sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile razy jeszcze Geiger pokaże okejkę :D
0
Uuu, Geiger chyba dużo odrobi
0
@Wossi61FCB Kamil niech utrzyma miejsce na podium. Norweg jest za mocny a Niemiaszki nie powiedziały ostatniego słowa
1
Granerud wygra dzisiaj i cały turniej. Mocny skubaniec jest cały czas
1
@NeroTFP Chyba znowu sie zapowiada loteriada w Ga-Pa bo czytam relacje i ktoś dostał duży minus za wiatr a następny już dodatni.
1
@MesQueUnClub96 Papapa pi pa pa parapo
0
@NeroTFP Wystarczy loteria z wiatrem jak dzisiaj i kogoś wytnie. Na przykład Stoch dostanie podmuch z przodu i odfrunie na rekord a zaraz Grenrud dostanie odwrotnie i dobranoc.
0
W dupę z takimi warunkami jak Eisenbichler ze Stochem mają dodawane pkt a zaraz Granerud ma odjęte. Jak będzie taka loteria jutro to ktoś sie może z TCS'em pożegnać
1
@S20th
Messi
Suarez
Griezmann
3-0 z Bayernem w 2015 roku
3-0 z Romą(to był najgorszy mecz jaki widziałem, z Bayernem mimo że dostaliśmy 8 bramek to 2 strzeliliśmy i mieliśmy epizody, tak samo jak z Live na Anfield. W Rzymie zostaliśmy wbici w glebę a widok Dzeko który gwałcił Pique i Umtitiego cały mecz do dziś przed oczami)
0
@mekston Może i Real był mocniejszy ale Bayern optycznie nie był tak miażdżony jak Chelsea z nami. Zresztą finał to potwierdził, tam Bawarczycy też powinni ich powieźć
1
@MeMyselfAndI Pamiętam, to Chelsea miała farta a nie Bayern.
12
@itmustbejoke Z tym fartem Bayernu to poleciałeś, szkopy były mocne w tym dwumeczu i zasłużyli na awans. Cheslea to co innego. Do tej pory nie kumam jak można spieprzyć tyle okazji
0
@itmustbejoke Alba nie ma depresji, tylko pokazuje mentalność najgorszego sortu kiedy grunt zaczyna obsuwać sie z pod nóg. Dlatego po Anfield powinien polecieć
0
@ShinobiQWE Może pobiera aktualizacje w tle?
2
@Szpenser
Jestem przerażony :O
1
@norbi77 Jak tu wczoraj ludzie hejtowali Firpo nawet po akcji w której zdobył asystę. Szkoda słów na niektórych, czasami żałuje że nie mam admina na 1 dzień bo bym po wypieprzał kilku delikwentów z miejsca na zawsze
0
@NeroTFP Nawet nie wiecie jak bardzo chcę tego wariata u nas.
0
@Rewolucja123 Nie wklejaj Valverde obok tej dwójki. Ernest powinien zostać pożegnany po 2 sezonie ale przez obsrańców takich jak Alba przegrał tryplet w 2019 roku. Jestem pewny że przez kilka sezonów żaden trener nie będzie nawet w połowie tak blisko jak on.
5
@arasz1819 Może trochę dzieci sukcesu odejdzie i można będzie tą stronę normalnie przeglądać
2
@Messiah10 Lewy musiałby być skończonym debilem odchodząc z klubu który działa jak szwajcarski zegarek do klubu w którym wszystko stoi na ch... i tańczy breakdance'a
0
@BarcaInfo Te "Welcome Setien" a potem odpadnięcie z Bilbao i i gwałt z Bayernem :D
2
Trincao prawą nogę ma tylko do wsiadania do tramwaju
2
Nie jestem hejterem Kumcia ale za tą zmianę karny kutas. Jak chciał Puiga upkorzyć to mógł w inny sposób
2
Zszedł Grycman i strzelamy. Przypadek? :D
0
@itmustbejoke Może lepiej tak nie pisz bo kusisz los.
0
No i Araujo przekreślił swój występ
0
Kuźwa Dembi sczelaj coś takiego
0
@Barcaa12 Mamy swojego Moratę :)
1
@BulaKG Szkoda tego spalonego bo podanie było pyszne. Niemniej to jest niezły występ
28
Nieźli niektórzy jesteście, hejty na Firpo a to z bocznych Dest dzisiaj wygląda jak paralityk.