sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Przecież siłownie normalnie funkcjonują, daj spokój. Przedsiębiorca jak będą mieli do wyboru siebie albo ich to wiadomo kogo wybiorą
0
@itmustbejoke Po prostu Messi daje mniej z przodu to sie czepiają w grze w destrukcji. Tak jakby za Pepa robił po 12 km i notował po 6 przechwytów na mecz
0
@Ramos9248 @Kamiloza91 Ja myślę że Atalantę przejdą. Włoska ekipa może mentalnie nie dać rady. Chyba że Ramosa w obronie nie będzie to wtedy jakaś nadzieja sie tli. Ale nawet jak odpadną to po wyrównanym dwumeczu.
0
@amanter Niezły wróżbita z ciebie widzę.
0
@VamosRakieta Na Anfield zawalił najbardziej. Ale wcześniej także, miał mniejszy wpływ ale i tak miał. Poza tym jego pajacowanie, pyskówki to jest jeden z głównych powodów dlaczego sie z nas śmieją. Bo to on jest niemal wizytówką
0
@VamosRakieta Ja ci napiszę dlaczego chciałbym sie z Albą pożegnać i życzyć
powodzenia gdzie indziej. Za jego charakter, podejście mentalne w
ważnych, prestiżowych meczach. Latał tu już kiedyś filmik z meczów LM i
jego popisach. I super że mu sie chce i fajnie lata z Messim. Ale
przychodzą właśnie te nieszczęsne LM i mamy powrót z rozrywki. Odcinane
ma granie z Leo i dupa, on nigdy nie szedł na przebój sam, bazuje na tej
czujce jak dostanie piłke i zagra na przedpole. Tyle że takie PSG czy
Liverpool wie o tym już kilka sekund wcześniej. No i widzę czasami jak
pod wpływem pressingu włącza mu sie panika i albo wybija na oślep albo
poda niecelnie, w defie również często mu odcina prąd. Jeśli jest szansa
na sprowadzenie jakiegoś LO to nie ma co sie zastanawiać tylko brać. Z
Albą już lepiej nie będzie a wydaje mi sie że będzie tylko gorzej.
0
@Rewolucja123 Przy 3 bramce Bayernu moim zdaniem Busquets nie zawinił kompletnie, bardziej przy 1 bramce gdzie zaliczył kretyńską stratę. Tam Lenglet nie miał prawa sie tak ograć Gnabry'emu. To wyglądało jak obrona z segunda
12
@Janiama Przy pierwszej także sie zdrzemnął, Veratti był jego
2
@pax Dziwię sie że pominąłeś błąd Frenkiego przy bramce Keana. Moim zdaniem to on najbardziej zawalił. Można sie owszem czepiać Lengleta ale on jednak krył innego a potem nie dał rady wyskoczyć na tyle żeby to wybić
0
@pacior95 To już było wiadome wcześniej.
0
Porobił ich jak amatorów
0
@ElKamil Jak De Jong będzie na pivocie to wcale lepiej nie będzie. Polecam zobaczyć jak on wracał przy pierwszej bramce
1
@pacior95 Przy pierwszej bramce zawalił także De Jong który imitował powrót i nie upilnował Verattiego który zagrywał do żółwi Ninja. A przy 3 totalnie odpuścił Keana. Także jeśli ktoś zajebał tu przy 2 golach to na pewno był nim Holender
0
@Beztroskii Przy drugiej bramce kiedy piłka szła w jego kierunku on jej w pewnym momencie nie widział i dlatego tak wybił. Jeśli Pique nie był gotowy w 100%( a pewnie nie był bo brak rytmu meczowego) to tutaj pretensje do Kumcia bo to on ustala skład i nawet jak Pique mu mówi że jest sprawny to i tak do niego należy ostatnie słowo.
