sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grizaldo Może ćwiczą struny :)
0
Benzema nie chciał żeby Wernerowi było smutno
3
@macio_944 Z tym że w tych rozgrywkach te wyrafinowanie jest na wagę złota. A u nas ciężko mieć wyrafinowanie jak piłkarze w krytycznych momentach mieli flagę Japonii na gaciach
5
@VamosRakieta Masz okazję to strzelasz, tu nie ma co se dorabiać jakiejś ideologi
0
Niestety ale mierda może to wygrać. Benzema znakomita forma, jak w drugiej połowie sie reszta ogarnie to może być ciekawie. Na Wernera nie liczę, gość jest tak obsrany pod polem karnym że aż mi go szkoda
0
Ten Bożydar to w drugiej połowie zacznie szczytować
0
@LuisSalvano Nie kracz tylko oglądaj :D
0
@ProMILs Kuźwa to nie było do ciebie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Bo to jest zespół który sie nie patyczkuje jak ma okazję. Ich rywal z reguły zawsze sie prędzej czy później zesra
0
Boże Marcelo gra niezły dramat
0
Werner...
0
@Barca25 Do finału stracili 3 bramki. To było naprawdę imponujące. Tylko co z tego jak ich potem biali Zidane'a wdeptali na 4 gole.W drugiej połowie to Real ich po prostu dominował jak chciał
0
@BlaseR9 Co za asysta Busquetsa, najlepsza w jego karierze
3
@DLFCB Owszem od strzelania są inni ale jak już dochodzisz do takich okazji to wypadałoby strzelić
2
Dałbym De Jongowi wyżej o 1 ale rozumiem punkt widzenia oceniających. Gdybyśmy stracili punkty to De Jong na pewno byłby jednym z tych którzy sie do tego przyczynili. To że odwalił kryminał przy tej okazji w pierwszej połowie to jedno. Ale to pudło z końcówki patrząc na przebieg spotkania było dla mnie jeszcze gorsze. Przy 3:1 mielibyśmy względny spokój i Villarreal raczej padłby na deski.
1
@Janiama Dest=Kamil Stoch piłki nożnej :D
4
@amanter Od jakiegoś czasu czytam twoje hejty w stronie Griezmanna czy Matsa i sie zastanawiam czy ty tak serio czy trollujesz?
2
Dobra, rumcajs w drugiej wrzuci drugą i niech sobie zagra na trąbce
0
@arraco Pewnie fleszbeki z pamiętnego marcowego wieczoru :)
9
Ale mnie dzisiaj irytował Roberto tym pipkograniem
2
De Jong podwójna kompromitacja dzisiaj
0
Żółci sie chyba za dużo Bilbao naoglądali
8
Piłkarze to jednak pokazują po raz kolejny mózg wielkości orzeszka czy tam inteligencje ameby. Gość dostaje czerwo za bandyckie wejście i jeszcze przez klika minut sie pruje że w piłkę zamiast przeprosić i zejść
2
Pedri to już jak Oezil oddycha oczami :D
0
Gryzak lubi strzelać ładne gole Villarreal
0
Alba co za kryminał
0
Brawo De Jong, przebiłeś Griezmanna...
0
@arraco No niestety, ten karny z PSG to najlepszy przykład. Jak ktoś ma kogoś nadepnąć w polu karnym to będzie on. Zraził mnie do siebie i niestety przestałem mu ufać, przed meczem z Baya uważałem go za ważny punkt i liczyłem na niego. W brutalny sposób mnie sprowadził na ziemię, przy bramce Gnabry'ego odwalił taką żenadę że tylko Semedo z Daviesem go tamtego wieczoru przebił. Od tamtego spotkania niesamowity zjazd do bazy.
7
A co do Lengleta to cóż. Ten samobój to nie jest jego wina ale ten gość to jest symbol traconych goli w tym sezonie. Gość normalnie przyciąga pecha, jak tracimy gola w kuriozalny sposób to w ciemno można stawiać że miał w tym jakiś udział. No szkoda chłopa ale chyba szamani maczali palce