sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VenoM Tyle że Dest niewiele lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Najbardziej boli i wkurwia fakt że po tym masowym traceniu punktów Atletico narobili nadziei a potem koncertowo to spieprzyli. Ale niedowierzania nie odczuwam, ta banda w ostatnich latach wyleczyła mnie z tego chyba na amen..
1
@jeonek Moim zdaniem dobrze że odeszli. Nie mamy gwarancji że byłoby lepiej niż teraz a tak jest szansa że młodzi okszepną i będą stanowili o sile Barcelony.
1
@Bagsik88 O to to, jeśli mamy dalej oczekiwać że Messi w tym wieku po tylu latach dalej ma nam sam wygrywać mecze i liderować to gaśmy światło już teraz. Taki Neymar mając o wiele lepszą dynamikę przez to że jest młodszy grając sam z City które w LM co sezon odstawia komedię był bezradny. To rolą trenera i sztabu jest wytłumaczenie nawet takiemu Messiemu że podlega rotacjom, zmianom żeby drużyna zyskała. Jeśli Koeman boi sie Messiemu postawić to jak to o nim świadczy?
1
@Kengo Messi nie ma już 27 lat żeby ustawiać pod niego zespół. To wciąż świetny piłkarz ale on już sam tego nie pociągne, nie z tym peselem.
0
@takisobiektos Gdzie ja napisałem że zdobędzie ją na pewno? Mnie śmieszy te mityczne bieganie Messiego. Jakoś nie przypominam sobie żeby Messi naparzał kilometry jak jakiś Kante kiedy zdobywał ten puchar. On tu nie zdobędzie LM chociażby dlatego że ta drużna już w samej formacji defensywnej wygląda komicznie i nawet powroty Messiego nie sprawią że nagle ta banda zacznie bronić lepiej
0
@pt9 Messi odejdzie xD. Przecież Laporta będzie robił wszystko żeby on został. A i tak uważam że powinien odejść. Jeśli chce jeszcze podnieść LM to musi odejść bo tu tego pucharu nie zdobędzie
0
@bari_94 Jeśli śmieszy cie danie po raz kolejny dupy w sposób wręcz groteskowy tej ekipy to twoja sprawa. Mnie coś takiego stary żenuje.
0
@Sysia11 Dla mnie to jest żenada, odstawiać jakieś imprezy żeby nakręcić/zmotywować resztę na majstra a potem dać tak dupy, to dla mnie to jest niepoważna drużyna
0
@bari_94 Nie mogę mieć swojego zdania, masz z tym jakiś problem?
1
Aż mi sie przypomniał ten grill Messiego który miał niby zmotywować ekipę do walki o majstra. Patrząc po tym co sie później stało to ta impreza brzmi jak nieśmieszny żart, napluli nam w ryj swoim zachowaniem.
0
@Tomek54321 Nie powinien już zagrać do końca sezonu, nie jest kompletnie przygotowany
7
@Ratamahatta Pal licho Semedo, jakby to był Roberto to już byłby w drodze na Golgotę do ukrzyżowania
2
Człowiek poszedł spać po pierwszej połowie myśląc: "Jest 2:0, chłopaki dociągną do końca". Zapomniałem jednak że kibicuje Barcelonie która w ostatnich latach potrafi spieprzyć najprostszą robotę. Obejrzałem przed chwilą skrót i te stracone bramki i szczerze powiedziawszy uważam że Pique z Roberto powinni opuścić ten klub. Ten pierwszy jest najedzony i raczej więcej z siebie nie wykrzesa bo na jakiej podstawie, a ten drugi już swój pułap osiągnął i zaczyna zjeżdżać do bazy. Ale przy 3 bramce niestety ale zawalił najbardziej Dest, raz że sie poślizgnął a potem dał sie objechać.
Ter Stegen obecnie nie jest mocnym punktem, co strzał to niemal gol, i takie są fakty. Nie piszę że trzeba go dyscyplinarnie wypieprzyć ale coś w tym jest że chłop obniżył loty w tym sezonie
Koeman karny murzyński kutas za wpuszczenie Puiga na ratunek, już mógł sobie darować.
