1

Kamil na podium. Ciężko tego wariata ogarnąć

1

@VamosRakieta Wyrazy współczucia, trzymaj sie tam :)

2

@Nano22 Dlatego śmieszy mnie obwinianie Dembele o ten dwumecz. Liverpool jakby trzeba było to strzelili by 5 goli. My już po 2 bramce zakończyliśmy rewanż.

"Tego wieczora szczęścia nie mieliśmy". Tutaj ponownie sie nie zgodzę. My już w pierwszym meczu mieliśmy sporo szczęścia że zakończyliśmy go bez straty gola. Przecież Salah miał tam gola niemal na tacy. Dostaliśmy prezent od losu. Nawet nie trzeba było sie wspiąć na wyżyny umiejętności czy taktyki. Graliśmy z rywalem osłabionym który na dodatek 3 dni wcześniej grał wyczerpujący mecz w lidzę. Wystarczyło pokazać charakter którym ten rewanż trzeba było rozegrać. Niestety, najwyraźniej jako kibic z dużo wymagam od naszych gwiazd bo tego nie pokazali. Bo wszyscy łącznie z Messim po 2 bramce mieli łby spuszczone w dół i po raz kolejny wystawili klub na pośmiewisko.

2

@Nano22 Dlatego dla mnie rewanż z Romą był gorszy. Tam nas zmiażdzyli niemal od początku spotkania a Dzeko to grał jak kandydat do ZP. Anfield było dla wielu bardziej bolesne bo stało sie to 2 raz

2

@Nano22 Rewanże były identyczne, szybka strzelona bramka przez rywali ale z Bayernem my szybko odpowiedzieliśmy dwoma i i właściwie tyle z tego meczu było. Z Liverpoolem położył nam mecz Alba i właściwie na tym temat można zamknąć. On był tamtego wieczora katastrofalny i właściwie nie traktowałbym go jako naszego zawodnika tylko Liverpoolu. To że go Valverde nie ściągnął w przerwie było chyba jego najgorszą decyzją w jego trenerskiej karierze u nas. A on w drugiej połowie dopełnił dzieła zniszczenia.

zobacz sobie w 2:20 reakcje naszych gwiazdorów po 2 bramce. Oni już wiedzieli co sie zaraz stanie, Suareza reakcja była najlepsza bo pamiętam że miałem taką samą :D. A co do tego że Liverpool nie wygrał dwumeczu tylko Barcelona go przegrała to sie nie do zgodzę. The reds wygrali ten dwumecz swoim charakterem i nie zwiesili głowy po 1 meczu. Na dodatek zrobili remont bez Firmino, Salaha czy Keity gdzie w rewanżu 2 bramki strzelił Origi. Gość w tamtym czasie miał mniej minut meczowych od takiego Malcoma. Może nie pokazali jakiegoś pięknego futbolu ale wygrali to sercem. My pokazaliśmy natomiast w krytycznej sytuacji łyżwę na gaciach. W LM już dawno jest wiadomo że jak nie masz mocnego mentalu to tych rozgrywek nie wygrasz. Dlatego zamiast sięgać po tego uszatego dzbana mamy kompromitacje

PS. Tą sytuacje gdzie Alba z Messim odwalili manianę był spalony i VAR by to cofnął. Ale nie mniej jedna z tych fajnieszych scen pokazujących nasz mental na wyjazdach LM.

1

@AdiKingu96 Ja nie wymagam od niego wygrywania co konkurs. Ale żeby z miejsc na podium nagle zjechać do 3 dziesiątki to jest moim skromnym zdaniem coś nie tak. Zresztą Stoch w wywiadzie mówi że jest coś nie tak i sam nie wie co. Więc to raczej nie wiek jest powodem tej zapaści.

1

Tak patrzę na te skoki i jakiś czas temu zastanawialiśmy sie czy Stoch łyknie Graneruda w PŚ. Teraz to ja nie wiem czy on sie w top 3 utrzyma. Co sie z nim teraz dzieje to jest niepojęte, zjazd do bazy niczym jakiś junior.

