0

Po powrocie Pique Araujo idzie do ataku :D

0

@sintesox Pique to zbyt ważna postać w tym klubie i szatni by siedział na ławce. Nawet jak miał wylewy na jesień w poprzednich sezon to i tak był w 1 składzie. Dostanie z 1 mecz z ławki a potem już regularnie 1 skład

1

@MarioVeB! Aż zobaczę co napisałeś i tą dyskusje i pękam ze śmiechu. Przecież to troll, ktoś taki nie ma pojęcia o piłce

7

@ksobi Tak, powiedział że będzie miał kłopoty, już ma kłopoty.

4

Wbijaj Lapcio i ogarniaj ten bajzel. Najpierw powycinaj chwasty a potem sie zobaczy. Wierzę że on to posprząta

0

@rafi509 Ta, krew od razu

1

Ale to Messi spartolił, matko święta

0

@macio_944 No patrz a Luis może :D

0

Wszystko stroną Minguezy idzie

0

No i pajac zawalił Bilbao gola. Brawo Gryzman

3

Dembele chyba sie rozkręca :D

0

@pt9 Sędziowie są po prostu dramatyczni- tu sie z nim akurat zgodzę. Co do spisku, już nie.

0

@LuisSalvano Wg ciebie był faul?

0

Alba dublet: samobój i kartka za pyskówki. Mistrz :D

0

Dzisiaj Alba ma moje przyzwolenia na kopy tych rzeźników.

OO, już jeden poszedł :D

1

Garcia wyleci jeszcze przed przerwą

1

Pjanic ocena 10 za akcje z frajerem Muniainem

1

Araujo do ataku

4

Lepiej sie nie udało uderzyć. Piękne trafienie

0

Gość fauluje na oczach Lahoza i sie dziwi że faul. No co za debil

0

@NeroTFP Eh, szkoda że usuwasz konto.

3

Nie ma sensu wyciągać wniosków po takim konkursie gdzie Murańka jest prawie na podium a Granulat dostaje +10 za skok na 149 metrów. Gdzie nawet przez chwilę podczas lotu było widać jak łapie noszenie. Przeliczniki po raz kolejny sie nie popisały

1

@VamosRakieta I chyba miał racje co do Stocha :D. Wczoraj 3 dzisiaj 27

3

Nie am co zbierać. Zaorał każdego

1

Babiarz "Cisza na skoczni, można puszczać"
Pokazują przeliczniki: 4m/s :D

16

Jeszcze Murańka ten konkurs wygra :D

0

@SonBarcaGoku Gdzie ja napisałem żeby go tu na siłe trzymać?

1

Jazda po Leo ciąg dalszy, nie zdziwie sie jak stąd wyfrunie niezależnie od tego jak ten sezon sie skończy.

2

@tristan87 Mina tego pajaca pączka bezcenna. Życzę mu że ktoś mu coś kiedyś zrobi z nogami, tak szczerze ode serca. No gościa naprawdę nie trawię za niemal wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?