2

@NeroTFP I dlatego dzisiaj wygrał. To jego ogromne doświadczenie sprawia że jest na szczycie. Widać po nim że ma jeszcze w sobie energię by wygrywać. Co za wspaniały sportowiec

1

@Yosemite Wciąż przed oczami Rzym 2018 jak zgwałcił naszą obronę...

0

@Homeopata8989 Moim zdaniem to nie Norweg jest największym rywalem Kamila a Dawid aka tata Zuzanny :D

0

@Homeopata8989 Skoki to dość loterjny sport więc ja bym mu sznasy na zwycięstwo nie odbierał ale coś w zawodach nie zagrało. Skoki treningowe, kwalifikacje i próbne pokazały że jest faworytem. A tu nagle prędkość gorsza od Stocha, jakiś błąd+ gorszy wiatr i ledwo wchodzi do drugiej serii. Nie wiem czy presja ale on tak słaby aż nie jest

1

@mekston A więc Jakub Janda, Jakub Janda, JAKUBA JANDA obok Jizi Raski :D

3

@tadzik447 I dawać Szarana do podliczania punktów jak wtedy kiedy wygrał Janda z Ahonenem :D

3

@Janiama Oby z pozytywnym końcem bo terminarz nam nie służy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nocturno Babiarz często powtarzał o tym że Kubackiemu urodziła sie córka i dali jej imię Zuzanna, więc często Babiarz mówił o nim tata Zuzanny. A mąż Ewy stąd że żona Kamila ma na imię Ewa :D

0

@mekston Niemcy wiedzieli co się święci :D

3

@NeroTFP Horngaher pewnie ostro wkur..ony że nauczył naszych naparzać w TCS :D

3

Ale będzie walka w Bischofschofen, tata Zuzanny i mąż Ewy o Złotego Orła. A Wiewiór o Złotego Bażanta :)

8

To był jego dzień. Nawet warunki mu dzisiaj sprzyjały
A co Laniska to bądźcie dla niego sprawiedliwi, w Ga-Pa miał pecha więc odbił sobie to dzisiaj

4

@NeroTFP Wyśrubował :D. Jest wielki skubaniec

2

@NeroTFP O właśnie, jeszcze ten rekord przydałoby sie wyśrubować :D

1

@MesQueUnClub96 Bergisel: I'm about to destroy this man a whole career :D

4

Ja tu bym bardziej chciał te 37 wiktorie u Kamila, jakby tak pyknął 40 zwycięstw karierze to byłoby fantastycznie

1

Graneru z Geigerem prawie przewalili TCS, jest szansa na poprawę ale jeśli to nie bedzie petarda to raczej pograne

0

@tobiasson92 Co to są za głąby to ja nawet nie wiem jak ich opisać. Normalnie brakuje słów w języku ludzi, elfów i entów. Na siłce pojawiają sie ludzie zdrowi, silni z dobrą wytrzymałością tlenową że ja kompletnie nie widzę w tym sensu

2

A Granerud dalej mocny. Mówię wam, on wygra TCS, on nie odlatuje ale jest równy, i zawsze jego skoki są bardzo dobre

0

Pierwszy trening zaskoczył. Stoch najlepiej a Geiger znowu zasabotował :D

1

@pawelfcb2010 Pod względem technicznym najtrudniejsza skocznia. Nie wybaczająca błędów. Ale także moja ulubiona, choć obecna kamera mi nie odpowiada. Lepsza była ta kiedy widzieliśmy zawodników z ich lewej strony

2

@itmustbejoke Gdyby ktoś mi wtedy powiedział że w następnych sezonach będziemy dostawać legendarne wpierdole jak z Bayernem w Lizbonie to kazałbym mu zmienić leki albo psychiatrę. Jak to wszystko mogło sie tak spieprzyć

0

@pt9 Początek taki jest ale byłem fanem 1 więc sie nie zrażałem. Ale od 3 rozdziału zaczęła sie już jazda.

0

@tadzik447 Czyli właściwie lepiej by było gdybyśmy widzieli odległość do pokonania cały czas bo tak często odnosi sie wrażenie że są małe wałki

0

@Tomo1989 Kolejna rzecz że wiatr z boku bardzo często trudno zinterpretować i są odejmowane pkt mimo że on wcale nie pomaga

0

Jeszcze jedna sprawa która mnie nurtuje. Stoch miał skoczyć 131 metrów by prowadzić, wiało mu z tyłu bo wcześniejsi mieli skoczyć 136 lub więcej by prowadzić. On skacze 132 metry z dobrymi notami a i tak jest za Żyłą. Odnoszę wrażenie że po raz kolejny przeliczniki działają sobie jak chcą a sędziowie nad tym nie panują

1

@MesQueUnClub96 A mi go szkoda było trochę, Dawid oddał kosmiczny skok, organizatorzy słusznie sie obsrali bojąc sie że skoczy dalej i se coś zrobi to przeczekali. On to napięcie jak na swój wiek wytrzymał naprawdę bardzo dobrze, no nie miał szans tego wygrać, zwłaszcza że mu jeszcze w plecy wiało a miał skoczyć 141 metrów. Powodzenia :D

0

Kamil powinien skoczyć tyle co Granerud bo mieli taki sam wiatr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?