0
@messi564 On już napisał czemu go na DP nie widzi. On ma fatalne powroty, źle sie ustawia, nie asekruje
0
@pax Lata błędnych decyzji znalazły swoje ujście. Zmianę pokoleniową należało robić wcześniej bo teraz jesteśmy w pięknej dupie i wyjście zajmie nam lata. Koeman jasno powiedział że tacy jak Dest czy Pedri to będą wielcy za kilka lat. Następca Xaviego niestety biega w PSG a jego inna minimalnie gorsza wersja od 2014 roku w białej części Madrytu. Z trójki Dembele, Griezmann czy Cou to nadawał sie tylko ten pierwszy. Pozostali to niemal kopie Leo gdzie jeden biega po tej samej stronie a drugi po lewej. Na razie De Jong rozczarowuje mocno, gość jest apatyczny, wiele opcji do podania mu umyka, holuje, powroty do defensywy ma na poziomie oldboja Busquetsa. Fajnie że coś tam raz poda czy strzeli ale to za mało. Przyszedł kolejny mocny rywal i wypunktował wszystkie nasze słabości które trapią tą drużyne od lat. Środek pola przegrywamy bezapelacyjnie, gdy tylko przeciwnik przyspiesza, zaczyna nas naciskać, i mecz/dwumecz przebiega źle i czas pokazać charakter to nas nie ma.
2
@Bagsik88 Wystawienie Pikeja po takiej kontuzji, bez rytmu meczowego to majstersztyk :D. Byłem pewny że to sie nam odbije czkawką. Może i meczu nie zawalił ale błędów konrketnych sie też nie ustrzegł. Koeman tutaj niestety zawiódł. Wystawił bodajże 7 zawodników którzy brali udział w masakrze w Lizbonie. Na dodatek wstawia Busiego którego czas już minął kilka lat temu. Chętnie bym go pobronił i napisał że sezon przejściowy ale jak mi on z PSG serwuje taki zestaw to mi sie szczerze odechciewa. Nie tęsknie za EV ale jedno trzeba przyznać że Setien czy właśnie Ronald to nie ten poziom
3
@Mathew16 Jak nie fleszbeki z Anfield to teraz Mbappe. Co ten chłopak ma zrobić
13
@Quavosk Znowu odgrzebujemy temat Leo i jego człapania. Był już to tylwe razy pisane, Messi nie może tak zapierdzielać bo po 20 min takiego biegania nadawałby sie do zmiany a potem do szpitala bo mu mięsnie poszły. Problem jest bardziej z jego decyzyjnością, Leo jakby stracił pewność siebie i zamiast rzucać prostopadłe co raz częściej sie waha i holuje piłkę po czym podaje do najbliższego
1
Reakcje Leo podczas meczu. Frustracja co raz większa
0
Mbappe w wywiadzie tłumaczy sytuacje z Albą
0
Komentarz usunięty
0
@Mr8lack Zwykłe trash-talk. Szczególnie Alba już teraz pokazał swój iloraz inteligencji że to po mnie spływa
0
@Rewolucja123 Poprosiłbym bo sam bym obejrzał ale masochistą nie jestem :)
2
Mbappe widzę szybciutko został wrogiem nr.1 na LR
:D
3
@Preteee TO ci napisze już teraz: Nie zobaczysz, będzie kolejna porażka.
2
@VamosRakieta Rakitic nie grał z Bayernem
3
@Encore Niestety mało kto mu to zapamięta. Tak było z Boatengiem, grał dobry mecz ale przyszedł moment gdzie go Messi ośmieszył i łatka na całą karierę została :)
26
@Janiama Jeśli Ney z Maryśką będą dostępni to naprawdę obawiam sie czy my nie dostaniemy dwu cyfrówki w dwumeczu. Piszę absolutnie poważnie
4
Zostało nam ten dwumecz dograć i mieć nadzieje sie nie skompromitować bardziej. Ale pewnie nasz gwiazdy za dychę powtórzą to co wczoraj