sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wy widzieliście co Lenglet zrobił z Pjanicem? To Benny Hill
1
Araujo nakrywa czapką Lengleta
0
@Azi Ja bym proponował taktykę na chaos Piotra Świerczewskiego
0
Pjanic kuźwa na chyba na głodzie gra
0
Niech wejdzie Umtiti rozruszać naszą grę
1
4vs 2 i spieprzyli. Co za oszołomy Jezusie Nazareński
4
Puig niewidoczny, sprzedać....
0
@masq Odpalili grę bez z zasad :)
0
Trincao chyba czeka na gola w finale LM. Oby sie chłopina doczekał
1
Sędzia stracił kontakt z bazą
1
@MysticCat Nie ma Puiga, Koeman co ty wyprawiasz?
Może być?
1
De Jong z nieba do piekła
1
Niestety ale Sociedad jedzie z nami prawą stroną. Mingueza widać braki w obyciu jako boczy obrońca i Dembi który jest spóźniony jak nasze PKP i Baskowie używają tam sobie najwięcej
13
De Jong najlepszy okres w Barcelonie
0
Busquets kuźwa zejdź
9
Dembele posłał sondę za piłką Ramosa
0
Busquetsowi upierdol... strzał na padzie?
0
@michal26 Aspekty ma takie że posiada taśmy na sytych kotów :)
4
Business piękna strata. Dlatego nigdy sie nie dam nabrać na jego dobre występy bo przyjdzie mocny agresywny rywal i będzie odwalał coś takiego.
1
Nikt z topowych ekip nie ma gorszego wyjścia z pressingu niż my. Lagi na kij wie kogo
0
@cubesnoop @kulka Tak samo ja. Dla mnie seria Far Cry może wychodzić co roku. Odbijanie posterunków to coś co w tej serii mogę robić niemal cały czas :D
1
@xBoMBoWiECx Bayern w trudnych sytuacjach pokaże charakter. A my pewnie w LM to co zawsze jak tylko będzie krytyczna sytuacja. Głowy w dół i dymajcie nas jak chcecie
0
Granerud jak wypuści KK to będzie to większe frajerstwo niż Barcelona w dwumeczu z Liverpoolem czy PSG z nami
0
Takim skokiem niestety Kamil więcej straci. Granerud odjedzie za bardzo
0
@Tomo1989 Bardzo dużo. Kamil musiałby seryjnie wygrywać a Granerud regularnie spadać poniżej 5-6 miejsca
1
@VamosRakieta Sprzedać go póki coś wart i kupić Granulata
0
@Sysia11 Nie za wcześnie ale przewaga jest tak duża że nie ma szans zwłaszcza że Kamil ma takie konkursy jak dzisiaj. Norweg wcale nie musi wygyrwać ale wystarczy że jest na podium i już
0
Szkoda Kamila ale trudno. KK dla Graneruda. Za równo skacze
9
Firpo ma lepsze przyjęcie niż nasz Duński Ronaldo
2
Puig znowu geniusz. Chce zobaczyć go obok Pedriego. Koeman zrób to proszę