sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marian_konopka W piłce takie pojęcie kto jest akurat lepszy ciężko zdefiniować w 100% idealnie. Barcelona w ostatnich latach zdobywając La Ligę lub walcząc o nią do końca w LM odpadała i to z reguły tak że piłkarzom powinno być po prostu wstyd bo swoją postawą opluli koszulkę którą reprezentują. LM to rozgrywki najbardziej prestiżowe którym elektryzuje sie cały świat. Więc niestety ale wiele na rozgrywki ligowe nie patrzy tak jak na LM. Na dodatek w lidzę możesz zaliczyć z 2-3 wpadki i ujdzie ci to często płazem, w LM to nie przechodzi, nie ma kalkulacji, chcesz to wygrać, musisz być lepszy, skuteczniejszy od rywala.
5
Bardzo smutna informacja o Panu Bronisławie. Oglądało sie kilka odcinków "07 zgłoś sie" czy Malanowskich. Ale z tego co mi wiadomo od 2018 roku walczył z rakiem prostaty. Patrząc na wiek i na wroga z którym sie musiał mierzyć to i tak długo udało mu si walczyć. Niech spoczywa w pokoju..
0
@amanter No chyba że dzisiaj Atleti z Realem sie znowu pogubią punkty to ta presja znowu wróci
1
@Mns21 A potem corner taken quickly, Origi
3
@macio_944 Mnie bardziej mmartwi fakt że znou nakupimy wzmocnień a i tak będzie wszystko na barkach co raz starszego Messiego. Który już powinien być taką wisienką na pysznym torcie. A dalej robi za podstawę.
0
@macio_944 Ale mnie nakręcasz tutaj. Też już bym chciał kolejną część. Tak jak uwielbiam R* za ich gry tak nie cierpię tych zbyt długich przerwa na ich kolejne gry
0
@Kondziubarca Jesteśmy dziadami?
:D
2
Przebieg wczorajszego spotkania idealnie do tego filmiku pasuje:
0
@amanter Może jest masochistą
1
@GeneralXavi Jeśli ktoś sie łudził że Koeman z tymi ludźmi w LM powalczy to jest bardzo naiwny. Tu dalej trzonem są ludzie którzy przez lata byli masakrowani w sposób wręcz spektakularny. I to zawsze w tudnym momencie wyjdzie. Więc dopóki stąd nie odejdą to w rozgrywkach ligowych będziemy w grze ale o LM możemy pomarzyć. Jesteśmy za krótcy, po prostu..
2
@VamosRakieta Śmieszne i smutne naraz. Udało ci sie :D
2
Tebas patrząc na ten wyścig żółwi o tytuł La Ligi powinien zrobić tak:
1
https://imgur.com/0nTl4y6
Piękne krycie przy bramce, szanuję :)
0
@Rewolucja123 No tak, zgadzam sie ale stary. Napastnik jest SAM w polu karnym gdzie może zrobić wszystko, przecież to jest kryminał. Pikej zachował sie jak skończony amator i ten gol idzie na jego konto
9
Busquets znowu najlepszy w pomocy. Niewiarygodne że gość jako jedyny z tej formacji potrafi posłać długie podania
1
@Rewolucja123 Przy pierwszej owszem, mógł to obronić ale przy drugiej nie mam do niego pretensji. Kurwa, napastnik stoi sam bez krycia bo Pikej poszedł na grzyby
0
Byłem na domówce i po powrocie sprawdziłem wynik.
Brak mi kuźwa słów na tą ekipę, obejrzałem krótki skrócik i wnioski są takie, Messi w 36 minucie powinien zamknąć ten mecz po genialnym podaniu Busquetsa, Antek zresztą też na początku drugiej połowy kiedy dostał piłkę od Moriby. Pierwszy gol niestety na konto Minguezy który nie przeciął i skiskował. Druga na konto min Roberto który nie zablokował dośrodkowania ale także Pikeja który krył swój własny cień. Na dodatek kilka min wcześniej zabrał De Jongowi bramkę gdzie sam fatalnie uderzył.
4
https://www.facebook.com/watch/?v=515759959451919
No nie, ta grupa to złoto :D
0
@amanter Oby nie było indywidualnego krycia w rewanżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Cvzx Pewnie dostali z liścia na otrzeźwienie. Zidane chociażby po pierwszej słabej połowie wali każdemu z baśki :)
1
Ney już jutro pewnie zapoda newsa że nie jest szczęśliwy w Paryżu
2
Werner i Foden to byłby zabójczy duet
Dla własnej ekipy :D
1
@macio_944 Przypomniał mi sie rewanż na Anfield. Do 1 bramki nie graliśmy źle, ale po drugiej....
2
Guye to jakaś rodzina Casemiro? Co za bandyckie wejście
1
Pep dostał na jeden mecz pakt z diabłem od łysego z Madrytu?
3
Cristiano pionier, wszyscy go naśladują. Nawet w sabotażach :D
1
@neeed Fleszbeki z Firpo
63
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/176532614_301648754688401_4836083830491285502_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NsmVFrCR4iwAX-0wO1i&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=ab2aef4529328659e71131c50dc40001&oe=60AD716C
xDD
8
Dzisiejszy komentarz to był apogeum żenady. Zero profesjonalizmu, jakby sie dwóch typów spod baru skrzyknęło żeby razem mecz komentować.
0
Hazard wszedł z ławki a truchta jakby sobie na spacer wyszedł :)