saczers438
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Barcelona vs Roma 2015
0
@koszol chciałbym żeby Barcelona już całkowicie zapomniała o Pjaniciu :D
0
@Dembouz1899 Fc Barcelona Mes que un grupo
0
@Dembouz1899 na grupie na fb widzę identyczny post i teraz mam rozkminie czy to ty czy skopiowany post haha :D
13
Hattricka nie było ale to 8 dublet i 9 asysta Messiego w 2021 roku !
0
@LeoMessiah 23 w La Lidze
1
@domin682 no i to mi się podoba w nim :p
0
@_Specjalista Tu się zgodzę, ale dla mnie Roberto zawsze bardziej pasował jako pomocnik
0
Szkoda, że Leo dziś bez hatttricka bo ostatni był 9 listopada 2019 w meczu z Celta jeśli chodzi o Ligę
6
@konra_de Dest dużo nadrabia tym, że w ofensywie jest lepszy niż Roberto.
2
Mam nadzieje, że Koeaman w meczu z Vilarealem nie wystawi Roberto bo to co on gra to tragedia niestety, no i pedri odpoczynek
6
Chakla to dziś najlepszy nasz zawodnik, udział w 3 bramkach :D
0
Jak dla mnie to Cucurella stał się kotem, obserwuje go od paru meczy i naprawdę podoba mi się jego gra
0
@Ghazul3293 uwazam, że dalej jest kocurem, trochę mniej spektakularnych interwencji jak kiedyś ale tez w tym sezonie było dużo wylewów w obronie co psuło mu statystyki.
2
@Derean od dłuższego czasu trzyma formę, dziś tylko nieszczęście się przyrrafiło
2
@Rewolucja123 Frenkie pokazuje się fajnie w rozegraniu, rozumiem że dla Ciebie ma minusa bo nie pomógł Roberto w jednej akcji.
Roberto w ogóle 0 dynamiki, kompletnie nie pasuje do niego pozycja wahadłowego
11
Przy okazji Messi genialnie odpowiada na dublet Benzemy.
4
Dobry mecz w naszym wykonaniu.
Na duży plus według mnie:
- Leo
- Busi
- De Jong
- Chakla
Na minus :
- Pedri
- Roberto :/
5
Alex Song, czyli były piłkarz m.in Arsenalu czy Barcelony, ma aż 27 rodzeństwa.
Dwie jedenastki z ławka rezerwowych :D
2
Karol Świderski w tym sezonie
Bramki: 11
Asysty: 7
Tez dobrze to wygląda
15
Typowe, odrazu po informacji że Dembele pauzuje trzeba go sprzedać :D
1
Trwają rozmowy na temat dołączenia Celticu i Rangersów do Premier League.
Xd ?
12
@itmustbejoke Griezmann i czuje że siądzie jego bramka
0
To jaki wynik dziś obstawiacie ?
Ja myśle, że będzie 2:0 dla nas
1
@ranger3120 wózek widłowy, u mnie w mieście dużo ogłoszeń o prace
0
@Yosemite jestem ciekaw jakby sobie poradził w lidze hiszpańskiej.
( nie, nie chce go zamiast Kumana :D )
8
@Quahoo możliwe aczkolwiek,
- przejął Juventus będący na 7 miejscu i wygrał z nimi mistrzostwo
- przejął Chelsea które było na 10 miejscu i wygrał mistrzostwo
- przejął Inter który tez nie był potęga a teraz najprawdopodobniej wywalczy z nimi mistrzostwo po 10 latach
Wiec statystyki ma dobre :D
0
Czy tylko ja uwazam, że Conte to jeden z niedocenionych trenerów ?
32
Ostatnie 11 meczów Krychowiaka:
Bramki: 7
Asysty: 4
Bardzo dobrze to wygląda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika