0

@Rust_Cohle Mam silną psychikę :)

6

Nie mogę patrzeć na tego casemiro. Jak pokazują jego twarz to od razu lecą niecenzuralne słowa

0

SUarez przez ten czas to dotknął piłki?

2

@NeroTFP Dlatego napisałem że miał życiową szansę. Był w formie i w cyklu a nie jak teraz po przerwie i bez życiowoej dyspozycji

0

Stoch skacze poprawnie ale nie ma tego czegoś. Szkoda ale 2 lata temu miał życiową szansę na bycie mistrzem w lotach. Myślałem że dzisiaj Granerud przypieczętuje wygraną ale Geiger tutaj w konkursie odpalił petardę. Zresztą widać jak ta 4 skacze, wysoko i bardzo pewnie.

2

Reakcja Graneruda jak zobaczy w jakich skakał warunkach :D
https://i.imgflip.com/40uq2s.png

0

@avanes LE to my po sezonie przywitamy. Szybko cie wyjaśnili

2

@BarcaInfo Mina jakby: "Za jakie grzechy ja to muszę znosić" :D

0

Początek spotkania niemal jak blamaże z Romą, Liverpoolem czy Bayernem. Tyle że teraz nas przycisnęli na CN. Dostaliśmy 2 bramki i u naszych gladiatorów zwolnienie blokady i kupa wysłana do spodni. Lenglet to chyba powinien jakieś psychotesty zrobić bo gra jakby miał problemy z głową. Ewentualnie sie przed sezonem założył z Varanem kto będzie odwalał większy sabotaż. No i ten Alba, czy on raz sie nie ugryzie w język tylko palnie co mu sie akurat nawinie? Gość jest jednym z symbolów tego klubu w ostatnich latach. Chyba nie ma innego piłkarza u nas którym tak nie gardzę jak nim.

Leo powinien odejść, i to nie dlatego że tam hamuje resztę czy gra gorzej( o ile to jest prawda). Niech ratuje sobie karierę bo tutaj tylko same rozczarowania go już czekają

0

@BarcaInfo Co z tego skoro najważniejsza statystyka jest po stronie Portugalca?

0

@Mroziu Nie ale za któregoś z tych parodystów w środku już tak

0

@BarcaInfo Czy ten gość jest głupi czy tylko udaje? By choć miał odrobinę wyczucia i i ugryzł sie w język zamiast palnąć taką głupotę. Każda poważna ekipa nas w 1/8 zmasakruje tak że nie będzie czego zbierać

3

Jeśli w następnym meczu Lenglet wyjdzie w pierwszym składzie a Puig zacznie na ławce to Koeman powinien sie spakować. I ja wiem że piłkarze są w dużej mierze winni ale on swoimi personalnymi decyzjami sam sobie kopie grób czy tam wystawia laurkę. Jeśli robisz to po raz pierwszy to jest to błąd, ale jeśli nie wyciągasz wniosków i dalej robisz to samo oczekując innych rezultatów to sorry ale jesteś idiotą. De Jong także na ławę to może mu coś sie przestawi

1

@itmustbejoke Jemu po Liverpoolu już siadła

1

@barcakamil Spoko, w 1/8 poprawimy z Borussią :D

2

Ja nie wiem czy jest coś co Messiego tu jeszcze zatrzyma. On miał taką minę w pewnym momencie która mówiła" Byle do stycznia i adios".

0

@mr_robot Tak, to jest ważniejsze od tych gimnazjalnych porównań tej dwójki. Jesteśmy kuźwa na dnie a tutaj znowu wstawki że ten znowu tylko z karnych

1

Ja pierdolę, na La Rambli klasycznie. Ronaldo nie istniał, oprócz tych dwóch karnych( tak jakby karny to zawsze gol mimo że Leo ważnych karnych kilka zmarnował). Przestańcie już z tym, bo to poziom Lengleta w tym spotkaniu. Mamy ważniejsze sprawy na głowie niż te gole Ronaldo czy to że Messi był od niego lepszy

0

Messi w końcu strzeli czy nie?

1

Nie chce tego Lengleta oglądać przez następne 5 meczów. Po prostu nie chce na tego klauna patrzeć. Po sezonie odpalić go w trybie natychmiastowym

1

Ronaldo potrafi wracać do obrony. Wygarnął piłe Messiemu jak uczniakowi

1

@mekston Skończy sie tak że to my będziemy myć gary

0

@Barcaa12 BO są mentalnymi obsrańcami

2

Mieszamy składy. Tak nie ma sensu

0

@ObiektywnyKibic121 Będziemy bronić tych barw to utraty tchu. Zabrakło intensywności. Księżyć był za bardzo po skosie.

1

@Gregsky10 De Jong również. Pivoci jak jasny chuj

2

Ten truchcik De Jonga przy drugiej bramce. Jak jeszcze raz powie w wywiadzie że wie gra słabo to chyba bana wyłapie

4

Znowu oprócz Messiego i Alby reszta to statyści. Nie mam zamiaru krytykować Leo bo sie stara i znowu jest najaktywniejszy ale to jest przerażające jak obok nie reszta nie podejmuje ryzyka tylko oddają mu piłke. Bezjajeczni ludzie, dramat

0

O Griezman gra, bo gość wsiąknął chyba w murawę wcześniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?