sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston No i zgasił światło niestrzelonym karnym :).
5
Który to już klasyk z rzędu bez gola Messiego, 6 czy 7? Porażająca statystyka, jestem w ciul zawiedziony jego występem. Po Dembele i Griezmannie to sie spodziewałem ale mnie Leo srogo rozczarował, kuźwa...
1
@AmigoBlancos Trenerskim dyzmą to go nazywają skończeni idioci a nie ludzie którzy rozumieją piłkę nożną.
1
@busquets5 Alba zajebał koncertowo gola w ważnym meczu? Nowe nie znałem
Tak to właśnie z nim jest. Brandzlowanie sie do jego statystyk na tej stronie a jak przychodzą takie mecze jak ten to niemal zawsze nas wrzuci na minę
3
@Mixtape Pierwsza połowa była świetna ale w drugiej to mu prąd odcięło i zaczął podejmować decyzje jak debil
0
@parpe Moim zdaniem zagrał źle, kilka głupich strat. I odnoszę wrażenie że motorycznie zaczyna nie domagać
0
@amanter może ty idź spać.
1
@ObiektywnyKibic121 I co to zmienia. Jeśli ja widziałem że nasza obrona w pierwszej połowie to jebane gówno to taki Zizou też to widział i nakazał tak grać. Taktycznie zmiażdżył Kumcia. Dobrze że Holender sie ogarnął w przerwie to mieliśmy szansę powalczyć bo pierwsza połowa to było takie gówno że oczy swędziały
5
@parpe Owszem, nie ma co od chłopaka wymagać cudów ale zalecałbym także rozsądne podejście kiedy Pedri gra super mecz ze słabiakami bo są ochy i achy a jak przyjdzie gra z PSG czy białymi to jest szok że gra fatalnie. To jest melodia przyszłości
17
@LuisSalvano No patrz, tak prostą grą w pierwszej połowie robili z naszej obrony wentylator i przy dobrych wiatrach mieliby 3:0 :)
0
@Trepyveb Możesz już nie przychodzić
1
@kamilkrycha @LuisSalvano Alba rozgrywa dobry sezon ale ten mecz idzie min na jego konto. Pierwsza bramka jego, Valverde go ograł na raz jak juniora. Przy stanie 2:1 zamiast zagrać do Pedriego który był bez krycia to zagrał jaką kretyńską piłkę wzdłuż linii
I to nie pierwszy raz kiedy w krytycznym meczu odcina mu prąd. I weź to na klatę zamiast sie czepiać
0
@zeko0 Ale jeśli robimy z niego GOATA i że reszta może mu klękać do miecza to nie mamy prawa oczekiwać czegoś więcej w jego wykonaniu? To był dramatyczny mecz w wykonaniu Leo, niestety, 6 mecz z rzędu w klasyku nie strzela nic kompletnie, wolne na poziomie Ronaldo
0
@amanter 6 spotkań bez gola z rzędu w klasykach. Tak więc nie wiem o co masz do niego pretensje
0
@mekston Ta druga strata to była akurat w takim miejscu że sie powinien pilnować. Poza tym robimy tutaj do niego taką koniobijkę jakim to on GOAT'em i ż reszta może mu klękać do miecza a potem widzimy taki paździerz gdzie go Casemiro kasuje jak ucznia to sorry ale ja obok czegoś takiego obojętnie nie przejde
2
Jak na grę w osłabieniu to źle nie było. Dembele był dramatyczny, ale to dzisiaj zagrał Messi to jest żenada. No kurwa mać, El Clasico które w perspektywie tabeli być może najbardziej kluczowe a ten gra taki dramat że mu po prostu nie przystoi. Straty jak junior, po dwóch dwie bramki dla Madrytu. I kolejny 6 mecz z rzędu bez gola. Dla mnie najgorszy na boisku bo od niego oczekiwać należy jednak trochę więcej. Skoro robimy z niego GOTA to niech to pokaże na boisku
0
@mekston Dwa gole białych po jego stratach+ multum innych po których mieli groźne kontry. Wolne fatalne, przy tej akcji bramkowej to podanie było tak oczywiste że więcej tam zrobił Griezmann
0
@barcowy1899 Ja nie wiem czy jest sens żeby Leo zostawał. Miał tu piękne chwilę, tu już nic wielkiego nie wygra
1
@itmustbejoke Stwierdza fakt, więc nie wiem o co ci chodzi
0
@itmustbejoke Messi jest jednym z najgorszych na boisku
1
@ptrx Jakby mi płacili tyle co jemu to chętnie
4
Ten Messi to niech przestanie machać łapkami tylko nie za grę sie weźmie
1
Messi same straty, dramat
0
Militao kasuje Messiego jak juniora
1
Messi jest tak naiwny że Modric sie na to nabierze?
0
Jak widzę Messiego na 40 metrze kreującego grę to już wiem że nic z tego nie będzie
0
@MasnyTed A kogo mają kryć?
0
Boże Vivnicus robi dzisiaj Mingueze jak szmatę
0
Fede Valverde wyjaśnia dzisiaj De Jonga okrutnie
0
@LuisSalvano Chłopie ochłoń bo nie wyszło na twoje i zaczynasz sie gorączkować