1

Żyła to dzisiaj w tango pójdzie :)

0

Granerud będzie miał medal, pytanie jakiego koloru?

0

Messi ale ma dzisiaj fatalne straty

0

Alba ośmieszony w defie jak amator

1

Messi sie chyba na Dembele na umysły pozamieniali przed chwilą

0

@Ascend Niesamowite, Żyła nigdy nie słynął z takie odbicia ale tutaj petarda. To zrobiło swoje

1

Co ten Granerud odwalił?

0

Stoch odpadł z walki o medal

27

Wylew Lengleta na naszą korzyść :D

6

@VamosRakieta No i nie podobasz mi sie

0

Rakitik zara będzie naparzał sie z Busim

2

@ShinobiQWE Los im zwrócił za Iniestazo i finał z United. Pamiętny poślizg Terry'ego

0

@BartqRKO Ale też na krótki okres czasu. Pomoc została zmarginalizowana do dostarczenia piłki MSN. I rywale zaczęli to czytać i potem mieliśmy kłopot. Wtedy już dostawaliśmy epickie wpierole

3

@ShinobiQWE To swoją drogą ale dostał już za sam zamiar

6

@DLFCB Pepe tamtego wieczora odpalił tryb" Jestem idiotą" i wyleciał z czerwoną

0

@dv7wisnia To drugie. Co ci po dobrym planie jak będą go realizować ludzie z którymi nie warto ubić nawet muchy w kiblu..

0

@pax Nie, dlaczego?

5

@pax A jakby zamiast Lenglet wpisał De Jong?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Krzysiek872 Tak, kiedy podał sie do dymisji...

13

pączek zdziwiony bo sie inaczej umawiali :)

2

Mingueza został zaproszony na karuzele

0

Ciekawe czy po pierwszej połowie LR będzie sie domagała Busquetsa :D

2

@pax "Jeśli kogoś taka zabawa nie interesuje prosiłbym o nie pisanie personalnych komentarzy i olanie wpisu. "

To nie na tej stronie. Każdy ma swojego bożka i nie przegadasz. Dlatego szybko dałem do ignorowanych niektórych fanbojów

0

@Rewolucja123 Frenkie w tym lepszym okresie grał jak Paulinho ale chyba nie po to go kupowaliśmy. Busquets jak zaakceptuje rolę zmiennika w takich meczach jak Cadiz to może zostać. Wpuszczanie go na mocnych rywali razem z Frenkiem będzie oznaczać wpierdol. Futbol na tym poziomie odjechał nam za daleko, stał sie szybszy bardziej bezpośredni. Z tymi średniakami to sobie ten pierwszy czarować ale Liverpoole i Bayerny na taką grę już mu nie pozwolą i zaczyna sie kłopot, jak dorzucamy mu jeszcze do tego człapaków to mamy mieszankę wybuchową

0

@Rewolucja123 Z Busim ja mam taki problem że lepiej już grać nie będzie i mimo mniej zawalonych goli wkurza mnie momentami jego nonszlanacja i powroty jak wóz z węglem gdzie niepotrzebnie wychodzi wysoko. Na De Jongu jest nadzieja że młody i może grać lepiej. Chociaż mam co raz większe obawy że on raczej tej formacji nie zbawi. Na razie nie osiągnął nawet poziomu Rakiety więc ma dużo jest do udowodnienia. Za dużo prostych błędów popełnia i ma momenty takiego odcięcia że niby już wraca ale finalnie i tak dupa. Ten gol z PSG czy Kimmicha w Lizbonie idealnie do tego pasują

0

@kempnou Co mi po jego przebiegnęitych kilometrach jak w obronie i tak go brakuje. Chociażby ta pierwsza bramka z PSG gdzie wracał a i tak finalnie odpuścił Verattiego. Takich momentów jest więcej

3

@Kuubs21 O Busim wiadomo już wszystko. De Jong może jest mobilniejszy ale czy lepszy w odbiorze. Busi w obronie jest mijany ale De Jong do tej defensywy nawet nie wraca

0

@pax Ja bym napisał tak: Busi gra po prostu to co w ostatnich latach. De Jong natomiast rozczarowuje, nie dyryguje w pomocy, ustawia sie źle, i jedynie fajnie wbiega do ataku z drugiej linii. Natomiast nie dziwi mnie opinia na tej stronie co do tej dwójki. W De Jongu widzą nadzieje na przyszłość mimo obecnej gry, w Busim nie widzą już chyba nic

3

@Beztroskii Przy 1 golu objechany przez Dele Alliego, ustawił sie do tego źle i przez to nie zdążył potem do Moury, nie próbował wślizgu. Druga bramka to już kompletna kompromitacja bo Moura nie miał prawa tak sie obrócić z piłką i strzelił mu między nogami. Owszem, powody że te akcje bramkowe zaczęły sie wcześniej ale Frenkie nie zrobił wiele żeby temu zapobiec

2

@Dalhi Nie zawalił. Busi ma na koncie stracone gole ale De Jong ma trochę więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?