2

@mekston No i zgasił światło niestrzelonym karnym :).

5

Który to już klasyk z rzędu bez gola Messiego, 6 czy 7? Porażająca statystyka, jestem w ciul zawiedziony jego występem. Po Dembele i Griezmannie to sie spodziewałem ale mnie Leo srogo rozczarował, kuźwa...

1

@AmigoBlancos Trenerskim dyzmą to go nazywają skończeni idioci a nie ludzie którzy rozumieją piłkę nożną.

1

@busquets5 Alba zajebał koncertowo gola w ważnym meczu? Nowe nie znałem

Tak to właśnie z nim jest. Brandzlowanie sie do jego statystyk na tej stronie a jak przychodzą takie mecze jak ten to niemal zawsze nas wrzuci na minę

3

@Mixtape Pierwsza połowa była świetna ale w drugiej to mu prąd odcięło i zaczął podejmować decyzje jak debil

0

@parpe Moim zdaniem zagrał źle, kilka głupich strat. I odnoszę wrażenie że motorycznie zaczyna nie domagać

0

@amanter może ty idź spać.

1

@ObiektywnyKibic121 I co to zmienia. Jeśli ja widziałem że nasza obrona w pierwszej połowie to jebane gówno to taki Zizou też to widział i nakazał tak grać. Taktycznie zmiażdżył Kumcia. Dobrze że Holender sie ogarnął w przerwie to mieliśmy szansę powalczyć bo pierwsza połowa to było takie gówno że oczy swędziały

5

@parpe Owszem, nie ma co od chłopaka wymagać cudów ale zalecałbym także rozsądne podejście kiedy Pedri gra super mecz ze słabiakami bo są ochy i achy a jak przyjdzie gra z PSG czy białymi to jest szok że gra fatalnie. To jest melodia przyszłości

17

@LuisSalvano No patrz, tak prostą grą w pierwszej połowie robili z naszej obrony wentylator i przy dobrych wiatrach mieliby 3:0 :)

0

@Trepyveb Możesz już nie przychodzić

1

@kamilkrycha @LuisSalvano Alba rozgrywa dobry sezon ale ten mecz idzie min na jego konto. Pierwsza bramka jego, Valverde go ograł na raz jak juniora. Przy stanie 2:1 zamiast zagrać do Pedriego który był bez krycia to zagrał jaką kretyńską piłkę wzdłuż linii

I to nie pierwszy raz kiedy w krytycznym meczu odcina mu prąd. I weź to na klatę zamiast sie czepiać

0

@zeko0 Ale jeśli robimy z niego GOATA i że reszta może mu klękać do miecza to nie mamy prawa oczekiwać czegoś więcej w jego wykonaniu? To był dramatyczny mecz w wykonaniu Leo, niestety, 6 mecz z rzędu w klasyku nie strzela nic kompletnie, wolne na poziomie Ronaldo

0

@amanter 6 spotkań bez gola z rzędu w klasykach. Tak więc nie wiem o co masz do niego pretensje

0

@mekston Ta druga strata to była akurat w takim miejscu że sie powinien pilnować. Poza tym robimy tutaj do niego taką koniobijkę jakim to on GOAT'em i ż reszta może mu klękać do miecza a potem widzimy taki paździerz gdzie go Casemiro kasuje jak ucznia to sorry ale ja obok czegoś takiego obojętnie nie przejde

2

Jak na grę w osłabieniu to źle nie było. Dembele był dramatyczny, ale to dzisiaj zagrał Messi to jest żenada. No kurwa mać, El Clasico które w perspektywie tabeli być może najbardziej kluczowe a ten gra taki dramat że mu po prostu nie przystoi. Straty jak junior, po dwóch dwie bramki dla Madrytu. I kolejny 6 mecz z rzędu bez gola. Dla mnie najgorszy na boisku bo od niego oczekiwać należy jednak trochę więcej. Skoro robimy z niego GOTA to niech to pokaże na boisku

0

@mekston Dwa gole białych po jego stratach+ multum innych po których mieli groźne kontry. Wolne fatalne, przy tej akcji bramkowej to podanie było tak oczywiste że więcej tam zrobił Griezmann

0

@barcowy1899 Ja nie wiem czy jest sens żeby Leo zostawał. Miał tu piękne chwilę, tu już nic wielkiego nie wygra

1

@itmustbejoke Stwierdza fakt, więc nie wiem o co ci chodzi

0

@itmustbejoke Messi jest jednym z najgorszych na boisku

1

@ptrx Jakby mi płacili tyle co jemu to chętnie

4

Ten Messi to niech przestanie machać łapkami tylko nie za grę sie weźmie

1

Messi same straty, dramat

0

Militao kasuje Messiego jak juniora

1

Messi jest tak naiwny że Modric sie na to nabierze?

0

Jak widzę Messiego na 40 metrze kreującego grę to już wiem że nic z tego nie będzie

0

@MasnyTed A kogo mają kryć?

0

Boże Vivnicus robi dzisiaj Mingueze jak szmatę

0

Fede Valverde wyjaśnia dzisiaj De Jonga okrutnie

0

@LuisSalvano Chłopie ochłoń bo nie wyszło na twoje i zaczynasz sie gorączkować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?