1

@BarcaInfo O a ten po lewej to taka demo wersja Casemiro z Bilbao- jakim cudem on finał SPH skończył bez kartki?

0

@FC1899Barca O kurna, ale złoto :)

6

@BarcaInfo Widać że ma braki ale nadrabia niesamowicie serduchem i jajami. Nie spodziewałem sie po nim że w debiucie w klasyku wrzuci gola.

0

@MarFan Wywalania na raz jest niemożliwe, to nawet w FIFIE jest ciężkie do zrobienia. Ale trzeba było to robić z głową, systematycznie i znacznie wcześniej skoro symptomy już było widać kilka sezonów temu.

9

@Janiama Super informacja, wracaj do zdrowia i oby już bez problemów.

3

@MarFan Ale czy ty zdajesz sobie sprawę z tego że wpierdole dostawaliśmy za różnych trenerów a wspólnym mianownikiem byli piłkarze? Którzy z każdą kolejną straconą bramką wyglądali co raz gorzej. Zarówno mentalnie, mieli problem ze stworzeniem czegokolwiek, a jak jakimś cudem stworzyli to partolili w groteskowy wręcz sposób. Woleli podawać do Messiego otoczonego 3-4 rywalami zamiast samemu wziąć odpowiedzialność na barki. Teraz zwolnimy Koemana bo nie wygra nic, przyjdzie następny trener do tych samych ludzi i myślisz że coś wskóra? To tak nie działa.

3

@MarFan Fajnie że Alba ma statystyki tylko szkoda że jak przychodzą ważne mecze to można stawiać domy że jak ktoś maczał palce przy straconej bramce to był właśnie ten koleś. Na niego już dawno patrzeć sie w tych spotkaniach nie da, od kilku sezonów bazuje na współpracy z Messim ale jak mu takie PSG czy Live odetnie granie to gość ma taką panikę w oczach że aż śmiać sie chce. A przypominam że on jest przede wszystkim obrońcą i jego podstawowym zadaniem jest nie dopuszczanie rywali do strzelenia gola

1

@messi564 Dokładnie, w futbolu nie ma sentymentów. Po meczu z Romą trzeba było robić rewolucje ale Barto był miękką pizdą i tego nie zrobił. To potem było Anfield i Lizbona i sie wyzywało takiego Valverde a on był akurat jednym z najmniej winnych całej tej sytuacji. Kiedyś można było jeszcze sie cieszyć wygranymi w klasykach. Teraz nawet tego nie mamy, łysy wyśmiewany klaskacz wali nas 3 razy z rzędu w bęben, Messi leci na rekord meczów z nimi bez gola. Niestety ale szkoda że tu nie ma za bardzo z kim pogadać na poważnie bo większość choruje na syndrom oblężonej twierdzy, wszędzie spiski.

9

@eckov Alba to mentalny błazen ale nie bandyta boiskowy, Busquets tak samo. Casemiro to typowy rzeźnik który ma o kilka jak nie kilkanaście czerw za mało. Bezmyślnie, agresywnie kosi bez opamiętania a sam po faulach sie zachowuje jakby go dotykali rozgrzanym do czerwoności prętem

0

@LuisSalvano Szczerze jeśli mielibyśmy iść w tym kierunku to lepiej odpalić komara. Antek taktycznie jest o wiele lepszym piłkarzem od Dembele i na dodatek ma od niego lepsze liczby. Więc jeśli miałbym wybierać w tej wymianie to Ousmane byłby korzystniejszy do odpalenia. Chłop ma potencjał ale jego decyzyjność przez te lata nie zmieniła sie totalnie. Bardziej sie zapisał sabotażem z Live i PSG

5

Niesamowite

Biali z Militao i Nacho na ŚO na zestaw Live-Barca-Live ma 2 zwycięstwa i remis w rewanżu. Ten pierwszy to podobno wg mierdek straszny ogór i elektryk wysokich napięć. A potem na taki zestaw wygląda jak profesor i wyprowadza se piłkę na luzaku. Mam dość, ten Real Zidane'a to mi psychę rozwala, jak oni bez CR'a wezmą dublet to my se możemy gorzko ujadać ale jemu już nikt tego nie odbierze

0

@itmustbejoke Teraz to jest musztarda po obiedzie. Zamiast wziąć sprawy w swoje ręce to podajemy tlen jak ostatnie przegrywy

4

Pep w końcu w City przełamanie i awans do 1/2.

0

Liverpool miał swój moment, teraz już klękają do miecza

6

Salah to niech ze 30 razy jeszcze tą piłę przyjmie

0

@LuisSalvano To może obejrzyj tego "karnego" zanim wygłosisz nam wyrok

0

@AmigoBlancos Toś dowalił, ale razcja, gość zjechał do bazy niesamowicie

0

@Hakiru Bardziej bym powiedział karma, jak dziwka

0

Takie marnowanie sytuacji wiadomo jak sie skończy. Biali w końcu znajdą swoją okazję i wturlają.

0

pączek to gnój jakich mało ale tyle razy co on w ostatniej chwili nogę wsadził to nie mam pytań.

1

Z nami to trafił

10

Życzę temu pączkowi kontuzji wykluczająca go z gry na zawsze, tak szczerze od serca

0

Salah miał fleszbeki z CN

0

@macio_944 Ostatnio to ja prawdziwe konterki widziałem u nas w 14/15, pierwszy sezon Lucho. Przecież my wtedy nawet je robiliśmy przeciwko Realowi, Atleti, Juve czy Baya. Byliśmy bardzo elastyczni, Leo z Danim na prawej robili robotę, Ney na lewej który ładował od 1/4 gole w każdym meczu. Suarez który naparzał podobnie. Eh kuźwa, jak to sie mogło tak po latach spierdolić to ja nie mam pytań

5

Lewandowski idzie jak burza po ZP
Piłkarze Andory: Allow me to introduce myself

32

Najlepsza akcja to Navas popychający Paredesa i faul na korzyść PSG. Niczym James popychający Modrika w CdR z Sevillą i karny dla Madrytu :D

6

Neymar klasyk, zagrania magiczno-kosmiczne a jak przychodzi do wykończenia to poziom Ślusarski Bartosz, podał cysterne tlenu Baya

2

@Janiama Powodzenia, ostatni przystanek żeby wyjść na prostą. Dasz radę, zdrowia :)

0

@Greenalley Z Messim to już nie tylko o wolne sie rozchodzi. Nie wiem ale już od dwóch sezonów zaczynam zauważać u niego co raz częściej podejmowanie dziwnych i głupich decyzji jeśli chodzi o rozwiązywanie akcji. Zamiast podać do lepiej ustawionego partnera to holuje albo wdaje sie w drybling. Tak jakby nie miał zaufania do reszty, dryblingów ma najwięcej z drużyny ale nie dziwota skoro to właściwie przez niego przechodzą niemal wszystkie akcje. Ze słabszymi ekipami to mu uchodzi bo tam jest w stanie więcej akcji porobić i sie wstrzelić ale z mocniejszymi już tak różowo nie jest. Jedynie z PSG na wyjeździe grał tak jak za dawnych lat, do karnego bo potem już siadł mentalnie

1

@pax Zachowanie Pedriego słabe ale brama na konto Alby i Araujo(nie wiem który bardziej). W tamtej sytuacji nie może sie tak zachować. Pójście na raz i zostawienie autostrady dla białych to niemal pewna bramka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?