saczers438
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś składy ?
0
Mourinho [*] ...
1
Hahah 1:0 32 sekunda i Pedro brama
0
Brawo neymar !~!!
0
jakby bronil Bravo to byłby gol :d
0
jprdl neymar ...
0
Ronaldo 2 asysty*
0
Gooooooooooooooooooooool
1
HAHAHAHAHAHAHAHA
0
Chce ktos pograc w fife 14 fut na pc ? :P
1
Verma zawsze lepszy od rudego
0
Raczej tam są najtańsze
0
Widziałem takie identyczne w 50style
2
Nie ogarniam trochę tego .. jak Verma zagra jeden mecz dobry to nagle cała strona spuszcza się nad nim a teraz nagle wszyscy chcą sie jego pozbyc
0
Kase mam na telefonie
3
Wole żeby on został niż Mathieu !
0
Mam na koncie 500 zł i nie wiem jak to wydawać :P i zreszta bardzo chce ogladać mecze Barcelony w HD ^^
0
Nie wiem czy się opłaca wysyłąc 160 zł na paypal smsem a paypal bierze 50% prowizje chyba
0
prowizja 50% od kwoty 159 zł to ile ? :D
0
bardziej mi chodzi o pakiet roczny :/ a na ipli jest miesieczny
0
Da się aktyować pakiet eleven przez sms's ?
0
Mam jeszcze jedno pytanie czy da się zamówic pakiet w eleven roczny przez sms'a ?
0
Dzieki za pomoc !
0
A nie wiesz czy LM obejmuje ?
0
A nie wiesz jakie są jeszcze ligi transmitowane na eleven ?
0
A jeszcze jedno a wiecie czy wszystkie.mecze Barcelony beda transmitowane czy sa jakies wyjatki ?
0
Siema mam pytanie czy opłaca się wykupic pakiet roczny w eleven za 150 zl jesli chce ogladac Barcelone ?
0
A to oni naszych mieli kontuzjować XD
1
Az sie zacząłem śmiac hah :D
0
Alaba gra w fife i już 4:0 jest :)