1

De Jong jest kuźwa dramatyczny. My jakiegoś przebierańca kupiliśmy czy o co biega?

0

Alba jak zwykle, tylko sie pali pod dupą to wychodzi z niego mentalny szczeniak i błazen.

0

@BarcaInfo W twicie jest podane że niby z powodu infekcji wirusowej, Czyżby covid zebrał swoje żniwo także u niego?

2

@Coutinho007 To już będzie raczej mój koniec z La Ramblą :D.

5

Najgorzej że w obronie mamy elektryka wysokich napięć który ostatnio jest jak święty Mikołaj i prezentuje okazje rywalom. A dzisiaj naprzeciwko mamy kogoś kto nie będzie sie z nami cackał. No i test dla De Jonga, jak dzisiaj zagra to samo co ostatnio to ostatni argument typu"Busi go hamuje" pójdzie sie kochać....

1

@BarcaInfo Ja pierdziele, ale to jest smutny czas dla fanów piłki w Argentynie. W sumie nie tylko tam. Czytałem jakiś czas temu że wylądował w szpitalu z powodu problemów kardiologicznych ale myślałem że sie z tego wyliże.

0

@Messibestplayerintheworld U nas leżą rzeczy personalne i taktyczne. Oprócz wylewów ustawiamy sie jak jebani amatorzy

0

@Messibestplayerintheworld @SinMistico Idąc tym tokiem myślenia to na Umtitiego też nie da sie patrzeć bo był częścią blamażu z Juve czy Romą. Zresztą Umtiti jak ostatnio u nas występował to był absolutnym komediantem. Z Celtą kiedy skończyło sie 2:2 na wyjeździe wracał przy kontrach jakby miał 100-kilowy wóz z węglem przymocowany do pleców

1

@Rewolucja123 Ja Frenkiemu daje jeszcze ten i następny. Jak dalej będzie to samo to trzeba sie pogodzić że nic z tego nie będzie. Zresztą już teraz sie obawiam że raczej naszym zbawcą nie zostanie. To może nie jest jakiś ogór ale kozakiem też nie jest i raczej nie będzie. Jak osiągnie na początek pułap Rakitica ze swojego prime'u u nas to będę zadowolony.

0

@Rewolucja123 Ja Busquetsa już dawno w głowie wywaliłem. Dla mnie totalnie rozmienił swoją legendę na drobne. Nie dałem sie nabrać na jego występy z średniakami w lidzę bo wiedziałem że przyjdzie mocny rywal i uwypukli wszystkie jego wady. Mecz z Realem tylko to potwierdził, czekać tylko jeszcze na jakiegoś giganta w LM i będzie to samo. Licytowanie sie na zawalane gole nie stawia Busiego w dobrym świetle. To czy jest gorszy czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Jest żenujący i powinien odejść...

11

@VamosRakieta Porównywanie Rakitica do De Jonga to obraza dla tego pierwszego. Może i Chorwat miał słabe ostatnie sezony ale swoje w tym klubie zrobił. Za sezon 14/15 na zawsze w sercu :).

8

Powiem wam że Frenkie zaczyna mnie naprawdę niepokoić. Przyszedł Koeman, wystawia go na pivocie czyli tam gdzie czuje sie najlepiej a mimo to zero progresu. Ba, ja odnoszę wrażenie że on gra nawet gorzej. Nawet jak gra bez drugiego fatalnego w tym sezonie Busquetsa to wcale to jakoś lepiej nie wygląda. Prawie w każdym meczu widzę jak mu przepadają okazje na penetrujące podanie między formacjami tylko i wyłącznie dlatego że ma tą głupią manie holowania piłki. Wisienką na torcie jego ostatniej dyspozycji jest akcja w ostatnim meczu jak gość z Cadiz opędzlował go jak frajera przy linii bocznej kanałem w drugiej połowie

1

@Fawrf
Mario z wycieczkami osobistymi?
Nowe, nie znałem :)

0

@cinero1996 Tak, przeniosłem do nich niedawno z Orange. Jeśli masz na abonament to bodajże po 30 dniach masz przeniesiony. Ja dostałem od nich już wcześniej kartę na której mogłem używać numeru tymczasowego. Jednak jest taka mała podpucha: nie używaj jej do dnia w którym twój numer zostanie przeniesiony bo inaczej za korzystanie z tymczasowego zapłacisz jakąś tam kwotę.

3

@norbi77 Ale przecież to jest norma u niego. Wyzwiska, wycieczki personalne to jego specjalność. A potem zdziwko że każdy ma go gdzieś. Do niego nawet proste rzeczy nie docierają. Jakiś czas temu Salvano wyraźnie napisał że ma go w ignorowanych i nie będzie na niego zwracał uwagi a ten dalej do niego pod jego postami pisze.

