3

Obyśmy przedłużyli z Busquetsem kontrakt do 2030 roku.

0

Jeśli gdzieś zobaczę rewolucje który będzie bronił Busiego rewolucje to będę wnioskował o permbana.

3

Busquets za tą rączke w górze z miejsca powinien być zmieniony. Co za skandal i hańba.

0

Nasi mają jakiś zakład kto debilniej straci piłke?

0

Lenglet jak nie sabotuje w obronie to sabotuje w ataku

11

Tylko nie Araujo, no kurwa mać

6

Sędzia już nawet w ten sposób przeszkadza. Nowy poziom sabotażu :D

1

Jak nie Kamil to niech wściekły Eisenbichler wygra :)

1

Po wczorajszych skokach Kamila jego miejsce na podium traktuje jak wielkie ozytywne zaskoczenie. On jak Filip z konopii, potrafi wyskoczyć. Ale to i tak za mało na Granulata

0

@Jonyx 2 pkt przewagi i o wiele lepszy wiatr. Rzeczywiście poza zasięgiem

0

@tristan87 O kurde, ależ smutna wiadomość. Od niego sie nauczyłem że przejęzyczenie może być bardzo niebezpieczne

2

@VamosRakieta Tak, zwłaszcza te wieczory w Rzymie i na Anfield :)

0

@LeoMessi1994 J mam bardzo silną wolę- robi ze mną co chce :)

1

@BarcaInfo Araujo, mój człowiek :D
@Nano22 Niedługo będzie miał kłopoty....


... już ma kłopoty

1

Antoś ostatnio notuje naprawdę dobre liczby. I ciekawa sprawa, Leo wczoraj niby tylko asysta w statystykach ale znowu w regulaminowym czasie to on ciągnął grę najbardziej i przy pierwszych 2 bramkach miał czynny udział. Ta piłka przy 2 bramce to majstersztyk

4

Alba ma nową psia psi :D

4

Griezmann MVP, choć Alba także mocarnie(mimo że go nie lubię)

1

1

@Tomo1989 Osioł to nasza obrona a Shrek to Koeman :D

4

Perez w końcu sie dodzwonił

0

Musimy to wygrać. Leo najlepszy moment w tym meczu, on strzela zwycięskiego gola dzisiaj. Zapisywać

3

Dobrze że nie trafił bo bym chyba wywalił kompa za okno

0

Ta bramkarz mecz życia. Tera to sie popisał

5

Najlepsze zagranie Frenkiego w tym meczu xDDD

0

Dawaj Leo, zrób to

0

Musimy szybko strzelić bramkę, wtedy będzie szansa że oni sie zaczną obsrywać

0

Fantastyczna kontra, Umtiti nie ogarnął- a to niespodzianka.

1

Koeman chyba je bigos na uspokojenie jak widzi te wylewy w obronie

2

Alba jak zwykle

5

Messi ma problem z przyjęciem piłki, co tu sie odpierdala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?