2

Tibo świetnie wyprowadził piłke przy tej drugiej bramce, niczym Ter Stegen z Bayernem :D

1

@NeroTFP Eisenbichler 2-3 sezony temu miał to samo. Skakał świetnie ale i tak finalne była kupa. Widać że sie ogarnął bo potencjał pokazywał już dawno

1

Eisenbichler nawet z takim lądowaniem ich miażdzy, Granerud największym przegranym dzisiaj bo po tych jego skokach podium to absolutne minimum. Chociaż z drugiej strony gdyby nie lądował jak paralityk w drugiej serii to pewnie by łyknął Żyłe i Kubackiego

1

@tommyVERceti Wiek robi swoje. To co najlepsze już pokazał i szczerze wątpie czy jeszcze coś wygra. Za duża sinusoida, a w skokach to z reguły kończy sie źle

0

Eisenbichler życiowa forma. Z taką dyspozycją Planica jest jego. Myliłem sie co do Stocha, przypomina mi Kubackiego parę lat wstecz. Mistrz treningów lub próbnych a jak przychodzi konkurs to kupa, bez formy totalnie. Szkoda ale z taką dyspozycją to nie wiem czy on na MŚwL będzie w 10.

0

@Bagsik88 z Holandią to nie był Masche przypadkiem? Messi e grał średnio. Vlaar momentami był dla niego ścianą nie do przejścia ale chyba coś tam stworzył. Chyba 2 okazje z czego jedna do Maxiego Rodrigueza

2

Spoczywaj w pokoju Diego. Nie ma wątpliwości co do tego że odszedł jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Niestety życie jak prowadził w ostatnich latach sprawiło że odszedł tak wcześnie. Wielka szkoda, to nie tak miało być :(

0

Puig posłał piłke do domu Messiego

1

Zara hattrick Braveheart stanie sie rzeczywistością :D

1

Lengleta w formie iście fantastycznej. Lepiej nie grajmy z Bayernem bo go znowu Gnabry czy Muller ośmieszą

2

Dest jest.

Braveheart asysta w stylu Suareza :D

3

Lenglet jaki wylew

2

Horgaher wyciągnął maksa z tej trupiarni, Dolezal może mu narty nosić :)

18

@badej60 Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów La Rambli

45

Sprzedać Stocha póki coś wart i kupić Eisenbichlera...

0

Lol, co to było?

0

@dge21 Uzasadniona krytyka jak najbardziej słuszna. Jechanie po nim za wszystko już nie. Leo nie jest krystaliczny

6

Jechanie po Leo ciąg dalszy.

1

@Bagsik88 To ty nie wiesz że teraz nawet za sabotaż Pique i Ter Stegena odpowiedzialny jest Messi? On ma te moce :D

1

@Nihas Nie tyle co geniuszem ale wyciągnął najwięcej z tej trupiarni

1

Czytam tu że mamy większe szansę na LM niż LL. Kyrie eljson, w ostatnich latach kompromitowaliśmy sie tam konkretnie a teraz niby mamy większe szanse mimo że gramy jeszcze gorzej niż w ostatnim sezonie gdzie dostaliśmy 8 od Baya. Z każdą poważną ekipą która ma jakość będziemy zasysać po same bile i będą nas pytać czy nie chcemy więcej

1

@barcelonaLM W którym miejscu niby ?

1

@Hawajczyk Sam w tamtej sytuacji mógł strzelać. Uwielbiam Leo ale to nie zmienia faktu że zagrał dzisiaj słaby mecz. Sytuacje wykreował ale sam zmaścił to okrutnie

9

Po haniebnych porażkach z Live czy Bayernem takie porażki przyjmuję na spokojnie. Nawet sie nie wkurzam.

1

Pique po sezonie

2

@Kwiatek1899 Haha, dobry trolling

0

Tego gola powinni puścić z muzyką z Benny Hilla

0

Pedri zaspał ale Lenglet za łatwo

6

Cel dla Kamila to dobrze wejść w sezon. Niczego mu bardziej nie życzę jak tego złota na MŚwL w Planicy. Będzie miał już wtedy wszystko.

1

https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/61795/the-cayo-perico-heist-coming-december-15-to-gta-online

Zadziwiające, po 7 latach od premiery GTA Online on wciąż sie trzyma i R* zapowiada ciekawą aktualizacje. Sądziłem że to już umrze śmiercią naturalną a tu pach i kolejna aktualizacja która przebiła napad na kasyno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?