sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AxelF Messi zagrał bardzo słabe spotkanie choćby przez sam fakt że miał dużo głupich strat, na jego nieszczęście po dwóch poszły akcje bramkowe. Do tego te wolne, śmiejemy sie z Ronaldo a Leo zaczyna go w nich przypominać, totalna bezradność.
Alba zawalił koncertowo pierwszego gola. Zamiast opóźniać ten atak i trzymać swoją strefę to poszedł na raz jak junior i stworzył autoastradę dla Vasqueza, totalnie bezmyślne zachowanie..
0
@FCBMati10 https://www.fcbarca.com/user/mm_" contenteditable="false">@mm_ Obawiam sie że jak nie wygramy żadnego pucharu to Ronald poleci.
0
@Bartek22 Transfer Griezmanna to była głupota, to zawodnik o charakterystyce Messiego który świetnie sie czuje mając silnego napastnika obok. Coutinho podobnie ale grający na mniejszej intensywności od francuza i na dodatek lepiej sobie radzi na przeciwnej stronie czyli na lewej ścinając do środka. Transfer 9 to priorytet, jestem pewny że Leo dużo bardziej zyska bo będzie miał kogoś kto będzie mu robił trochę miejsca. Nie przypadkowo miał świetny feeling z Suarezem.
0
@pax Pierwszy gol idzie na konto Alby i Araujo. Ten pierwszy nie może dać sie ograć w sytuacji gdzie ma do pilnowania swoją strefę, ten drugi dał sie wyprzedzić Benzemie mając bliżej do piłki. Bramka podobna do tej którą strzelił Muller na 4:1 w Lizbonie. Napastnik wbiega przed obrońce który nie kontroluje sytuacji
Druga to wolny po faulu Araujo, piłka po strzale Kroosa leciała do Matsa ale poszedł rykoszet od Desta i Alba który zamyka oczy i nie wybija piłki. Cała trójka po części zawala tego gola
0
@Barcza223 Co do pierwszej części zgoda, mimo to jak na Messiego ta statystyka jest smutna, nawet bardzo. A w sobotę moim zdaniem nie grał dobrze
3
Nie mogę z tego xDD
2
@MaziFCB Nikt Messiego nie wywala, to bzdury. Ale nie ma co zakłamywać rzeczywistości bo zagrał naprawdę słabe zawody. Masa głupich, niewymuszonych strat, po dwóch padły 2 gole dla białych, wolne na poziomie Ronaldo.
Alba to już nie pierwszy raz ma wylew w poważnym meczu, ja na tego gościa w takich meczach kompletnie nie liczę tylko sie modlę żeby nie odwalił sabotażu w defie. Wczoraj po raz kolejny to zrobił
0
@Pilka_jest_okragla To wiadomo od kilku lat. Przestałem sie podniecać statystykami Alby ze słabiakami tylko skupiam sie na grze z mocnymi ekipami. No i niestety jest dramat
0
@lukas10 To nie jest pierwszy raz kiedy Alba mentalnie nie wytrzymuje. W wielu krytycznych spotkaniach ma przynajmniej jeden wylew w defensywie że aż mu nie przystoi. Dodając do tego jego zachowania i pyskówki to niestety opinie taką ma bo sobie na nią zapracował. Owszem, ma dobre statystyki ale w tych kluczowych spotkaniach często wrzuca nas na minę.
0
@LuisSalvano Dobranie wzorowe
5
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/171578840_1522152251322950_6184161182365939837_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LeqOfkILF8AAX-ff2do&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=8a09544cbc3f6bdcb9f61b6f8b4e1e35&oe=609A146A
Zezo jak zawsze w punkt, ten Messi ludożerca :D
0
@LuisSalvano Dla mnie też nie jest geniuszem trenerskim ale nazywanie go słabym to jest idiotyzm
9
@Chakalaka Alba już płakał w szatni? Niezależnie od tego czy tak czy nie to gość jest fenomenem, mental jak w mordę strzelił
0
@itmustbejoke No tak, nie zmienia to faktu że to był najsłabszy Real od lat. Jak mierzyliśmy sie z Realem Zidane'a na CN to już było 0:0.
