sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Firpo wyłączyć Mbappe, niebywałe...
0
Alba, z Granadą by wpadło
1
Marqiunhos zajebisty obrońca, może go za Lengleta weźmiemy?
1
Niestety ale Messi po raz kolejny zmarnował dość istotnego karnego
2
Leo to musi tu 6 strzelić bo Lenglet zaraz coś odwali
0
Znowu chomiki nie wyrabiają. Zupełnie jak Lenglet
1
Mingueza zaraz wyleci
0
Messi za krótkie nogi
0
Dembele już dwie sety zmarnowane
0
Pedri ma kupę w spodniach czy o co chodzi?
0
Pedri na razie wyjaśniany przez środek pola PSG
0
Lenglet już sie popisał. Pewnie ma fleszbeki z Mullera i Gnabry'ego
0
@amanter Nie zgadzam sie kompletnie. Messi cofał sie nierzadko nawet wtedy kiedy grał tutaj Xavi z Iniestą. On po prostu taki jest, lubi w tej grze uczestniczyć i ją kreować dlatego sie cofa. Tylko kilka lat temu to miało sens bo jego dynamika była na wysokim poziomie i jak kogoś odstawił to ten mógł tylko patrzeć jak mu odjeżdża. Teraz mogą go spokojnie dogonić. Ile było takich akcji gdzie suniemy do przodu a Messi cofa sie z ręką w górze bo chce dostać piłkę
0
Dobra to ja lecę z LR bo jak Cristiano strzeli to wiadomo co sie tu będzie działo :)
1
No i Cristiano hattrick zaraz
0
@PatrykBarca No i klątwa LR, druga połowa i Ronald odpali :D
2
@Encore Bo to stoper był/jest świetny. Ale brutal i pajac
6
@TeKa A jak będą chcieli iść do muzeum lotnictwa to zabrać ich do muzeum lotnictwa, kur.. jego mać
7
Temu Kounde chyba psycha po rewanżu CdR siadła
1
Juve robi to specjalnie, zara Krystyn 3 strzeli i na LR eksplozja
0
@itmustbejoke Z tym kosmicznym to pojechałeś, na pewno był jednym z lepszych u nas ale do kosmosu to daleko.
1
@Bula_11 Remontada a potem lanie od Juve i wyskok z rozgrywek.
3
@VamosRakieta https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8787793#comment-8787829
To lepsze, przed meczem z Bayernem :D
8
@Encore Nie zmienia faktu że to najgorszy sort piłkarza jaki znam
0
Brama na konto Suareza, spieprzył kontrę koncertowo
2
Atletico zaraz Bogurodzicę zacznie odprawiać w swoim polu karnym
1
@VamosRakieta W tempie na 2
0
Dzisiaj pewnie City potknie sie z United
1
@adamt1996 Sędzia zostanie zdegradowany do drugiej ligi
1
Zaraz pobiegne do Madrytu i wjadę sankami w tego pączka. No nie mogę patrzeć na niego