0

@Triv44 Niby tak ale Lindvik w Oberstdorfie już pokazał że da radę skoczyć 2 razy dobrze

2

No i świetny skok Stękały. Chciałbym żeby na odium wylądował ale to raczej zadanie z tych piekielnie trudnych

2

To niezłe odrabianie nam Egner zaprezentował jak spadł teraz na 4 miejsce

10

@NeroTFP @VamosRakieta Granerud teraz walczy o Złotego


Bażanta :)

4

Kamil jaką LaZabawę odpalił. Gość jest niesamowity :D

1

@VamosRakieta Jak Roma spuchnie po konfie Verattiego :D

1

Kamil świetnie. Ale oby tak było w konkursie bo w Innbrucku był niby 5 w próbnej a w zawodach odpalał już na dobre

1

@VamosRakieta My już powtórzyliśmy :D

0

@Yosemite Ale jak przyjdzie im sie mierzyć z nami czy Realem to koncentracja na 300% i urywają z reguły punkty. Jak byli nad przepaścią to z białymi skończyli mecz wynikiem 4:1

0

@Bamboleo Georgina i to zdecydowanie. Oby została przy Ronaldo

1

@Pawel13sz 18/19. Był liderem i rozwalał system w każdych rozgrywkach. W 16/17 w lidzę było bardzo dobrze ale w LM już nie. Absolutnie dramatyczny mecz z PSG gdzie był ich zawodnikiem razem z Gomesem i dobry mecz z Juve ale bez jakichś wystrzałów

0

@LuisSalvano Jak mogłeś pominąć Umtitiego w transferach out? Gość na poziomie najwyższym sie już nie nadaje. Jakieś dziwactwa z szamanem dyskwalifikują go z miejsca. Rozwiązać kontrakt i niech płaci ubezpieczalnia

1

@NeroTFP A gdzie tam, sufity są za nisko i chodzą tam ludzie w sile swoich możliwości

2

@itmustbejoke Messi miał udział przy strzelonej bramce więc ja mu ten mecz odpuszczę ze względu na te straty. Mnie bardziej martwi to że Pedri w końcu padnie bo gra niemal wszystko a jest młodzieniaszkiem i jego wytrzymałość ma granicę. No i Dembele, mentalnie na poziomie szkoły podstawowej, jakieś spóźnienia i inne odchyły a potem na boisku jest najbardziej aktywny, szybki, robiący wiatr. To jest prawdziwy dramat skoro ktoś taki jest optycznie największym pozytywem. I po stokroć wolę oglądać jego niż tego Grycmana który na skrzydle jedynie co zrobi to odda do tyłu. Straciłem już do gościa cierpliwość, oby go odpalili po sezonie...

1

@cules100pro Chyba Odbyciak

0

Co oni mają z tymi strzałami, jak nie doloty to panu Bogu w okno

1

Koeman zmiany człowieku, na co on czeka?

0

Busquets ograny teraz jak szmata

2

Moim zdaniem te wejścia pomocników z drugiej linii w pierwszą robią wielką robotę. Kapitalne podanie Leo, a De Jong dołożył nogę jak rasowy napadzior

0

@SinMistico Z Elche akurat przy stanie 1:1 pod koniec spieprzył koncertowo

2

I cyk, kolejna seta zmarnowana. Koeman zara tam histerii dostanie :)

2

Co ten Busi odwalił z tym podaniem do Matsa :D

7

Messiemu się Grycman załączył

4

Świetnie zrobił to Braveheart, szkoda że Pedri to zepsuł

5

@NeroTFP śmieszna sprawa z tym wywiadem Graneruda. On jest tak wkurzony i bezczelny że nawet zapomniał o Kubackim. Nic do niego nie mam ale chciałbym żeby to Geiger go łyknął w tym TCS jeszcze i zamiast wygranej niech sie modli o podium. Gość miał lepsze warunki od Kamila w drugiej serii i tak z nim przegrał o 2,5 metra. Nie dziwię sie że tam w sztabie są zażenowani jego postawą. Niech go sprowadzą szybko do pionu bo tak daleko nie zajedzie

0

@NeroTFP Czyżby psycha powoli siadała?

2

Guardiola wypunktował Lamparda jak juniora

6

@FC1899Barca Moje miasto :D

2

@BarcaInfo Ktoś tam chyba wszedł w 4 gęstość :D

6

@itmustbejoke Grycman to nie jest typowy napastnik tylko taka gorsza wersja Leo, Braithwaite z cały szacunkiem może grubemu Suarezowi korki zawiązać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?