6

Ja panowie rozumiem że emocje buzują ale wyzywanie piłkarzy od szmat jest kuźwa na poziome rynsztoka. TO nie fioletowa, więc trzymajcie fason

1

Coś czuje że po meczu znowu wleci wywiad z Grzesiem Skwarą :)

0

Alberto opędzlował jak frajera De Jonga kanałem

0

0

Brawo panie Ronaldzie. Świetnie sobie wykastrowałeś ekipę na dzisiejszy mecz. Jeszcze jedną mediapuntę poproszę i więcej gry środkiem, wtedy na pewno wygramy. A tak na poważnie, Dembele z Trincao na boisko. Potrzebujemy skrzydłowych, potrzebujemy rozciągnięcia gry bo to z automatu robi miejsce w środku. A tak to wyglądamy jak drużyna w szpagacie która za cholere z tego nie wstanie

0

Strzał Alby podsumowaniem naszych ofensywnych zagrań

1

De Jong z Busim sabotują na zmianę. Można jednego sabotażyste ściągnąć?

0

Takie rzeczy tylko na La Rambli :D
https://i.imgur.com/FTVujVU.png

18

I już Mingueza sie nie nadaje, Araujo nagle lepszy. La Rambla nigdy nie zawodzi :D

1

Czy ktoś też ma lekki rozjazd z dźwiękiem i obrazem na C+?

0

@NeroTFP Szczególnie jak to jest ostatni piątek w pracy przed urlopem. Za dwa tygodnie taki będzie u mnie :)

0

@Joe_Pesci Niestety ale tak działa futbol że wystarczy jeden mecz w prestiżowych rozgrywkach który zagrasz źle i cześć. No bo jak to możliwe że Barca Messiego dała sie wyremontować ROMIE na 3:0 a GOAT snuł sie po boisku ze wzrokiem wpatrzonym w buty? Wisienka na torcie to MŚ gdzie jego karnego obronił jakiś pasterz z Islandii. No i ten bezpośredni pojedynek z Modriciem gdzie dostał w cymbał 3:0 i jako lider wyglądał podobnie jak z Romą. Wielu ma w dupie te większość meczów w La Liga czy tam z jakimiś ogórami w LM. Ich nakręcają pojedynki gigantów. Dlatego Messi zgarnął za 2019 rok ZP, bo w LM był najlepszy mimo tego rewanżu na Anfield. Po pierwszym spotkaniu z Liverpoolem był na ustach całego świata, gdzie nawet angielska prasa rozpływała sie nad nim, czaisz. Tym jednym meczem podreperował sobie wynik głosowania. A i tak było blisko przegranej bo przecież wielu wytykało mu rewanż gdzie i tak do pewnego momentu walczył i ogólnie był najlepszy na boisku.

3

Aż dostałem nagle fleszbeków z Liverpoolu

1

Dembele tera decyzyjność na poziomie pantofelka

0

To nie jest mecz Trincao i nawet nie chodzi o setkę która teraz spartolił. W poprzednim meczu był cały czas pod grą i miał o wiele lepszą decyzyjność. Dzisiaj wygląda z piłką jak paralityk

1

Business [*]

1

Busquets inteligentne wejście. Chyba pączka i ramosa sie naoglądał

2

Granerud zasłużył. Skakał tu świetnie :)

2

Mingueza drugi sabotaż

0

Wciąż to ma

6

Dembele pakt z diabłem. Wszyscy sie łamią a on dalej twardo stoi :D

15

Lenglet kontuzja

0

@ObiektywnyKibic121 Oni jak mają już grać to nie razem bo wyglądają po prostu źle

8

De Jong z Busim nie mogą grać razem. Ich współpraca jest jak inteligencja Sasina: nie istnieje

1

Piękny wolej :D

12

Nie no, Minugueza to nasz ramos, brakuje jeszcze by po faulu gadał: wstawaj wstawaj

3

Messi już ręką chciał to dobić :D

0

U FLicka by szczelił xD

3

Alba jak nie poda do obstawionego Messiego to nie byłby sobą

1

Jak Busquets zdrowy to poproszę go w drugiej połowie. Uważam w takiej roli powinien grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?