sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
61
Dest jest fantastyczny. Ma pewne braki ale mam nadzieje że sie jeszcze bardziej rozkręci
0
@SinMistico Weź już skończ tak histeryzować. Anfield zawalił nam Alba z Rakiticem
0
@tmQbassive Ich psychika od kilku lat wysyła maila do nadciągającej kupy że spotkanie już w spodniach...
1
4 Lewe wzięte jak mawiał Szaranowicz. Gratki @BarcaInfo
1
Końcówka pokazała kto jest mocny a kto nie. Granerud jest najlepszy i dlatego wygrał, Żyła skoczył dobrze- na tyle na ile go stać, Stoch już na progu popełnił błąd bo be pewnie by skoczył te 131-132 metry
2
Spieprzył, to trzeba powiedzieć nawet jak na te warunki
1
Granerud niewiele a by sie wypierdzielił. Mocny jest skubaniec i w drugiej raczej zaatakuje i wygra
3
@Azi Dobra analiza. Moim zdaniem nawet w tej lepszej 1 połowie RSSS miało pasy startowe. Ale druga połowa to już momentami była żenada i dlatego nie podzielam tego optymizmu. Pedri uratował nam te 3pkt, i szczerze podziwiałem Leo za cierpliwość wczoraj bo to co momentami odwalała reszta przy wyprowadzeniu piłki czy w ofensywie przechodziło ludzkie pojęcie. Dalej stawiam że PSG nas rozstrzela bo po prostu mamy takie momenty że wyglądamy jak drużyna juniorów. Widać wychodzi brak doświadczenia u niektórych a w LM to sie zemści okrutnie bo tam będą Neymary, Mbappe czy inne Mullery z Lewandowskim. A jak wiadomo, ta drużyna jak dostaje 2 bramki w dupę w LM to głowy dół i już mogą zejść z boiska.
1
Wystarczyłby jeden ze skrzydłowych Bayernu- Sane,Gnabry czy Coman i by to znacznie lepiej wyglądało w ataku. To świetni zawodnicy szukający przestrzeni i uciekający od krycia. Trincao niezły ogór, Braveheart na skrzydle wygląda tragikomicznie
2
Trincao dno i 100 metrów mułu
3
O wchodzi elektryk wysokich napięć
0
Siedzą na nas jak kaleka na wózku
1
Mingueza kolejny sabotaż
0
Business odcięcie dopływu tlenu do mózgu
2
Trzeba zrobić kompilacje naszych zmarnowanych setek i koniecznie z Benny Hillem
1
Już miałem na Albę pojechać ale sie w porę ogarnął
0
@avanes Brawo, dasz mi jakąś wróżbę?
0
@Rewolucja123 11 minuta dla ciebie- Busi ograny z łatwością jak junior
1
@IronSanHybrid Troll w lochach, prefekci zaprowadźcie uczniów do dormitoriów.
Mafloy: Ale nasze dormitorium jest w lochach
Dumbledore: xD
Nie mogę z tego :D
1
Siedzą na nas jak kaleka na wózku, jak dzik w kartoflach
0
Kuźwa, coś strzelą w końcu czy musi wejść own goal?
0
Lenglet sabotuje także w ataku. Niezły z niego impostor
0
Jak widzę ten spacer De Jonga w środku to mnie szlag trafia. On wie na jakiej pozycji gra czy o co mu biega?
19
Genialnie gramy na 2 kontakty: przyjął, stracił....
0
Nie mogę sie doczekać meczyku. Ale będzie Messi robił rajdy kamikadze między 3-4 graczy Levante w środku.
2
Eisenbichler prawie przy lądowaniu odwalił sabotaż
10
Stękała po konkursie:
Zgadza sie, jesteśmy dziadami no, niech pan zapyta Stocha, niech pan zapyta Kubackiego, niech pan zapyta tych innych naszych trenerów co kur.a zrobili, co ku.. jak jedziemy żeby skoczyć...
4
Trzeba napisać wyraźnie że Stoch zawalił koncertowo nasze szanse na złoto. Były i tak one iluzoryczne ale teraz pozostaje utrzymać to 3 miejsce. Zawiodłem sie na nim masakrycznie, to już kolejny raz gdy przychodzi konkurs i jest słabo
3
Co ten Kamil?
2
@Rust_Cohle Jakby taki ramos stanął twarzą w twarz to by jego psychika wysłała maila do nadciągającej kupy że spotkanie już w spodniach