sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 Niby tak ale Lindvik w Oberstdorfie już pokazał że da radę skoczyć 2 razy dobrze
2
No i świetny skok Stękały. Chciałbym żeby na odium wylądował ale to raczej zadanie z tych piekielnie trudnych
2
To niezłe odrabianie nam Egner zaprezentował jak spadł teraz na 4 miejsce
10
@NeroTFP @VamosRakieta Granerud teraz walczy o Złotego
Bażanta :)
4
Kamil jaką LaZabawę odpalił. Gość jest niesamowity :D
1
@VamosRakieta Jak Roma spuchnie po konfie Verattiego :D
1
Kamil świetnie. Ale oby tak było w konkursie bo w Innbrucku był niby 5 w próbnej a w zawodach odpalał już na dobre
1
@VamosRakieta My już powtórzyliśmy :D
0
@Yosemite Ale jak przyjdzie im sie mierzyć z nami czy Realem to koncentracja na 300% i urywają z reguły punkty. Jak byli nad przepaścią to z białymi skończyli mecz wynikiem 4:1
0
@Bamboleo Georgina i to zdecydowanie. Oby została przy Ronaldo
1
@Pawel13sz 18/19. Był liderem i rozwalał system w każdych rozgrywkach. W 16/17 w lidzę było bardzo dobrze ale w LM już nie. Absolutnie dramatyczny mecz z PSG gdzie był ich zawodnikiem razem z Gomesem i dobry mecz z Juve ale bez jakichś wystrzałów
0
@LuisSalvano Jak mogłeś pominąć Umtitiego w transferach out? Gość na poziomie najwyższym sie już nie nadaje. Jakieś dziwactwa z szamanem dyskwalifikują go z miejsca. Rozwiązać kontrakt i niech płaci ubezpieczalnia
1
@NeroTFP A gdzie tam, sufity są za nisko i chodzą tam ludzie w sile swoich możliwości
2
@itmustbejoke Messi miał udział przy strzelonej bramce więc ja mu ten mecz odpuszczę ze względu na te straty. Mnie bardziej martwi to że Pedri w końcu padnie bo gra niemal wszystko a jest młodzieniaszkiem i jego wytrzymałość ma granicę. No i Dembele, mentalnie na poziomie szkoły podstawowej, jakieś spóźnienia i inne odchyły a potem na boisku jest najbardziej aktywny, szybki, robiący wiatr. To jest prawdziwy dramat skoro ktoś taki jest optycznie największym pozytywem. I po stokroć wolę oglądać jego niż tego Grycmana który na skrzydle jedynie co zrobi to odda do tyłu. Straciłem już do gościa cierpliwość, oby go odpalili po sezonie...
1
@cules100pro Chyba Odbyciak
0
Co oni mają z tymi strzałami, jak nie doloty to panu Bogu w okno
1
Koeman zmiany człowieku, na co on czeka?
0
Busquets ograny teraz jak szmata
2
Moim zdaniem te wejścia pomocników z drugiej linii w pierwszą robią wielką robotę. Kapitalne podanie Leo, a De Jong dołożył nogę jak rasowy napadzior
0
@SinMistico Z Elche akurat przy stanie 1:1 pod koniec spieprzył koncertowo
2
I cyk, kolejna seta zmarnowana. Koeman zara tam histerii dostanie :)
2
Co ten Busi odwalił z tym podaniem do Matsa :D
7
Messiemu się Grycman załączył
4
Świetnie zrobił to Braveheart, szkoda że Pedri to zepsuł
5
@NeroTFP śmieszna sprawa z tym wywiadem Graneruda. On jest tak wkurzony i bezczelny że nawet zapomniał o Kubackim. Nic do niego nie mam ale chciałbym żeby to Geiger go łyknął w tym TCS jeszcze i zamiast wygranej niech sie modli o podium. Gość miał lepsze warunki od Kamila w drugiej serii i tak z nim przegrał o 2,5 metra. Nie dziwię sie że tam w sztabie są zażenowani jego postawą. Niech go sprowadzą szybko do pionu bo tak daleko nie zajedzie
0
@NeroTFP Czyżby psycha powoli siadała?
2
Guardiola wypunktował Lamparda jak juniora
6
@FC1899Barca Moje miasto :D
2
@BarcaInfo Ktoś tam chyba wszedł w 4 gęstość :D
6
@itmustbejoke Grycman to nie jest typowy napastnik tylko taka gorsza wersja Leo, Braithwaite z cały szacunkiem może grubemu Suarezowi korki zawiązać