sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obyśmy przedłużyli z Busquetsem kontrakt do 2030 roku.
0
Jeśli gdzieś zobaczę rewolucje który będzie bronił Busiego rewolucje to będę wnioskował o permbana.
3
Busquets za tą rączke w górze z miejsca powinien być zmieniony. Co za skandal i hańba.
0
Nasi mają jakiś zakład kto debilniej straci piłke?
0
Lenglet jak nie sabotuje w obronie to sabotuje w ataku
11
Tylko nie Araujo, no kurwa mać
6
Sędzia już nawet w ten sposób przeszkadza. Nowy poziom sabotażu :D
1
Jak nie Kamil to niech wściekły Eisenbichler wygra :)
1
Po wczorajszych skokach Kamila jego miejsce na podium traktuje jak wielkie ozytywne zaskoczenie. On jak Filip z konopii, potrafi wyskoczyć. Ale to i tak za mało na Granulata
0
@Jonyx 2 pkt przewagi i o wiele lepszy wiatr. Rzeczywiście poza zasięgiem
0
@tristan87 O kurde, ależ smutna wiadomość. Od niego sie nauczyłem że przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne
2
@VamosRakieta Tak, zwłaszcza te wieczory w Rzymie i na Anfield :)
0
@LeoMessi1994 J mam bardzo silną wolę- robi ze mną co chce :)
1
@BarcaInfo Araujo, mój człowiek :D
@Nano22 Niedługo będzie miał kłopoty....
... już ma kłopoty
1
Antoś ostatnio notuje naprawdę dobre liczby. I ciekawa sprawa, Leo wczoraj niby tylko asysta w statystykach ale znowu w regulaminowym czasie to on ciągnął grę najbardziej i przy pierwszych 2 bramkach miał czynny udział. Ta piłka przy 2 bramce to majstersztyk
4
Alba ma nową psia psi :D
4
Griezmann MVP, choć Alba także mocarnie(mimo że go nie lubię)
1
Barca: wychodzi na prowadzenie
Obrona Barcy:https://socialpress.pl/wp-content/uploads/2012/12/if-you-know-what-i-mean-funnyjunk1-1200x675.png
1
@Tomo1989 Osioł to nasza obrona a Shrek to Koeman :D
4
Perez w końcu sie dodzwonił
0
Musimy to wygrać. Leo najlepszy moment w tym meczu, on strzela zwycięskiego gola dzisiaj. Zapisywać
3
Dobrze że nie trafił bo bym chyba wywalił kompa za okno
0
Ta bramkarz mecz życia. Tera to sie popisał
5
Najlepsze zagranie Frenkiego w tym meczu xDDD
0
Dawaj Leo, zrób to
0
Musimy szybko strzelić bramkę, wtedy będzie szansa że oni sie zaczną obsrywać
0
Fantastyczna kontra, Umtiti nie ogarnął- a to niespodzianka.
1
Koeman chyba je bigos na uspokojenie jak widzi te wylewy w obronie
2
Alba jak zwykle
5
Messi ma problem z przyjęciem piłki, co tu sie odpierdala?