim zdaniem będzie bardzo trudno zastąpić Neymara. Szkoda że głowa nie dorosła do umiejętności.
1
Sam Marco pomocy nie zbawi. W obecnej kadrze nie ma pomocnika z dobrym przeglądem pola i ostatnim podaniem. Prawda jest taka że najgorsze przed nami bo Iniesta też będzie potrzebował "następcy".
0
Zgadzam się i dodam tylko że niedługo trzeba będzie zastąpić Inieste..
0
Gdzie czasy że za R10 płacono 30 mln... te chore sumy za zawodników powinny być ograniczane. Jaki ten świat robi się dziwny..
0
Powinien być zawodnikiem pierwszego zespołu. Jest wystarczająco dużo spotkań by dać Mu odpowiednio dużo szans.
2
Umiejętności posiada, tylko żeby głowa im dorównała.
4
Nie sądziłem że doczekam się takiej pewnej, powtarzalnej i szybkiej gry reprezentacji Polski. Pierwszy raz widzę jak przeciwnik gra 5 z tyłu a mimo to potrafimy sobie z tym poradzić.:-)
2
Swoją drogą,fajnego agenta ma Marco...umie podbić cenę.
1
To najwspanialsze uczucie na świecie.
1
Jednak porównanie do Lewgo to trochę przesada. :-)
3
Przecież nie powie: prezes Tebas nie kazał..
0
Szczerze mówiąc to nie ma idealnego kandydata do gry w Barcelonie. Plusem Hectora jest fakt,że był już u nas i wie jak grać. Inni kandydaci musieli by uczyć się od nowa schematów więc potrzebowali by trochę czasu by załapać sposób gry. Bardzo ciężko znaleźć idealnego piłkarza, który byłby podstawowym zawodnikiem. Jeśli to będzie Bellerin to życzę Mu by okazał się drugim Jordi Alba,.byśmy mieli spokój na lata z prawą obroną.