sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po powrocie Pique Araujo idzie do ataku :D
0
@sintesox Pique to zbyt ważna postać w tym klubie i szatni by siedział na ławce. Nawet jak miał wylewy na jesień w poprzednich sezon to i tak był w 1 składzie. Dostanie z 1 mecz z ławki a potem już regularnie 1 skład
1
@MarioVeB! Aż zobaczę co napisałeś i tą dyskusje i pękam ze śmiechu. Przecież to troll, ktoś taki nie ma pojęcia o piłce
7
@ksobi Tak, powiedział że będzie miał kłopoty, już ma kłopoty.
4
Wbijaj Lapcio i ogarniaj ten bajzel. Najpierw powycinaj chwasty a potem sie zobaczy. Wierzę że on to posprząta
0
@rafi509 Ta, krew od razu
1
Ale to Messi spartolił, matko święta
0
@macio_944 No patrz a Luis może :D
0
Wszystko stroną Minguezy idzie
0
No i pajac zawalił Bilbao gola. Brawo Gryzman
3
Dembele chyba sie rozkręca :D
0
@pt9 Sędziowie są po prostu dramatyczni- tu sie z nim akurat zgodzę. Co do spisku, już nie.
0
@LuisSalvano Wg ciebie był faul?
0
Alba dublet: samobój i kartka za pyskówki. Mistrz :D
0
Dzisiaj Alba ma moje przyzwolenia na kopy tych rzeźników.
OO, już jeden poszedł :D
1
Garcia wyleci jeszcze przed przerwą
0
@busquets5 Van Dijk w domu:https://www.fcbarcelona.com/photo-resources/2019/10/11/4ee8b6b7-4ae8-4080-b57d-7b6f4799a61f/mini_Sevilla06102019-VictorSalgado_pic_2019-10-06_fcbbvssevilla_20.jpg?width=1200&height=750
1
Pjanic ocena 10 za akcje z frajerem Muniainem
1
Araujo do ataku
4
Lepiej sie nie udało uderzyć. Piękne trafienie
0
Gość fauluje na oczach Lahoza i sie dziwi że faul. No co za debil
0
@NeroTFP Eh, szkoda że usuwasz konto.
3
Nie ma sensu wyciągać wniosków po takim konkursie gdzie Murańka jest prawie na podium a Granulat dostaje +10 za skok na 149 metrów. Gdzie nawet przez chwilę podczas lotu było widać jak łapie noszenie. Przeliczniki po raz kolejny sie nie popisały
1
@VamosRakieta I chyba miał racje co do Stocha :D. Wczoraj 3 dzisiaj 27
3
Nie am co zbierać. Zaorał każdego
1
Babiarz "Cisza na skoczni, można puszczać"
Pokazują przeliczniki: 4m/s :D
16
Jeszcze Murańka ten konkurs wygra :D
0
@SonBarcaGoku Gdzie ja napisałem żeby go tu na siłe trzymać?
1
Jazda po Leo ciąg dalszy, nie zdziwie sie jak stąd wyfrunie niezależnie od tego jak ten sezon sie skończy.
2
@tristan87 Mina tego pajaca pączka bezcenna. Życzę mu że ktoś mu coś kiedyś zrobi z nogami, tak szczerze ode serca. No gościa naprawdę nie trawię za niemal wszystko.