saczers438
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Według France Football Eduardo Camavinga w ciągu kilku tygodni zostanie podpisany przez Bayern.
Byłby to dobry transfer nie ma co
0
@JohnnyBarca on czasem w Sevilli nie grał na prawej właśnie ?
0
Sergio Ramos wykonał najwięcej dryblingów (31) na Mistrzostwach Świata w 2010 roku.
Chociaż go nie trawie, to piłkarzem jest świetnym.
74
Mourinho w 2004 roku: „Moją misją jest zniszczenie klubów takich jak Tottenham”.
Mourinho jest świetny, co mówi to robi :D
4
Wczoraj Shanghai Port wygrał swój mecz 6:1.
Oscar - 4 asysty
Arnautovic - ⚽️⚽️⚽️
Jak myślicie wrócą kiedyś do Europy ?
0
@kuz z tym Bayernem to nam nie po drodze :D
1
Dokładnie 8 lat temu Bayern pokonał w pierwszym meczu 1/2 LM Barcelonę aż 4:0
Bayern prowadził wtedy Heynckes a Barcelonę Vilanova.
W drugim meczu przegraliśmy 3:0
9
Grzegorz Krychowiak:
"Tydzień temu przyjąłem w Moskwie pierwszą dawkę szczepionki. Czy odczuwałem skutki uboczne? Ja nie, ale rywale tak. Strzeliłem gola i miałem asystę w meczu z Rostowem. Wygraliśmy 4:1."
A to ci śmieszek z niego :D
0
@Zoker dzięki za informacje, szczerze nawet nie wiedziałem o nim
1
@Koni8M marzenie :3
3
Independent: Max Aarons znajduje się na celowniku Tottenhamu, Barcelony, Bayernu Monachium i West Hamu.
Norwich oczekuje za 21-latka 30 milionów funtów.
Ktoś wie jak gra ?
2
„La Gazetta dello Sport”
Latem możemy być świadkami wielkiego powrotu Cristiano Ronaldo do Manchesteru United. Jorge Mendes rozpoczął pracę w kierunku realizacji tego transferu.
Chciałbym go zobaczyć ponownie w United.
5
Jedynie Harry Kane (15) zdobył więcej bramek we wszystkich rozgrywkach w 2021 roku od Kelechi Iheanacho (13) z zawodników Premier League.
1
@Kwasiak98 olivier Kahn jakby był trenerem to dobrze by trzymał swoich zawodników :D
0
Według „Daily Mail" Maurizio Sarri po sezonie ma objąć Tottenham!
Marcelino, Sarri czy Allegri, który bardziej by pasował do kogutów waszym zdaniem ?
43
Wczoraj pisałem, że Conte to niedoceniany trener, dziś to potwierdzam, teksty które sypnął do swoich piłkarzy w meczu ze Spezia:
Do Lukaku : „Romelu jak się czujesz, zmęczony ? Nie? No to zapierdal*j”
Do Perisicia „ Perisic, druga połowa się zaczęła, nie wiem czy wiesz”
Do Bastoniego „Gdzie ty kur*a idziesz?”
A wczoraj aferę o to ze Koeman coś powiedział do Minguexy :D
19
Vardy ma na swoim koncie więcej bramek w Premier League niż:
Cristiano Ronaldo
Dennis Bergkamp
Eric Cantona
Fernando Torres
Ryan Giggs
Didier Drogba
Ole Gunnar Solskjaer
Carlos Tevez
Eden Hazard
Luis Suarez
On jest mega niedocenianym napastnikiem.
0
@Matelel oglądałem już :/
0
Jakiś fajny serial na netflixie albo hbo ?
Najlepiej motyw rycerski ale nie musi być.
Znacie coś ?
1
Ale bym sobie oglądnął taka Awanturę o Kase albo Alfa :D
4
@masq tak wczoraj cały dzień
1
Jupp Heynckes podczas kariery trenerskiej:
2x LM
1x Superpuchar Hiszpanii
4x Mistrz Niemiec
1x Puchar Niemiec
1x Puchar UEFA
3x Superpuchar Niemiec
Najbardziej kojarzony z pracy w Bayernie.
Według mnie bardzo dobry trener, a według was ?
0
@ranger3120 Ciekawe ile hajsu winien byłby Dembele gdyby grał w Bayernie :D
5
Według gazety "Bild" Neuer, Müller, Lewandowski, Alaba oraz Kimmich ustalili pewne zasady i kary za nieprofesjonalne zachowanie zawodników:
- 10 000 euro za plucie w szatni lub centrum szkoleniowym
- 10 000 euro za zły strój, który odbiega od ustalonych wytycznych
- 10 000 euro za spóźnione na trening
- 10 000 euro za przyjazd pojazdem innej marki niż Audi
- 2000 euro w przypadku odmowy na prośbę o autograf
Ale wymagający są :D
0
@joloskyy Według mnie podczas pobytu w Barcelonie B prezentował się dobrze i zapowiadał się na wielki talent
1
Carles Perez- kiedyś uważałem, że będą z niego ludzie tymczasem podczas swojego pobytu w As Romie:
Mecz: 46
Bramki: 5
Asysty: 2
Zjazd totalny
15
Na ten moment królem strzelców ligi holenderskiej jest Giakoumakis, który strzelił 24 bramki w 29 meczach.
Co ciekawe jego drużyna najprawdopodobniej spadnie z ligi.
Nieżle :D
8
Jak podaje gazeta "Bild" piłkarze Schalke złożyli wniosek na policje z prośbą o ochrone podczas treningów, gdyż po ostatnim ataku boją się oni o swoje jak i swoich rodzin życie
Niektórzy zawodnicy chcą odmówić gry w ostatnich 4 kolejkach tego sezonu
1
@taris lewy (15 znaków)
6
@Comentateiro farmazony,
Dobry mecz w naszym wykonaniu, pierwsza polowa bajka, druga to było do przewidzenia ze uspokojony grę,nie wiem czy oni oczekują że w końcówce sezonu będzie wynik 10:2 ?