sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Z Brazolami będzie grał z Casemiro i Fabinho na plecach, wyłączą go jak światło w pokoju i pograne....
16
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203875213_1569858776552297_1986622964000459269_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rctvfrCxG_EAX-fo75P&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=682c9fba89ff82682c4f309e50ae2b07&oe=60D477D2
Macie tą kolke jeszcze?
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma co wyciągać wniosków po jednym meczu bo z Protgualcami zagrał kozacki mecz ale z Francją niczym sie specjalnie nie wyróżnił. Jednak jeśli mam być szczery to kogoś trzeba do rotacji z Albą ściągnąć a jak Gaya nie wypali to Robin jest ciekawą opcją
0
@Rewolucja123 Ale też nie mogę mu zabrać że do przodu grał dobrze. To jest tak ciężki typ że ja już nim nie nadążam. Do formacji 3-5-2 jak wahadło jest idealny ale do grania 4 on nas będzie sabotował
0
Ale kryminał odwalił Alba przy tej akcji gdzie był słupek po strzale Świderskiego i dobitce Lewego. Przyjęcie jak w ekstraklasie, chociaż z drugiej strony podanie w poprzek Rodriego w tamtym sektorze też niczego sobie...
0
@amanter Tak mu sie nie chciało że puknął gola i zaliczył asystę. Przy jedynych strzelonych bramkach kluczowy udział.
5
Haha, Ronaldo :)
5
Gosens MOTM. Zniszczył ich
2
Semedo zara fleszbeki z Lizbony
4
Spadającego liścia to Iwański powinien dostać bo irytuje.
0
Ronaldo ma taką minę że kur..mi w szatni będzie rzucać równo :)
0
Own goal> Ronaldo i Messi razem wzięci :)
0
Semedo piękne krycie :)
1
Życzę powodzenia Laporcie ze sprzedażą Dembele oraz Umtitiego....
0
@PiotrR Jego ryk był kiedyś puszczany na Prima Aprilis jak dałeś komuś polecenie. Genialne to było :D
9
Cieszynki Gryzmana wkurzają bardziej La Ramble niż zachowanie Ronaldo po swoich golach. Mogę umierać...
1
@norbi77 Nie zdziwiłbym sie jakby niektórzy z naszej kadry podobnie jak Abla płakali w szatni
1
@VamosRakieta Spokojnie, zaraz sie rozkręci :)
1
@DaPidejpi Jordi are you ok?
3
https://pbs.twimg.com/tweet_video/B04gH72CYAATFSr.mp4
Ile bym dał żeby odmłodzić tego wariata żeby dalej liderował w Barcelonie :(
0
@Pilka_jest_okragla Jakby go wzięli to Laporte chyba za jaja powieszą :D
0
@LeoMessi1994 Być może. Jeśli oni hejtują swoich zawodników równo jak im nie idzie to pewnie po golach Messiego jest jeszcze gorzej.
0
@LeoMessi1994 W życiu nie ale minimum połowie osób na tej stronie po golach Cristiano Ronaldo :D
0
@FCBMati10 Nie no Ronaldo miał więcej odpałów. Był taki okres że jak mu nie szło to nawet kibice Realu dostrzegali wszystkie jego wady (min. machanie łapami) które magicznie znikały jak wracał do formy. Ale tak to z nimi jest, potrafią nawet takiego Cristiano mieszać z błotem jak nie miał formy w Realu to czemu dziwi cie ich opinia że Messi ma napady adhd?
2
@FCBMati10 To z Pepem nie było tak że Ronaldo chciał piłkę a ten mu zamiast ją dać to rzucił gdzie indziej a ten go lekko popchnął?
0
@marcin000019 Powinien sprecyzować jaką wodę pić
1
@amanter Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisał kiedy im mecz nie idzie a nie kiedy grają dobrze. Bo Messi z Chile grał bardzo dobrze, a Ronaldo do karnego kopał sie w czoło i skończył z dubletem. Jakby Messi grał takie coś jak Portugalczyk to by miał zero goli na koncie. U niego jak już nie idzie to nie idzie na amen.
0
Own goal rządzi :D
1
@amanter No i co kuźwa z tego? Tak was ten Ronaldo boli?
2
Nie ma innego zawodnika który grając taki mecz kończy 2 bramkami. Tak jak pisałem po pierwszej połowie.