sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ja panowie rozumiem że emocje buzują ale wyzywanie piłkarzy od szmat jest kuźwa na poziome rynsztoka. TO nie fioletowa, więc trzymajcie fason
1
Coś czuje że po meczu znowu wleci wywiad z Grzesiem Skwarą :)
0
Alberto opędzlował jak frajera De Jonga kanałem
0
@Gregsky10 @itmustbejoke
0
Brawo panie Ronaldzie. Świetnie sobie wykastrowałeś ekipę na dzisiejszy mecz. Jeszcze jedną mediapuntę poproszę i więcej gry środkiem, wtedy na pewno wygramy. A tak na poważnie, Dembele z Trincao na boisko. Potrzebujemy skrzydłowych, potrzebujemy rozciągnięcia gry bo to z automatu robi miejsce w środku. A tak to wyglądamy jak drużyna w szpagacie która za cholere z tego nie wstanie
0
Strzał Alby podsumowaniem naszych ofensywnych zagrań
1
De Jong z Busim sabotują na zmianę. Można jednego sabotażyste ściągnąć?
0
Takie rzeczy tylko na La Rambli :D
https://i.imgur.com/FTVujVU.png
18
I już Mingueza sie nie nadaje, Araujo nagle lepszy. La Rambla nigdy nie zawodzi :D
1
Czy ktoś też ma lekki rozjazd z dźwiękiem i obrazem na C+?
0
@NeroTFP Szczególnie jak to jest ostatni piątek w pracy przed urlopem. Za dwa tygodnie taki będzie u mnie :)
0
@Joe_Pesci Niestety ale tak działa futbol że wystarczy jeden mecz w prestiżowych rozgrywkach który zagrasz źle i cześć. No bo jak to możliwe że Barca Messiego dała sie wyremontować ROMIE na 3:0 a GOAT snuł sie po boisku ze wzrokiem wpatrzonym w buty? Wisienka na torcie to MŚ gdzie jego karnego obronił jakiś pasterz z Islandii. No i ten bezpośredni pojedynek z Modriciem gdzie dostał w cymbał 3:0 i jako lider wyglądał podobnie jak z Romą. Wielu ma w dupie te większość meczów w La Liga czy tam z jakimiś ogórami w LM. Ich nakręcają pojedynki gigantów. Dlatego Messi zgarnął za 2019 rok ZP, bo w LM był najlepszy mimo tego rewanżu na Anfield. Po pierwszym spotkaniu z Liverpoolem był na ustach całego świata, gdzie nawet angielska prasa rozpływała sie nad nim, czaisz. Tym jednym meczem podreperował sobie wynik głosowania. A i tak było blisko przegranej bo przecież wielu wytykało mu rewanż gdzie i tak do pewnego momentu walczył i ogólnie był najlepszy na boisku.
3
Aż dostałem nagle fleszbeków z Liverpoolu
1
Dembele tera decyzyjność na poziomie pantofelka
0
To nie jest mecz Trincao i nawet nie chodzi o setkę która teraz spartolił. W poprzednim meczu był cały czas pod grą i miał o wiele lepszą decyzyjność. Dzisiaj wygląda z piłką jak paralityk
1
Business [*]
1
Busquets inteligentne wejście. Chyba pączka i ramosa sie naoglądał
2
Granerud zasłużył. Skakał tu świetnie :)
2
Mingueza drugi sabotaż
0
Wciąż to ma
6
Dembele pakt z diabłem. Wszyscy sie łamią a on dalej twardo stoi :D
15
Lenglet kontuzja
0
@ObiektywnyKibic121 Oni jak mają już grać to nie razem bo wyglądają po prostu źle
8
De Jong z Busim nie mogą grać razem. Ich współpraca jest jak inteligencja Sasina: nie istnieje
1
Piękny wolej :D
12
Nie no, Minugueza to nasz ramos, brakuje jeszcze by po faulu gadał: wstawaj wstawaj
3
Messi już ręką chciał to dobić :D
0
U FLicka by szczelił xD
3
Alba jak nie poda do obstawionego Messiego to nie byłby sobą
1
Jak Busquets zdrowy to poproszę go w drugiej połowie. Uważam w takiej roli powinien grać.