saczers438
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ta kolumbijczyka
1
Sprzedajemy go bo za dużo strzela teraz :/ Mamy lidera :)
8
Przecież messi wykopał ta piłke bo leżeli -__-
7
Kużwa zmarnował jedna akcje już narzekają .. może niech go sprzedadzą od razu ..
0
Co ten neymar robi...
0
Bartra dziś mi się zdaje że słabo gra :D haha
1
Alba jak cie lubie to jzu pajace z siebie nie rób ..
0
Pojebało go do reszty .. ivana ...
0
Spoko 2 bramki na wyjezdzie
0
Rakieta piłkarz meczu
0
I co teraz lubicie go ? żenada
0
Pique nei zagra jets !
0
Batra i Hummels to by wystarczyło nic więcej
1
Poczekajmy na komentarze typu "enrique do zwolnienia" haha
0
A co miał zrobić innego kretyni ?
1
Szczerze to ja sie nie dziwie czemu z alvesem sie nikt nie kontaktuje
1
Piszecie ney słaby za 20 min bramke strzeli będzie ney mistrz
0
Ludzie myśla tak bo im w fifie dobrze gra..
8
Połowa nawet nei widziała ani jednego jego meczu a już go chcą hah :D
Veb
0
Jeszcze nie ma komentarzy że powinni go sprzedać ahah ! Idioci
0
LIKE : https://www.facebook.com/pages/Vandetta-PL/412542485578668?skip_nax_wizard=true&ref_type=logout_gear
0
0
https://www.facebook.com/pages/Od-ko%C5%82yski-a%C5%BC-po-gr%C3%B3b-w-moim-sercu-jeden-klub-FC-Barcelona/1773864126171058 Lajkujemy ? proszę
1
https://www.facebook.com/pages/Barca-Ponad-%C5%BBycie/244661055716559?ref=hl
lajkujemyyyyyyyyy
0
https://www.facebook.com/pages/Barca-Ponad-%C5%BBycie/244661055716559?ref=hl
Lajkujemy