saczers438
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Tomo_95 kibice są najważniejsi dla UEFY :D
0
@socha jestem ciekaw kto zostanie w klubie a kto odejdzie
0
"El Grafico": Po odejściu z Barcelony, Leo Messi zdecyduje się na przejście do Interu Miami!
0
Po wczorajszym meczu z Arminią Bielefeld piłkarze Schalke zostali zaatakowani przez swoich "kibiców". Informacje te potwierdził klub.
Masakra
1
@Isso89 Najlepszego !
0
@Coutinho007 wuja tez jest wolny :D
1
Jeśli Tottenham nie dogada się z Massimiliano Allegrim, to Koguty objąć może obecny trener Athletic Bilbao - Marcelino.
[The Athletic]
A to ci ciekawostka
8
Prezydent Duda jest jak majonez, pełni funkcje dekoracyjna.
W sumie rozbawiło mnie choć niechętnie podchodzę do tematów politycznych :D
1
@pax w szafie Kiszczaka jest pełno i próbuje się do nich dostać :D
3
@MesQueUnClub96 no kocur jest :D
0
@PuszkinFan
Ponoć, pięcioletni kontrakt z Alabą warty 12 milionów rocznie + 30 milionów opłaty za podpis
8
Radosław Majecki zagrał we wszystkich dotychczasowych meczach AS Monaco w Pucharze Francji i w wszystkich zachował czyste konto.
0
@marian_konopka a ja grałem nimi karierę w fife :D
0
Znacie jakieś fajne dokumenty historyczne ? Na tej kwarantannie nie mogę wytrzymać już i muszę mieć jakieś zajęcie :P
2
Adebayo Akinfenwa zdobył dziś swoja pierwszą bramkę w Championship i podtrzymał nadzieję Wycombe na utrzymanie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LuisSalvano w tym klubie już na pewno pokaże swoją najlepsza stronę :D
2
Jose Mourinho głównym kandydatem na szkoleniowca Valenci i też Celtic Glasgow jest zainteresowany
Ciekawe :D
3
@izabella cadiz tragiczny, Real skuteczny
0
@Zip myśle, że na spokojnie się uda, chociaż na pewno to nie jest dla niego najważniejsze skoro mistrzostwo można zgarnąć, coś czuje że asyst może jeszcze nastukac
3
@Limaker karny jak nic, nawet nie ma z czym handlować niestety
0
@Zip z tego co wiem to 2
1
Nie ma co patrzeć na Real, jutro ciężki mecz przed nami i tam 3pkt są najważniejsze
1
@Oskar00 trochę podobny do Puiga :D
3
Bez objawów ale z pozytywnym wynikiem... zajebiscie 10 dni wolnego bezpłatnego
0
Co za mecz Psg wow
3
Piękne uczucie gdy Twoja Sandecja wygrywa z Widzewem 2:0 i jest w co raz lepszej formie :3
A wy skąd jesteście i czy wspieracie lokalny klub ?
0
@blodziakk mówisz i masz :D
0
Teraz czas na typowe pytanie „ która drużyna wychodzi przy takim wyniku ?
:D
0
Po co komu Lewandowski jak maja CzupaChupsa