61

Dest jest fantastyczny. Ma pewne braki ale mam nadzieje że sie jeszcze bardziej rozkręci

0

@SinMistico Weź już skończ tak histeryzować. Anfield zawalił nam Alba z Rakiticem

0

@tmQbassive Ich psychika od kilku lat wysyła maila do nadciągającej kupy że spotkanie już w spodniach...

1

4 Lewe wzięte jak mawiał Szaranowicz. Gratki @BarcaInfo

1

Końcówka pokazała kto jest mocny a kto nie. Granerud jest najlepszy i dlatego wygrał, Żyła skoczył dobrze- na tyle na ile go stać, Stoch już na progu popełnił błąd bo be pewnie by skoczył te 131-132 metry

2

Spieprzył, to trzeba powiedzieć nawet jak na te warunki

1

Granerud niewiele a by sie wypierdzielił. Mocny jest skubaniec i w drugiej raczej zaatakuje i wygra

3

@Azi Dobra analiza. Moim zdaniem nawet w tej lepszej 1 połowie RSSS miało pasy startowe. Ale druga połowa to już momentami była żenada i dlatego nie podzielam tego optymizmu. Pedri uratował nam te 3pkt, i szczerze podziwiałem Leo za cierpliwość wczoraj bo to co momentami odwalała reszta przy wyprowadzeniu piłki czy w ofensywie przechodziło ludzkie pojęcie. Dalej stawiam że PSG nas rozstrzela bo po prostu mamy takie momenty że wyglądamy jak drużyna juniorów. Widać wychodzi brak doświadczenia u niektórych a w LM to sie zemści okrutnie bo tam będą Neymary, Mbappe czy inne Mullery z Lewandowskim. A jak wiadomo, ta drużyna jak dostaje 2 bramki w dupę w LM to głowy dół i już mogą zejść z boiska.

1

Wystarczyłby jeden ze skrzydłowych Bayernu- Sane,Gnabry czy Coman i by to znacznie lepiej wyglądało w ataku. To świetni zawodnicy szukający przestrzeni i uciekający od krycia. Trincao niezły ogór, Braveheart na skrzydle wygląda tragikomicznie

2

Trincao dno i 100 metrów mułu

3

O wchodzi elektryk wysokich napięć

0

Siedzą na nas jak kaleka na wózku

1

Mingueza kolejny sabotaż

0

Business odcięcie dopływu tlenu do mózgu

2

Trzeba zrobić kompilacje naszych zmarnowanych setek i koniecznie z Benny Hillem

1

Już miałem na Albę pojechać ale sie w porę ogarnął

0

@avanes Brawo, dasz mi jakąś wróżbę?

0

@Rewolucja123 11 minuta dla ciebie- Busi ograny z łatwością jak junior

1

@IronSanHybrid Troll w lochach, prefekci zaprowadźcie uczniów do dormitoriów.
Mafloy: Ale nasze dormitorium jest w lochach
Dumbledore: xD

Nie mogę z tego :D

1

Siedzą na nas jak kaleka na wózku, jak dzik w kartoflach

0

Kuźwa, coś strzelą w końcu czy musi wejść own goal?

0

Lenglet sabotuje także w ataku. Niezły z niego impostor

0

Jak widzę ten spacer De Jonga w środku to mnie szlag trafia. On wie na jakiej pozycji gra czy o co mu biega?

19

Genialnie gramy na 2 kontakty: przyjął, stracił....

0

Nie mogę sie doczekać meczyku. Ale będzie Messi robił rajdy kamikadze między 3-4 graczy Levante w środku.

2

Eisenbichler prawie przy lądowaniu odwalił sabotaż

10

Stękała po konkursie:
Zgadza sie, jesteśmy dziadami no, niech pan zapyta Stocha, niech pan zapyta Kubackiego, niech pan zapyta tych innych naszych trenerów co kur.a zrobili, co ku.. jak jedziemy żeby skoczyć...

4

Trzeba napisać wyraźnie że Stoch zawalił koncertowo nasze szanse na złoto. Były i tak one iluzoryczne ale teraz pozostaje utrzymać to 3 miejsce. Zawiodłem sie na nim masakrycznie, to już kolejny raz gdy przychodzi konkurs i jest słabo

3

Co ten Kamil?

2

@Rust_Cohle Jakby taki ramos stanął twarzą w twarz to by jego psychika wysłała maila do nadciągającej kupy że spotkanie już w spodniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?