Choć i tak uważam że warsztat Valverde> warsztat Koemana
1
@arasz1819 Przy wolnym był jeden rykoszet, Alba fatalnie to piłkę wybijał. Poza tym tak prostą grą spokojnie mogliśmy dostać 3 bramki i druga połowa byłaby tylko do dogrania z obawą że mogliby nam wrzucić jeszcze więcej. W pierwszej połowie nie stworzyliśmy kompletnie żadnej dogodnej sytuacji. No chyba że bezpośredni strzał Messiego weźmiemy pod uwagę choć tego rożnego nawet nie powinno być bo Dest wybijał piłkę ostatni. Zidane wystawieniem Valverde wyłączył nam lewe wahadło, Alba był w tym meczu bezradny. Na dodatek Koeman bez sensu ustawił nas wysoko przez co biali mogli grać swoją ulubioną taktyką czyli długa piłka na kontrę. Tak przecież wypunktowali The reds, nie wierzę w to że Ronald wdał sie w tą grę wciągnąć. Dobrze że sie otrząsnął w drugiej połowie choć i tak do rewelacji daleko.
4
@itmustbejoke 5-1 było z Realem Lopeteguiego, który był najgorszym Realem od lat, to był poziom białych Beniteza, nie opędzlowanie ich to byłby dramat. Na dodatek w tym meczu przy stanie 2:1 biali mieli dwie sety. Jakby wyrównali to byłoby na pewno ciekawie...
1
@lukaszbarca15 Odważny wniosek po tym jak go w zeszłym tygodniu opędzlował oraz w finale 2018 roku
20
Bardzo mi wczoraj Mingueza zaimponował. Wiem że go ogrywali momentami jak juniora ale on i tak dalej nieustępliwie wracał i próbował znowu. Najlepsza akcja była jak popełnił błąd i Marcelo wyszedł sam na sam ale i tak poszedł do końca i utrudnił oddanie strzału. Bramka to tylko wisienka, dużo pracy przed nim ale serca i jaj odmówić mu nie można
4
@mauerinho To była irionia. Każdy kto uważa Zidane'a za słabego trenera jest dla mnie skończonym idiotą
0
@4drian0 Dwa razy mistrzostwo. w 17/18 jeden mecz od ligi bez porażki. Jedyny mecz za który mam pretensje to rewanż z Romą. Za Liverpool nie, każdy trener mając tak obsranego Albę przegrałby ten mecz z kretesem. No i warto dodać że w lidze dwa razy puknął białych Zidane'a i nigdy z nimi w tej lidze nie przegrał
3
@MESSIah16 Daj spokój, to przereklamowany łysy klaskacz który na farcie wygrywa :)
0
@masq Bardzo słabo. Maczał palce przy obu bramkach, obok Alby główny winowajca
0
No i facebooka na kilka dni można sobie darować. Co kilka postów to obrazki z pustą murawą i podpisem: Messi podczas El Clasico
3
@tobiasson92 Real wczoraj grał bez Ramosa i Varane'a i wyglądali zdecydowanie lepiej. Poza tym zostawialiśmy im mnóstwo miejsca, za dużo. Koeman zawalił pierwszą połowę koncertowo, Zizou go zrobił jak dzieciaka
2
@FC1899Barca Nie no tu mu sie nie dziwię. Warunki były kosmicznie złe, dla obu stron
1
@amanter To idź obstawiaj u buka, przynajmniej zarobisz
0
@GeraltzKatalonii Owszem reszta zagrała słaby mecz ale Messi także, nie ma co go rozgrzeszać. Robimy z niego GOAT'a, że reszta to normalnie mu klęka do miecza a potem widzimy takie spotkanie to nie dziwota że tak odbieramy jego występ. Bo masa strat w jego wykonaniu była głupia, wręcz niepotrzebna
0
@masq Właśnie tracił dużo, nie wniósł niemal nic w tym meczu. Ale to zrozumiałe, gość to jeszcze młokos i trudno sie dziwić że taki Kroos czy Modric go zjadają bez popity
1
@FC1899Barca Szkoda gadać, Leo zagrał wczoraj totalną kichę. Podejmował fatalne decyzje ale na tej stronie nie ma co konskruktywnie krytykować bo zara jego fanboje wpadną i zaczynają wyzywać.
9
Real strzela z Liverpoolem dwie bramki przez wysoko ustawioną linie obrony, zagraża im raz po raz przez ich wysoko ustawioną linie obrony a my w klasyku robimy niemal dokładnie to samo. Ja nie wiem, Koeman nie oglądał ich meczu w LM? Przecież to było niedorzeczne co my w pierwszej połowie robiliśmy.
Na osobny akapit Alba, po raz kolejny w krytycznym, ważnym meczu meczu mu odcięło prąd i zawalił gola. Iść na raz w takiej sytuacji gdzie podstawową rzecz jest pilnowanie swojej strefy to trzeba być naprawdę "geniuszem". Na tego człowieka nie ma co liczyć w takich meczach, ma dużo asyst ale to ile on kluczowych wielbłądów robi w obronie to jest kosmos. A przypomnijmy że on jest w pierwszej kolejności obrońcą