1

@Grizaldo Może ćwiczą struny :)

0

Benzema nie chciał żeby Wernerowi było smutno

3

@macio_944 Z tym że w tych rozgrywkach te wyrafinowanie jest na wagę złota. A u nas ciężko mieć wyrafinowanie jak piłkarze w krytycznych momentach mieli flagę Japonii na gaciach

5

@VamosRakieta Masz okazję to strzelasz, tu nie ma co se dorabiać jakiejś ideologi

0

Niestety ale mierda może to wygrać. Benzema znakomita forma, jak w drugiej połowie sie reszta ogarnie to może być ciekawie. Na Wernera nie liczę, gość jest tak obsrany pod polem karnym że aż mi go szkoda

0

Ten Bożydar to w drugiej połowie zacznie szczytować

0

@LuisSalvano Nie kracz tylko oglądaj :D

0

@ProMILs Kuźwa to nie było do ciebie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Bo to jest zespół który sie nie patyczkuje jak ma okazję. Ich rywal z reguły zawsze sie prędzej czy później zesra

0

Boże Marcelo gra niezły dramat

0

Werner...

0

@Barca25 Do finału stracili 3 bramki. To było naprawdę imponujące. Tylko co z tego jak ich potem biali Zidane'a wdeptali na 4 gole.W drugiej połowie to Real ich po prostu dominował jak chciał

0

@BlaseR9 Co za asysta Busquetsa, najlepsza w jego karierze

3

@DLFCB Owszem od strzelania są inni ale jak już dochodzisz do takich okazji to wypadałoby strzelić

2

Dałbym De Jongowi wyżej o 1 ale rozumiem punkt widzenia oceniających. Gdybyśmy stracili punkty to De Jong na pewno byłby jednym z tych którzy sie do tego przyczynili. To że odwalił kryminał przy tej okazji w pierwszej połowie to jedno. Ale to pudło z końcówki patrząc na przebieg spotkania było dla mnie jeszcze gorsze. Przy 3:1 mielibyśmy względny spokój i Villarreal raczej padłby na deski.

1

@Janiama Dest=Kamil Stoch piłki nożnej :D

4

@amanter Od jakiegoś czasu czytam twoje hejty w stronie Griezmanna czy Matsa i sie zastanawiam czy ty tak serio czy trollujesz?

2

Dobra, rumcajs w drugiej wrzuci drugą i niech sobie zagra na trąbce

0

@arraco Pewnie fleszbeki z pamiętnego marcowego wieczoru :)

9

Ale mnie dzisiaj irytował Roberto tym pipkograniem

2

De Jong podwójna kompromitacja dzisiaj

0

Żółci sie chyba za dużo Bilbao naoglądali

8

Piłkarze to jednak pokazują po raz kolejny mózg wielkości orzeszka czy tam inteligencje ameby. Gość dostaje czerwo za bandyckie wejście i jeszcze przez klika minut sie pruje że w piłkę zamiast przeprosić i zejść

2

Pedri to już jak Oezil oddycha oczami :D

0

Gryzak lubi strzelać ładne gole Villarreal

0

Alba co za kryminał

0

Brawo De Jong, przebiłeś Griezmanna...

0

@arraco No niestety, ten karny z PSG to najlepszy przykład. Jak ktoś ma kogoś nadepnąć w polu karnym to będzie on. Zraził mnie do siebie i niestety przestałem mu ufać, przed meczem z Baya uważałem go za ważny punkt i liczyłem na niego. W brutalny sposób mnie sprowadził na ziemię, przy bramce Gnabry'ego odwalił taką żenadę że tylko Semedo z Daviesem go tamtego wieczoru przebił. Od tamtego spotkania niesamowity zjazd do bazy.

7

A co do Lengleta to cóż. Ten samobój to nie jest jego wina ale ten gość to jest symbol traconych goli w tym sezonie. Gość normalnie przyciąga pecha, jak tracimy gola w kuriozalny sposób to w ciemno można stawiać że miał w tym jakiś udział. No szkoda chłopa ale chyba szamani maczali palce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?