sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP I dlatego dzisiaj wygrał. To jego ogromne doświadczenie sprawia że jest na szczycie. Widać po nim że ma jeszcze w sobie energię by wygrywać. Co za wspaniały sportowiec
1
@Yosemite Wciąż przed oczami Rzym 2018 jak zgwałcił naszą obronę...
0
@Homeopata8989 Moim zdaniem to nie Norweg jest największym rywalem Kamila a Dawid aka tata Zuzanny :D
0
@Homeopata8989 Skoki to dość loterjny sport więc ja bym mu sznasy na zwycięstwo nie odbierał ale coś w zawodach nie zagrało. Skoki treningowe, kwalifikacje i próbne pokazały że jest faworytem. A tu nagle prędkość gorsza od Stocha, jakiś błąd+ gorszy wiatr i ledwo wchodzi do drugiej serii. Nie wiem czy presja ale on tak słaby aż nie jest
1
@mekston A więc Jakub Janda, Jakub Janda, JAKUBA JANDA obok Jizi Raski :D
3
@tadzik447 I dawać Szarana do podliczania punktów jak wtedy kiedy wygrał Janda z Ahonenem :D
3
@Janiama Oby z pozytywnym końcem bo terminarz nam nie służy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nocturno Babiarz często powtarzał o tym że Kubackiemu urodziła sie córka i dali jej imię Zuzanna, więc często Babiarz mówił o nim tata Zuzanny. A mąż Ewy stąd że żona Kamila ma na imię Ewa :D
0
@mekston Niemcy wiedzieli co się święci :D
3
@NeroTFP Horngaher pewnie ostro wkur..ony że nauczył naszych naparzać w TCS :D
3
Ale będzie walka w Bischofschofen, tata Zuzanny i mąż Ewy o Złotego Orła. A Wiewiór o Złotego Bażanta :)
8
To był jego dzień. Nawet warunki mu dzisiaj sprzyjały
A co Laniska to bądźcie dla niego sprawiedliwi, w Ga-Pa miał pecha więc odbił sobie to dzisiaj
4
@NeroTFP Wyśrubował :D. Jest wielki skubaniec
2
@NeroTFP O właśnie, jeszcze ten rekord przydałoby sie wyśrubować :D
1
@MesQueUnClub96 Bergisel: I'm about to destroy this man a whole career :D
4
Ja tu bym bardziej chciał te 37 wiktorie u Kamila, jakby tak pyknął 40 zwycięstw karierze to byłoby fantastycznie
1
Graneru z Geigerem prawie przewalili TCS, jest szansa na poprawę ale jeśli to nie bedzie petarda to raczej pograne
0
@tobiasson92 Co to są za głąby to ja nawet nie wiem jak ich opisać. Normalnie brakuje słów w języku ludzi, elfów i entów. Na siłce pojawiają sie ludzie zdrowi, silni z dobrą wytrzymałością tlenową że ja kompletnie nie widzę w tym sensu
2
A Granerud dalej mocny. Mówię wam, on wygra TCS, on nie odlatuje ale jest równy, i zawsze jego skoki są bardzo dobre
0
Pierwszy trening zaskoczył. Stoch najlepiej a Geiger znowu zasabotował :D
1
@pawelfcb2010 Pod względem technicznym najtrudniejsza skocznia. Nie wybaczająca błędów. Ale także moja ulubiona, choć obecna kamera mi nie odpowiada. Lepsza była ta kiedy widzieliśmy zawodników z ich lewej strony
2
@itmustbejoke Gdyby ktoś mi wtedy powiedział że w następnych sezonach będziemy dostawać legendarne wpierdole jak z Bayernem w Lizbonie to kazałbym mu zmienić leki albo psychiatrę. Jak to wszystko mogło sie tak spieprzyć
0
@pt9 Początek taki jest ale byłem fanem 1 więc sie nie zrażałem. Ale od 3 rozdziału zaczęła sie już jazda.
0
@tadzik447 Czyli właściwie lepiej by było gdybyśmy widzieli odległość do pokonania cały czas bo tak często odnosi sie wrażenie że są małe wałki
0
@Tomo1989 Kolejna rzecz że wiatr z boku bardzo często trudno zinterpretować i są odejmowane pkt mimo że on wcale nie pomaga
0
Jeszcze jedna sprawa która mnie nurtuje. Stoch miał skoczyć 131 metrów by prowadzić, wiało mu z tyłu bo wcześniejsi mieli skoczyć 136 lub więcej by prowadzić. On skacze 132 metry z dobrymi notami a i tak jest za Żyłą. Odnoszę wrażenie że po raz kolejny przeliczniki działają sobie jak chcą a sędziowie nad tym nie panują
1
@MesQueUnClub96 A mi go szkoda było trochę, Dawid oddał kosmiczny skok, organizatorzy słusznie sie obsrali bojąc sie że skoczy dalej i se coś zrobi to przeczekali. On to napięcie jak na swój wiek wytrzymał naprawdę bardzo dobrze, no nie miał szans tego wygrać, zwłaszcza że mu jeszcze w plecy wiało a miał skoczyć 141 metrów. Powodzenia :D
10
Musi wjechać
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/301905/15782543185803.jpg
0
Kamil powinien skoczyć tyle co Granerud bo mieli taki sam wiatr