0

@tobiasson92 U mnie w mieście już wcześniej otwarta została. I całe szczęście, miałem już dość. Jak zobaczą sondaże to sami wspaniałomyślnie otworzą jeszcze zanim te 2 tygodnie miną, nie zdziwiłbym sie :)

0

@Rewolucja123 Barcelonę od wczoraj oglądasz? Przecież z tym problem już jest od dawna. Tylko ktoś do naszych szybko podbiegnie to od razu panika i wyjazd. Często nawet nie ma do kogo podać bo każdy stoi w miejscu. Za czasów Pepa coś takiego było nie do pomyślenia. Aż mi sie przypomniał mecz z Bayernem gdzie Thiago każdy wykop Matsa przejmował bo tak fatalnie byliśmy ustawieni

0

Leo mógłby dać sobie na wstrzymanie. Tutaj prostymi środkami dajemy drużynie spokój a nie odwalamy coś takiego

1

@LuisSalvano A wykończenie jak z ekstraklasy

0

Wchodzi Ronaldo

0

@VamosRakieta Alba doprowadził mnie swoim mentalnym podejściem do tego stopnia że nawet wolę oglądać Firpo który odwala manianę

0

@Janiama O celnie, przypierdolka do Puiga o straty ale o Leo cisza. Niestety ale Messi slaby mecz, też masa fuckupów z jego strony

0

Nasi sie założyli kto więcej straci w głupi sposób piłkę? Przecież tyle ile my straciliśmy głupio piłek to woła o pomstę do nieba

1

Kuźwa człowiek płaci za te pieprzone nc+ i nie może normalnie meczu obejrzeć tylko jakieś streamy przez neta. Niech sie walą

1



r4six jak coś podsumuje to nie uja we wsi.

0

@Viscael11Barca Wszystko sie sprowadza do tego jak ten sezon będzie wyglądał. Jeśli w LM znowu dostaniemy lanie a wyniki w krajowych rozgrywkach będą mizerne to Leo raczej odejdzie

1

@BarcaInfo Gdyby grał w Madrycie to bym go nie cierpiał tak samo jak Ramosa, Pepe czy pączka. On to taki odpowiednik Carvajala, niski prowokator który tylko szuka okazji żeby przypajacować i ponarzekać. Po Anfield to już na niego patrzeć nie mogę. Szczerze, jeśli sprowadzilibyśmy jakiegoś topowego LO to podziękowałbym mu za te lata i niech szuka szczęścia gdzie indziej.

1

@FC1899Barca Płakać sie chcę jak to oglądam. On z Iniestą to byli prawdziwi geniusze którzy z Leo wrzucili Barcelonę na sam szczyt. Odkąd on odszedł zjechaliśmy do bazy

4

@Admin030 Taki Cristiano Ronaldo skoków :)

3

Koeman wpuścił Puiga na 3-4 minuty by nie zdążył niczego zrobić na plus....


...nie wyszło :D

0

@ShinobiQWE Chyba przyszykował formą na TCS. Fatalna prędkość najazdowa

3

Nie dość że mecz średni to jeszcze ten granulat prowadzi. Idź pan w chuj

1

Granerud z KK. Kamil od Neustadt zjechał do bazy z formą. Oby sie przygotował na MŚ

0

@ArterkHD W sensie z wyglądu a nie poziomu gry.

1

Mingueza to taka hybryda Ramosa i Gryzmana :)

1

@Fawrf Po pierwsze fajnie jakbyś mnie oznaczył bo takie podsumowania są spoko. Po drugie jak widzisz że wyzywa to zgłaszaj i poleci. Ja wczoraj jednego delikwenta co mnie wyzywał zgłosiłem i poleciał na banicje

1

@itmustbejoke Pytaj Setiena

1

Granulat dostał maila od nadciągającej kupy że spotkanie już w spodniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?