sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Leo patrzy na tą padakę to jest raczej bliżej pójścia w pizdziec niż zostania tutaj
2
Trzeba wpuścić Busiego by rozruszał naszą grę :D
1
Mingueza znowu przyramosował :D
2
Cień Messiego z trybun przyćmiewa Gryzmana, co ten chłop ma zrobić :(
3
Dest na poziomie Semedo z meczu z Bayernem
1
@Elnuum Ale timing masz, ci powiem :D
0
@LuisSalvano Dałbym Matsowi, pewnie by lepiej strzelił :D
1
Kądzior wrzucił Desta na karuzele
3
Rozwala mnie tok rozumowania komentatora, jakie ma znaczenie czy miał szanse do dojście czy podanie. Jest kop i karny
2
Przestańcie już, był mocny
0
Brawo, miał presje i wytrzymał
0
Geiger wygra, dobre warunki ma..
1
Geigera stać na zwycięstwo, jest równy i pewny. Niemniej brawo dla naszego wariata za podium :D
0
Eisenbichler jeszcze teoretycznie ma szansę w drugiej sie odkuć ale było blisko że by sie pożegnał z szansą na cokolwiek. Kamil oddał bardzo dobry skok ale pytanie czy spieprzyło sie już później z warunkami po jego skoku?
14
@itmustbejoke Nawet po tym meczu z Liverpoolem głośniej sie mówiło o wywiadzie Ronaldo niż o tym co zrobił Bale. Ten zarozumiały egoista wiedział że był gorszy w tym meczu nawet od Benzemy i tak wolał przyćmić wyczyny swoich kolegów mówiąc że nie wiadomo jak wyglądać będzie jego przyszłość. Nawet jakby miał wątpliwości czy zostać w Realu czy nie to z szacunku do całego zespołu i tego co zrobili(3 razy z rzędu wygrać LM to rzecz bez precedensu) powinien zamknąć buźke i poczekać. Ale przecież to nie w jego stylu, on zawsze musi skraść show, niezależnie w jaki sposób. Dlatego można szanować jego sportowe podejście do piłki i osiągnięcia ale jako człowieka zawsze będe nim gardził, bo w trudnych sytuacjach pokazuje jakim małym i zakompleksionym jest człowiekiem
3
@pele1282 To jeszcze był sezon w który strzelał na wyjazdach. Śmiem twierdzić że poza CN w 14/15 to on nam robił robotę z Neyem :). Jego najbardziej kluczowy sezon w karierze u nas
13
SIIIIIII
0
@XaviHeart Nie śmiej sie bo miałeś rzecznika prasowego konferencji Verattiego :D
0
Cyklista, co to ma kurna niby znaczyć?
Teraz Atencjusz :D
Co raz Lepiej :D
1
@VamosRakieta Jestem za, a nawet przeciw :)
1
@Bykunn Ale tu tak jest od dawna już. Uwielbiam Leo, jest dla mnie najlepszym piłkarzem który widziałem jak gra ale niektórzy tutaj to sie zachowują jakby byli nie kibicami Barcelony tylko jego a jakby odszedł to już szukaliby drzewa żeby wiadomo co zrobić :). Niestety ale jego fanboye którzy go bronią za wszystko są tak samo żałośni jak jego hejterzy którzy z kolei obwiniają go o wszystko. Prawda zawsze leży po środku. Messi jak x-factor gdzie gra jest pod niego ustawiona zawsze będzie generował największe zagrożenie ale także straty. Tego sie nie uniknie i albo sie z tym pogodzimy albo dalej będziemy odgrzewać starego kotleta. Dlatego uważam niestety że prawdziwa rewolucja nastąpi w momencie gdy pożegnamy go z wielkimi honorami mimo że chciałbym żeby podniósł jeszcze LM jako kapitan.
0
se queda :)
0
@tristan87 A idź pan w dupe z tym wszystkim. Fanstastycznie dubbingował Asterixa czy Barneya z Flinstone'ów. Mógł jeszcze spokojnie żyć...
0
@MSN30 Na pewno nie prędko. GTa Online w które zagrywam wciąż jest wspierane a R* wyciska z niego cały czas i ma z tego dużo kasy
3
Wesołych, spokojnych i przede wszystkim zdrowych świąt. Oby ta obecna sytuacja na całym świecie skończyła się jak najszybciej
5
@Rewolucja123 Musisz go trochę w prawo przekręcić i będzie git :)
1
ALe piękny sabotaż Busi odwala. Mam nadzieje że 6 od Rewolucji wleci na pełnej :)
1
Umtiti i Business. Jeden lepszy od drugiego
4
Business do Chin czy innego MLS. Co za pozorant
4
Ten sprint Umtitiego to coś niesamowitego, gość chyba ciągnie wagon z węglem...