0

Ma ktoś składy ?

0

Mourinho [*] ...

1

Hahah 1:0 32 sekunda i Pedro brama

0

Brawo neymar !~!!

0

jakby bronil Bravo to byłby gol :d

0

jprdl neymar ...

0

Ronaldo 2 asysty*

0

Gooooooooooooooooooooool

1

HAHAHAHAHAHAHAHA

0

Chce ktos pograc w fife 14 fut na pc ? :P

1

Verma zawsze lepszy od rudego

0

Raczej tam są najtańsze

0

Widziałem takie identyczne w 50style

2

Nie ogarniam trochę tego .. jak Verma zagra jeden mecz dobry to nagle cała strona spuszcza się nad nim a teraz nagle wszyscy chcą sie jego pozbyc

0

Kase mam na telefonie

3

Wole żeby on został niż Mathieu !

0

Mam na koncie 500 zł i nie wiem jak to wydawać :P i zreszta bardzo chce ogladać mecze Barcelony w HD ^^

0

Nie wiem czy się opłaca wysyłąc 160 zł na paypal smsem a paypal bierze 50% prowizje chyba

0

prowizja 50% od kwoty 159 zł to ile ? :D

0

bardziej mi chodzi o pakiet roczny :/ a na ipli jest miesieczny

0

Da się aktyować pakiet eleven przez sms's ?

0

Mam jeszcze jedno pytanie czy da się zamówic pakiet w eleven roczny przez sms'a ?

0

Dzieki za pomoc !

0

A nie wiesz czy LM obejmuje ?

0

A nie wiesz jakie są jeszcze ligi transmitowane na eleven ?

0

A jeszcze jedno a wiecie czy wszystkie.mecze Barcelony beda transmitowane czy sa jakies wyjatki ?

0

Siema mam pytanie czy opłaca się wykupic pakiet roczny w eleven za 150 zl jesli chce ogladac Barcelone ?

0

A to oni naszych mieli kontuzjować XD

1

Az sie zacząłem śmiac hah :D

0

Alaba gra w fife i już 4:0 jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?