0

Ciekawe ile razy jeszcze Geiger pokaże okejkę :D

0

Uuu, Geiger chyba dużo odrobi

0

@Wossi61FCB Kamil niech utrzyma miejsce na podium. Norweg jest za mocny a Niemiaszki nie powiedziały ostatniego słowa

1

Granerud wygra dzisiaj i cały turniej. Mocny skubaniec jest cały czas

1

@NeroTFP Chyba znowu sie zapowiada loteriada w Ga-Pa bo czytam relacje i ktoś dostał duży minus za wiatr a następny już dodatni.

1

@MesQueUnClub96 Papapa pi pa pa parapo

0

@NeroTFP Wystarczy loteria z wiatrem jak dzisiaj i kogoś wytnie. Na przykład Stoch dostanie podmuch z przodu i odfrunie na rekord a zaraz Grenrud dostanie odwrotnie i dobranoc.

0

W dupę z takimi warunkami jak Eisenbichler ze Stochem mają dodawane pkt a zaraz Granerud ma odjęte. Jak będzie taka loteria jutro to ktoś sie może z TCS'em pożegnać

1

@S20th
Messi
Suarez
Griezmann
3-0 z Bayernem w 2015 roku
3-0 z Romą(to był najgorszy mecz jaki widziałem, z Bayernem mimo że dostaliśmy 8 bramek to 2 strzeliliśmy i mieliśmy epizody, tak samo jak z Live na Anfield. W Rzymie zostaliśmy wbici w glebę a widok Dzeko który gwałcił Pique i Umtitiego cały mecz do dziś przed oczami)

0

@mekston Może i Real był mocniejszy ale Bayern optycznie nie był tak miażdżony jak Chelsea z nami. Zresztą finał to potwierdził, tam Bawarczycy też powinni ich powieźć

1

@MeMyselfAndI Pamiętam, to Chelsea miała farta a nie Bayern.

12

@itmustbejoke Z tym fartem Bayernu to poleciałeś, szkopy były mocne w tym dwumeczu i zasłużyli na awans. Cheslea to co innego. Do tej pory nie kumam jak można spieprzyć tyle okazji

0

@itmustbejoke Alba nie ma depresji, tylko pokazuje mentalność najgorszego sortu kiedy grunt zaczyna obsuwać sie z pod nóg. Dlatego po Anfield powinien polecieć

0

@ShinobiQWE Może pobiera aktualizacje w tle?

2

@Szpenser


Jestem przerażony :O

1

@norbi77 Jak tu wczoraj ludzie hejtowali Firpo nawet po akcji w której zdobył asystę. Szkoda słów na niektórych, czasami żałuje że nie mam admina na 1 dzień bo bym po wypieprzał kilku delikwentów z miejsca na zawsze

0

@NeroTFP Nawet nie wiecie jak bardzo chcę tego wariata u nas.

0

@Rewolucja123 Nie wklejaj Valverde obok tej dwójki. Ernest powinien zostać pożegnany po 2 sezonie ale przez obsrańców takich jak Alba przegrał tryplet w 2019 roku. Jestem pewny że przez kilka sezonów żaden trener nie będzie nawet w połowie tak blisko jak on.

5

@arasz1819 Może trochę dzieci sukcesu odejdzie i można będzie tą stronę normalnie przeglądać

2

@Messiah10 Lewy musiałby być skończonym debilem odchodząc z klubu który działa jak szwajcarski zegarek do klubu w którym wszystko stoi na ch... i tańczy breakdance'a

0

@BarcaInfo Te "Welcome Setien" a potem odpadnięcie z Bilbao i i gwałt z Bayernem :D

2

Trincao prawą nogę ma tylko do wsiadania do tramwaju

2

Nie jestem hejterem Kumcia ale za tą zmianę karny kutas. Jak chciał Puiga upkorzyć to mógł w inny sposób

2

Zszedł Grycman i strzelamy. Przypadek? :D

0

@itmustbejoke Może lepiej tak nie pisz bo kusisz los.

0

No i Araujo przekreślił swój występ

0

Kuźwa Dembi sczelaj coś takiego

0

@Barcaa12 Mamy swojego Moratę :)

1

@BulaKG Szkoda tego spalonego bo podanie było pyszne. Niemniej to jest niezły występ

28

Nieźli niektórzy jesteście, hejty na Firpo a to z bocznych Dest dzisiaj wygląda jak paralityk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?