rozsadny
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze dziś remis realu i będzie ekstra.
0
Coraz lepiej gramy tym systemem.
0
Serce pęknie jak skończy karierę. Prawdziwy Bóg futbolu.
14
Trzeba przyznać że dziś cała drużyna walczy z wielką ambicją. Szkoda że muszą grać przeciwko 12..
0
Czy ktos rozumie jeszcze decyzje Lucho?
0
Andre w ataku.Walnie hat-tricka.
2
Relanium wzięte, melisa zaparzona i oglądamy:-)
7
Zgadzam się że Leo ma stalowe nerwy. Tyle razy co jest faulowany a On żadnej reakcji. Słowa szacunku i uznania Mu się należą.
1
Myślę że zarząd by chciał innego trenera niż Unzue, ale w kasie pusto...przydałby się powiew świeżości na ławce trenerskiej i to byłby idealny kandydat.
18
Bez jakościowych pomocników,żadne ustawienie nie daje pewności dobrej gry.
32
W dzisiejszym świecie szczerość postrzegana jako zło. Dobrze że Piqué ma odwagę i mówi szczerze. Zapewne to walka z wiatrakami ale przynajmniej wiedzą w Madrycie, że ktoś im patrzy na ręce.
0
Piqué jak zawsze w samo sedno.
7
Mogą sobie kupić Andre Gomesa.
0
Wygląd koszulki jest mniej ważny niż forma piłkarzy, którzy ją będą nosić.
3
Uwielbiam ten filmik:-)
0
Właśnie się zastanawiam kto za Niego i jak będzie funkcjonował nasz środek pola..
0
Waszym zdaniem Krycha ma grać w niedzielę? Jeśli nie, to kto za Niego?
1
Droga redakcjo, dziś urodziny obchodzi Ronaldihno. Czy z tej okazji uda się stworzyć jakiś film z Jego najlepszymi zagraniami? Zawsze miło powspominać Czarodzieja:-)
0
Prawda jest taka że potrzebujemy dwóch klasowych pomocników. Marzeniem byłby Verratti i Dybala.
0
Zieliński przypomina mi Denisa Suareza- technika i gra na jeden kontakt ale brak odwagi w kreowaniu akcji, brak prostopadłych podań, brak przyspieszenia gry. Piotrek,jeśli chce grać w wielkim klubie musi jeszcze sporo poprawić. To moje zdanie.
0
A w czym Luis jest lepszy od Lewego?
5
Czytając komentarze niektórych kibiców Barcy czuję wstyd, że są tacy którzy nie szanują przeciwników. To jest zaprzeczeniem ideologii Barcelony. Juve to wspaniała drużyna,która zasługuje na najwyższy szacunek. Mają zespół zdolny wygrać wszystko. Dlatego apeluje do kibiców Barcy by ostudzili swoje zapędy i zaczeli szanować przeciwników. Barcelona w tym sezonie gra bardzo nie równie i kto wie w jakiej formie będzie za miesiąc. Kocham Barce bo ten klub ma też inne wartości niż wysokie mniemanie.
2
Napewno będzie hiszpański ćwierćfinał, więc Barca trafi na Atletico. Generalnie każdy rywal może być ciężki bo teraz nie ma łatwych przeciwników.
1
My trafimy na Atletico z rewanżem na wyjeździe.
0
Właśnie Jego potrzebuję Barcelona. Transfer marzenie.
0
Kuleczka z napisem Juventus już się grzeje:-)
0
Prawdą jest taka że potrzebujemy dwóch pomocników wysokiej klasy bo nikt młodszy nie będzie..
0
Czyżby Grosik miałby zastąpić Neymara?:-)
10
Prawda jest taka że w pomocy nie ma kto grać. Dopóki nie przyjdzie do nas klasowy pomocnik to będziemy przeżywali takie falowanie emocji.
0
Masz rację z tym że zbyt długo nie kupiliśmy stopera. Jeśli zarząd się nie obudzi to znów będzie kolejna saga pt: stoper dla Barcy. Ja zawsze staram się wczuć w drugą stronę tzn gdybym był odpowiedzialny za transfery to kogo bym sprawdził. I ciężko jest wybrać kogoś np na stopera, prawgo obrońcę czy środkowego pomocnika. A to są pozycje gdzie najbardziej potrzebujemy wzmocnień. Kupując kogokolwiek nigdy nie ma się pewności że facet da odpowiedni poziom. Zgodzę się z tym że ostatnio wybory piłkarzy do klubu nie są najlepsze ale równie ciężko jest kogoś dobrego sprowadzić. Marzy mi się Dybala bo kilka Jego meczów widziałem i sądzę że by się sprawdził.