sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szymonbarca10 Tutaj obowiązuje opinia że te LM dali sędziowie którzy są w układzie z Perezem oraz pakt z diabłem Zizou.
1
@Fantastyczny Chłopiec Teraz to pojechałeś w drugą stronę. Pomimo że są gorsi to na pewno nie 3 półki niżej. Na dodatek Modrik naparza dalej w wieku 35 lat. To sie ceni
0
@MesQueUnClub_87 Klopp nie po raz pierwszy sie kompromituje jak mu coś nie idzie. Doprowadził mnie do stanu że sie z El Jarkiem albo innym Klatusem zgadzam
0
@matirix20 Wystarczy za podsumowanie fakt że nie musiał odpalać immunitetu bo the reds było tak żałosne że aż szkoda klawiatury na nich
1
Cristiano: Floro słuchaj, głupia sprawa wyszła...
1
@MaziFCB Marysia dalej lekko w szoku :)
0
@MaziFCB Środek Live to był wczoraj nieśmieszny żart. Wiadomo jak mocni są Kroos i Modric a oni im pół dnia dają na przyjęcie i rozglądnięcie. Plus ten pożal sie Boże Arnold. Akurat jeśli ktoś miał sie u nich skompromitować to dobrze że akurat to był on.
2
@Bobo25 To był właściwie jedyny pozytyw. Ale porównując go do Modricia czy Kroosa to przepaść jest kosmiczna. Nie chodzi że ma być na tym samym poziomie ale między nimi różnica jest za duża
1
Mam nadzieję że temat Wijnalduma upadł w naszym klubie po wczorajszym meczu. Gość wczoraj był dramatyczny, zblazowany.
1
@DonMatteo901 Doszło do tego że sie z El Jarkiem zgadzam. Klopp ty kalafiorze jeden :(
2
Niech ten Modric i Kroos sie zawijają z tego Realu. Tibo mógłby zejść auto przeparkować a i tak czerwoni by pewnie gówno zrobili. Już sam fakt że Vini wrzucił im dwa gole wystarczy za podsumowanie
0
@arasz1819 Liverpool przegrał w środku dokumentalnie. Arnold zagrał chyba jeden z gorszych meczów w karierze.
2
Arnold sie kompromituje doszczętnie w tym meczu
1
@Witekk10 Ten podpis idealnie po meczu pasuje
1
Leo MVP? Chyba kogoś mocno pogrzało
0
Brakuje jeszcze kartki De Jonga albo Messiego
1
Dembele posłał sondę z piłą Gryza
0
Kakao ja pitole
3
A na fioletowej że drukują dla nas. Co za jełopy z iq ameby
1
ALba dzisiaj jest tak dramatyczny że to sie w pale nie mieści
1
Alba sie zesrał, jak na Anfield
0
Gościu z Valladoid pięknego kalafiora puścił
1
Alba xDDDD
3
Messi gra dzisiaj niezłą padakę
0
@Barca1922 I nie ma gola
1
Semedo znowu ma fleszbeki z Deviesa
0
Świetnie Busi, piękny sabotaż
3
Co za szm..a z tego sędziego
0
@Encore Pepa boli wielki Solskjaer
0
@itmustbejoke Matip wyczyścił tam Messiego jak juniora. Dobrze że tam był spalony bo ta akcja jest tak groteskowa że mi było wstyd coś takiego odwalić