2

@Rewolucja123 Chęć odejścia przez niego samego po haniebnym wpierniczu z Bayernem. Jego obecność powoduje że znowu wszystko jest podporządkowane pod niego. Z Messim nie mamy drużyny tylko bandę przydupasów+ Leo robi za wszystkich. Ostatnio czytałem że wygrywamy bez Messiego bo graliśmy z jakimiś średniakami czy słabiakami. Rozumiem że wczoraj Cadiz aspirował do roli potentata ligowego. A prawda jest taka że po raz kolejny już wyglądaliśmy beznadziejnie w ofensywie. Wczorajszym podsumowaniem naszych ofensywnych popisów było jak Griezmann przy stanie 2:1 dla Cadiz miał piłke na uderzenie w polu karnym to Messi mu sie za przeproszeniem wjebał na trzeciego i zabrał piłke samemu oddając strzał. Dla mnie jest to złe zachowanie i żaden argument tutaj nie usprawiedliwia Messiego. To fakt że miał udział przy strzelonej przez nas bramce, raz fajnie wypuścił Desta w pierwszej połowie i nie miał wpływu na wylewy defensywne chociażby Lengleta ale nie zmienia to faktu że miał po raz kolejny masę strat, czasami wręcz niepotrzebnych.

1

@norbi77 Ta akcje rozwaliła mnie na łopatki, jeszcze bardziej niż zachowanie Lengleta przy 2 bramce czy jak Business schylił sie przy rożnym przy 1 golu.

3

Komentarz usunięty

1

@VamosRakieta Czyli pierwszy gol to wina Desta? Bo sie już pogubiłem, najpierw Mingueza, potem unik Businessa, teraz biednemu Sergino sie dostaje.

5

Messi po sezonie do Juve i wygrywają z Krystianem LM. Tak będzie :)

0

@arasz1819 Tak samo jak obwinianie o wszystko jego partnerów a jego rozgrzeszać. Zawsze przegrywają wszyscy, nawet Messi. Leo miał na bucie już kilka razy piłkę by raz na zawsze zakończyć dyskusje kto jest bezdyskusyjnym GOAT'em

1

@kakusus Skończyłoby sie podobnie. Jestem pewien że nawet jakby Salvano wszedł na boisko w Bayernie to strzeliłby nam gola. Obrona istnieje tylko teoretycznie. Mingueza to gość co najwyżej do głębokich rotacji w meczach na CN a Lenglet obecnie jak klaunem a nie obrońcą. Wczorajszy 2 gol to idzie w całości na jego konto, zachował sie jak skończony amator. I szczerze powiedziawszy mam nadzieje że po sezonie ktoś go odpali bo jeżeli on ma być liderem naszej obrony to można zgasić światło

7

@marcin000019 Weź już usuń konto i idź z tej strony bo pieprzysz jak potłuczony

1

@Janiama Po co piszesz o tym samym po raz kolejny. Weź zacznij pisać w jednym temacie a nie zakładasz "trylion" kolejnych bo jesteś jak zadarta płyta

0

@cules100pro "Pytanie czy w meczu z Cadiz czy finale LM. Nie uczy się na błędach."
Jakim finale LM człowieku. 1/4 to maks tej drużyny bo prędzej czy później spotkamy sie z Bayernem czy innym Liverpoolem i będą nas dymać we wszystkie otwory gdzie chcą i kiedy chcą. Obecna piłka nożna jest oparta na duszącym pressingu i dobrym wybieganiu. Jak czytam obrońców chociażby Messiego czy innych Busquetsów że lepiej mądrze stać niż głupio biegać to ogarnia mnie pusty śmiech bo potem przychodzi rzeczywistość w LM i taki Bayern wsadza nam 8 sprawiając że cały piłkarski świat śmieje sie jakimi nieudacznikami i eunuchami jesteśmy.

2

Do kompletu jeszcze brakuje żeby w środę Juve z CR'em zaorali nas na CN jakimś 3:0 a on strzela dublet i wygrywają grupę

0

@Rewolucja123 Za bramkę w 100% odpowiada Lenglet. De Jong zaryzykował i sie nie udało. W tej sytuacji miał przesrane

0

@blaugrana1980 Do meczu z poważnym rywalem typu Liverpool czy Bayern który znowu nam pokaże miejsce w szeregu

0

@Rewolucja123 Weź już kuźwa skończ obwiniać tego De Jonga o wszytko bo to już przestało być zabawne. Najpierw miałeś pretensje do niego o gol Carrasco a teraz to. Szanuje twoje analizy ale odnoszę wrażenie że Frenkiego to już przysrałeś sie niemal jak mucha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?