sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Obecność młodych piłkarzy nie usprawiedliwia go od podejmowania głupich decyzji na boisku jak np wbijania sie jak kamikadze w 3-4 graczy na raz. Nie mam pretensji do Messiego że ma słabą formę. Jest tylko człowiekiem i już wystarczająco nas ratował. Ale jeśli to będzie dalej tak wyglądało to nie widzę innej możliwości jak zrobienie mu hucznego pożegnania i życzeniu mu szczęścia gdzie indziej. Bo najważniejsza zawsze będzie Barcelona a nie pojedynczy zawodnik
0
@VamosRakieta Gdyby gdyby. Od tego gdybania to babcia już dawno jest dziadem.
0
@masq Nawet nie wiesz jak sie cieszę że to napisałeś. Już myślałem że mam omamy
2
@Herbert Odnosze wrażenie że i ch bardziej interesuje to co sie u nas dzieje
5
AS to niech moze zajmie sie Viniciusem i Benzemą
8
Koeman zmianą Braithwaite'a za Ansu położył sobie mecz. W tamtym momencie już przeczuwałem że remis to będzie max co wyciągniemy. Zresztą Duńczyk mnie w tym utwierdził. Jeden kontakt z piłką to jest absolutna żenada
2
@Rewolucja123 De Jong to niech gra na stoperze, bez kitu bo tam mu to lepiej wychodzi
5
@VamosRakieta Pali licho Busquetsa wychodzącego do prostopadłej. Bardziej mnie zastanawia dlaczego nikt go wtedy nie zaasekurował ?
14
@Ratamahatta Busquets powinien wchodzić w drugich połowach kiedy jest mniejsza intensywność. Jak gramy cios za cios to wychodzą wszystkie jego wady. Z Juve grał tak jak powinien grać doświadczony zmiennik. Bo wczoraj miałem ochotę go rozszarpać
2
@kamiVeB Tak, zagrał niezły mecz. Nie ma co go na siłe dawać do środka. Na PO radzi sobie nieźle
2
@fart W środku pola, Jezu Chryste- jesteś jakimś szaleńcem? Messi może i ze środka pola będzie dawać piły ale w środku trzeba zapierdzielać i zakładać pressing niemal cały czas. Niech gra tak jak teraz bo po każdej takiej stracie w środku pola będą nas kontrować jak serią z kałacha a Messi zamiast wracać po stracie będzie sobie urządzał spacerek
@jordus100 Przestań sie rozczulać. Gra źle i tyle. Traci multum piłek, podejmuje złe decyzje wchodząc w 3-4 gości na raz mając partnerów do grania. Mnie interesuje co jest teraz. Jak będzie grał dobrze to go pochwalę, jak gra źle to skrytykuje. On nie ma immunitetu bo chyba niektórzy bez wahania by mu go przyznali
0
@Michal_2003 Nie przesadzam, to było straszne co on wyprawiał w pierwszej połowie. W drugiej było lepiej ale to marne pocieszenie bo gorzej niż w pierwszej sie zagrać nie dało.
@kulka Na oficjalnej stronie La Ligi nie ma żadnej asysty
0
@Rewolucja123 Valverde miał Messiego. Koeman ma jakiego przebierańca
2
Messi 6 mecz w lidze i tylko 1 gol(z karnego) i bodajże 0 asyst. Nie sądziłem że to będzie taki zjazd. A za pierwszą połowę to w nagrodę powinien dostać ławeczkę i brak 1 składu na LM.
6
Koeman tylko jedno w głowie mam, koksu 5 gram
0
Waka waka, ja pier
10
Roberto prawie by nas wysadził
1
@Rewolucja123 Zrób dwie
5
Ale będzie miał pax i rewolucja używane przy tym strzale Joselu i kryciu De Jonga
0
Przestaje krytykować Leo, po prostu już liczę na ten jeden błysk w meczu
0
Niech ktoś zrobi gifa z tej straty Alby, wyglądało to tragikomicznie
2
Leo, nie odwalaj sabotażu, Bartomeu już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Sabotaż sytych kotów+ dymanko sędziów jest idealnym przepisem na przegranie ligii już w listopadzie :D
27
Jak zobaczę paxa czy rewolucje broniących Busiego po tym meczu to padnę ze śmiechu
0
Nasza gra i sabotaż Leo to jedno ale sędziowanie w tej lidze jest skandaliczne
0
Messi chyba dzisiaj wyleci z boiska
1
Neto, a tak go chwaliłem ostatnio
1
CO ten Busquets odpieprzył?
2
@grzechdaszek Następne pytanie proszę..
9
Skład sie nie podoba czyli dzisiaj easy win :)