0
Busi dzisiaj niestety sabotuje
1
Dembele co za głupia strata, on nie wie kiedy chyba kończyć drybling
1
@mekston Oczywiście, nie zmienia to faktu że potrzebujemy transferu do obrony i pomocy także. Jakiś mocny ŚO który będzie szefem, trzymał resztę za pyski i ustawiał. To trzeba będzie przegrać bo tego nie przeskoczymy. Ale transfer jest potrzebny bo tracimy bramki kabaretowe wręcz nagminnie. Araujo to melodia przyszłości, życzę mu jak najlepiej ale on liderem tej formacji na teraz nie będzie. Jeśli grałby w parze właśnie z takim szefem który by go ustawiał tak jak Puyol Piketa to byłaby bajka. No i pytanie co z pomocą, rozgrywający i DM. De Jong złapał formę i gra lepiej ale na ten moment to on jest bardziej takim lepszym Vidalem box to box gdzie wbiega z drugiej linii w napad. Ale pomocnikem jak Xavi czy Kroos to on nie jest gdzie rzuca piłki długie lub penetrujące drugą linie. Typowym DM też nie jest bo zdarzało sie często w tym sezonie gdzie przysnął i nie ustawiał sie za dobrze a obrywało sie Busquetsowi. Dotyczyło to formacji 4-2-3-1 . @Rewolucja123 może też sie przyłączy do dyskusji.
3
@Rewolucja123 Stary, przecież to było po akcji w której w fatalny sposób rozegrał rzut wolny, tutaj to po prostu musiał wrócić niezależnie od swojego statusu w tym klubie. Więc wytłumacz mi proszę czemu to ma niby służyć?
0
@goldmetaxa Co do Pique to sie zgodzić mogę bo takie słowa z jego strony padły po meczu z Bayernem. Ale jeśli o pozostałą dwójkę to powątpiewam. Zwłaszcza to sie tyczy Alby który raczej będzie szukał problemu gdzie indziej
5
Komentarz usunięty
9
@VamosRakieta Żenada
1
@macio_944 Super, czytam to nie tylko od ciebie ale jak potem przychodzi co do czego to jednak powinien zostać bo doświadczenie, najlepszy stoper, a ten ma świetne statystki. Pamiętasz ile było bicia piany że Suarez odszedł bo teraz dla Atleti strzela? Jak pisałem że starszyzna powinna odejść na czele nawet z Messim bo na LM są już mentalnie słabi i nie dojeżdżają to zostałem zwyzywany od sezonowców i nie jestem kibicem. Szkoda mi sie już produkować czasami. Niestety, syndrom zamkniętej twierdzy tu panuje
1
@tomek8756 i ten Lewy na końcu
2
@DonMatteo901 Niby statystyki go obronią i świetna współpraca z Messim. Ale jak patrzysz na te mecze z klasowymi ekipami to gość z takimi statystykami nie ma zbyt wiele do zaoferowania, dodając do tego wylewy w obronie i jego żałosne zachowanka mamy ciekawy obraz
1
@MesQueUnClub96 Fleszbeki z Lizbony :D
0
@itmustbejoke Tam był remis i w rewanżu też. W lidze dwa remisy a w dwumeczu w LM remis i w cymbał w rewanżu.
3
@itmustbejoke Kiedy my niby wygraliśmy z Atletico jak trenował nas Martino?
0
Podsumowanie meczu:
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/184060842_307909977395612_1449248159032088210_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KWHSjUrk_psAX-lbZbx&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=78133a77e85f7c1adf1906a652894a2b&oe=60BE448C
0
Ciekawe też ile ten Demble spieprzy kluczowych sytuacji. Co raz bardziej kończy mi sie do niego cierpliwość
0
Mam nadzieje że jak biali wygrają majstra to też niech zrobią imprezę