2

Ta kolumbijczyka

1

Sprzedajemy go bo za dużo strzela teraz :/ Mamy lidera :)

8

Przecież messi wykopał ta piłke bo leżeli -__-

7

Kużwa zmarnował jedna akcje już narzekają .. może niech go sprzedadzą od razu ..

0

Co ten neymar robi...

0

Bartra dziś mi się zdaje że słabo gra :D haha

1

Alba jak cie lubie to jzu pajace z siebie nie rób ..

0

Pojebało go do reszty .. ivana ...

0

Spoko 2 bramki na wyjezdzie

0

Rakieta piłkarz meczu

0

I co teraz lubicie go ? żenada

0

Pique nei zagra jets !

0

Batra i Hummels to by wystarczyło nic więcej

1

Poczekajmy na komentarze typu "enrique do zwolnienia" haha

0

A co miał zrobić innego kretyni ?

1

Szczerze to ja sie nie dziwie czemu z alvesem sie nikt nie kontaktuje

1

Piszecie ney słaby za 20 min bramke strzeli będzie ney mistrz

0

Ludzie myśla tak bo im w fifie dobrze gra..

8

Połowa nawet nei widziała ani jednego jego meczu a już go chcą hah :D
Veb

0

Jeszcze nie ma komentarzy że powinni go sprzedać ahah ! Idioci

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?