1

@VamosRakieta Liga ustawiona pod Madryt :)

9

Cieszynka Suareza sugeruje że na obiad były kurczaki

0

Grubasek na 1:0

3

Gryzak co ma drybling to koniec :)

0

Gdyby nie odwalił takiego sabotażu na Anfield....

3

Widzę Business wraca do formy

0

@pt9 No dokładnie, co za brednie, hurr durr

1

@pt9 Przed pamiętnym meczem w Lizbonie zaorał sie jak nikt na tej stronie

5

Mario pewnie już je bigos na uspokojenie. Bayern wypunktował jak szczeniaków

1

BVB standardzik, mieli na zabicie meczu i sie zesrali. Zara Bayern ich wyremontuje i będzie po meczu

0

Boli was wielki Robert?

0

@KierownikLucas Kraft skacze z Kubackim

0

Mamy szansę na medal, o złocie bym myślał jak Kamil byłby w formie a tak to nie wiadomo czy nie zepsuje zaraz

1

Kubacki znowu wraca do stylu lotu jak dawno temu. Wysoko i spada w końcówce

1

Stoch te MŚ do zapomnienia. Żadnej iskierki nadziei, zarówno na normalnej jak i dużej już po 1 serii miał konkurs z głowy. Żyła wyciągnął niemal maksa, nie spodziewałem sie że zdobędzie złoto.

17

Jak se przypomnę tych napinaczy Robertsona i Arnolda to nawet mi ich nie szkoda, zresztą Klopp też jak nie wygrywa to pokazuje swoją prawdziwą twarz. Niech gniją i zostaną na miejscu poza pucharami

5

To co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że bramki zdobyliśmy w stylu białych łysego klaskacza. Zresztą akcja z poprzeczką po widowiskowym strzale Alby też była po wrzutce. I niestety mam dla was smutną wiadomość, na takie autobusy jaki Sevilla zaprezentowała to dośrodkowania w pole karne są najskuteczniejszą metodą na strzelenie gola, w środku po prostu miejsca nie ma na taką grę jaką lubi Barcelona. Trzeba być bardziej elastycznym, więc jeśli takich goli ma padać więcej to jestem za

0

Messi dramat

0

Gdybym był kibicem mierdy to wyrzuciłbym telewizor przez okno

0

Pedri weź już chłopie uderz na tą bramkę a nie sie srasz

4

@robsesh Wiatrak to zrobił z niego Davis i to tak wielki że wyfrunął do Premier League

13

Busquets najlepszy na boisku. Messi lepiej w defensywie niż w ofensywie

Czy ja jestem w alternatywnej rzeczywistości? :DD

0

@Ireneuszp To czy my zagraliśmy słabo to jedno ale PSG zagrało bardzo dobre spotkanie. Ich środek pola pokazał naszemu miejsce w szeregu. Pedri ma przed sobą jeszcze wiele lat. A to co będzie w przyszłości to pozostaje w strefie marzeń i domysłów.

1

@KacperVEB Ja niestety też. Nawet przez prymat czasu uważam że powinien odejść po Anfield. A tak te blamaże bezszczeszczą jego legacy, będą na nim ciążyć i status GOATA został mocno podważony. My oczywiście będziemy pisali swoje ale poza Barceloną co raz częściej w to wątpią. A jeśli Leo chce jeszcze sięgnąć po LM to odejść musi, tutaj już tego pucharu nie podniesie. Za dużo w tym klubie jest rzeczy do naprawy.

2

@KacperVEB Rozumiem Messiego ale jemu klepsydra z piasku leci a coś takiego nie zdarzy sie w ciągu 1 sezonu. Część kadry jest wypalona i przesiąknięta genem przegrywu z wysokimi kontraktami. Natomiast część to młodzi zawodnicy dopiero wchodzący do tego składu i przez to że stara gwardia nadal wyznacza rytm to gra niemal w ich tempie. Jeśli myślimy że Pedri nagle zamieni sie w wymiatacza z kosmosu to radzę zejść na ziemię. Z PSG Veratti i spółka pokazali mu że jeszcze wiele nauki przed nim.

1

@Nano22 Ogólnie to w tych wielu meczach za Valverde miałem wrażenie że podpisaliśmy pakt z diabłem. Z Liverpoolem w pierwszym meczu też jakimś cudem skończyliśmy mecz z czystym kontem. A potem na Anfield cios w pysk i zabranie w jednym meczu farta za cały sezon.

2

@Dankhog Nie nie, gość już powinien gonić Ramosa w czerwach a ma tylko 1. A nazbierał takich spotkań już mnóstwo

4

Trzeba kupić pączka albo kogoś takiego z immunitetem. Przecież to jest niesamowite jak ten gość unika swoich wykroczeń. Mierdka pewnie po czymś takim już wygra

1

@Rewolucja123 Ty masz jakieś upodobania masochistyczne? Zresztą wielce prawdopodobne że ta wykorzystana setka wiele by nie zmieniła. Pewnie tak samo obsralibyśmy sie na Anfield i Liverpool strzeliłby 1 więcej by awansować. Przegraliśmy ten dwumecz na wyjeździe i taka jest prawda. I wtedy trzeba było tą drużynę przemeblować. Zamiast tego ta pała barto pociągnął dalej i skutek zaobserwowaliśmy w Lizbonie...

1

@itmustbejoke Po meczu z Bayernem gdzie nasze primadonny za dyche dostały 8-2 w jednym meczu to zastanawianie sie czy młodzi zawodnicy mogą ich zastąpić jest dla mnie zabawne. Ja chcę widzieć w tej drużynie ludzi którzy jak nie będzie szło wykazali choć odrobinę zaangażowania. A nie że po 2 bramkach mają łby spuszczone w dół i dają sobie wrzucać kolejne bramki. Taka postawa jest haniebna i nie do zaakceptowania w takim klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?