sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Liga ustawiona pod Madryt :)
9
Cieszynka Suareza sugeruje że na obiad były kurczaki
0
Grubasek na 1:0
3
Gryzak co ma drybling to koniec :)
0
Gdyby nie odwalił takiego sabotażu na Anfield....
3
Widzę Business wraca do formy
0
@pt9 No dokładnie, co za brednie, hurr durr
1
@pt9 Przed pamiętnym meczem w Lizbonie zaorał sie jak nikt na tej stronie
5
Mario pewnie już je bigos na uspokojenie. Bayern wypunktował jak szczeniaków
1
BVB standardzik, mieli na zabicie meczu i sie zesrali. Zara Bayern ich wyremontuje i będzie po meczu
0
Boli was wielki Robert?
0
@KierownikLucas Kraft skacze z Kubackim
0
Mamy szansę na medal, o złocie bym myślał jak Kamil byłby w formie a tak to nie wiadomo czy nie zepsuje zaraz
1
Kubacki znowu wraca do stylu lotu jak dawno temu. Wysoko i spada w końcówce
1
Stoch te MŚ do zapomnienia. Żadnej iskierki nadziei, zarówno na normalnej jak i dużej już po 1 serii miał konkurs z głowy. Żyła wyciągnął niemal maksa, nie spodziewałem sie że zdobędzie złoto.
17
Jak se przypomnę tych napinaczy Robertsona i Arnolda to nawet mi ich nie szkoda, zresztą Klopp też jak nie wygrywa to pokazuje swoją prawdziwą twarz. Niech gniją i zostaną na miejscu poza pucharami
5
To co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że bramki zdobyliśmy w stylu białych łysego klaskacza. Zresztą akcja z poprzeczką po widowiskowym strzale Alby też była po wrzutce. I niestety mam dla was smutną wiadomość, na takie autobusy jaki Sevilla zaprezentowała to dośrodkowania w pole karne są najskuteczniejszą metodą na strzelenie gola, w środku po prostu miejsca nie ma na taką grę jaką lubi Barcelona. Trzeba być bardziej elastycznym, więc jeśli takich goli ma padać więcej to jestem za
0
Messi dramat
0
Gdybym był kibicem mierdy to wyrzuciłbym telewizor przez okno
0
Pedri weź już chłopie uderz na tą bramkę a nie sie srasz
4
@robsesh Wiatrak to zrobił z niego Davis i to tak wielki że wyfrunął do Premier League
13
Busquets najlepszy na boisku. Messi lepiej w defensywie niż w ofensywie
Czy ja jestem w alternatywnej rzeczywistości? :DD
0
@Ireneuszp To czy my zagraliśmy słabo to jedno ale PSG zagrało bardzo dobre spotkanie. Ich środek pola pokazał naszemu miejsce w szeregu. Pedri ma przed sobą jeszcze wiele lat. A to co będzie w przyszłości to pozostaje w strefie marzeń i domysłów.
1
@KacperVEB Ja niestety też. Nawet przez prymat czasu uważam że powinien odejść po Anfield. A tak te blamaże bezszczeszczą jego legacy, będą na nim ciążyć i status GOATA został mocno podważony. My oczywiście będziemy pisali swoje ale poza Barceloną co raz częściej w to wątpią. A jeśli Leo chce jeszcze sięgnąć po LM to odejść musi, tutaj już tego pucharu nie podniesie. Za dużo w tym klubie jest rzeczy do naprawy.
2
@KacperVEB Rozumiem Messiego ale jemu klepsydra z piasku leci a coś takiego nie zdarzy sie w ciągu 1 sezonu. Część kadry jest wypalona i przesiąknięta genem przegrywu z wysokimi kontraktami. Natomiast część to młodzi zawodnicy dopiero wchodzący do tego składu i przez to że stara gwardia nadal wyznacza rytm to gra niemal w ich tempie. Jeśli myślimy że Pedri nagle zamieni sie w wymiatacza z kosmosu to radzę zejść na ziemię. Z PSG Veratti i spółka pokazali mu że jeszcze wiele nauki przed nim.
1
@Nano22 Ogólnie to w tych wielu meczach za Valverde miałem wrażenie że podpisaliśmy pakt z diabłem. Z Liverpoolem w pierwszym meczu też jakimś cudem skończyliśmy mecz z czystym kontem. A potem na Anfield cios w pysk i zabranie w jednym meczu farta za cały sezon.
2
@Dankhog Nie nie, gość już powinien gonić Ramosa w czerwach a ma tylko 1. A nazbierał takich spotkań już mnóstwo
4
Trzeba kupić pączka albo kogoś takiego z immunitetem. Przecież to jest niesamowite jak ten gość unika swoich wykroczeń. Mierdka pewnie po czymś takim już wygra
1
@Rewolucja123 Ty masz jakieś upodobania masochistyczne? Zresztą wielce prawdopodobne że ta wykorzystana setka wiele by nie zmieniła. Pewnie tak samo obsralibyśmy sie na Anfield i Liverpool strzeliłby 1 więcej by awansować. Przegraliśmy ten dwumecz na wyjeździe i taka jest prawda. I wtedy trzeba było tą drużynę przemeblować. Zamiast tego ta pała barto pociągnął dalej i skutek zaobserwowaliśmy w Lizbonie...
1
@itmustbejoke Po meczu z Bayernem gdzie nasze primadonny za dyche dostały 8-2 w jednym meczu to zastanawianie sie czy młodzi zawodnicy mogą ich zastąpić jest dla mnie zabawne. Ja chcę widzieć w tej drużynie ludzi którzy jak nie będzie szło wykazali choć odrobinę zaangażowania. A nie że po 2 bramkach mają łby spuszczone w dół i dają sobie wrzucać kolejne bramki. Taka postawa jest haniebna i nie do zaakceptowania w takim klubie