sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Pół biedy z tym bieganiem. Messi nie biegał wściekle nigdy tylko sie o tym nie mówiło bo robił rozpierdol z przodu. I tu jest właśnie problem. Messi przestał w ofensywie miażdżyć tylko zszedł na ziemię. Spadła mu motoryka i decyzyjność. Kiedyś jak odjechał to nawet najlepsi widzieli jak sie oddalał. Teraz dogania go pierwszy lepsy pomocnik. On w obecnym stanie może INDYWIDUALNIE wygrać nam mecz jedynie z pastuchami i ogórami La Liga. W LM nie ma na to najmniejszych szans. Nie te lata, im prędzej to zrozumiemy tym lepiej. To nie jest Ronaldo który sobie w polu karnym stanie i wystarczy mu piłkę wrzucić albo dać prostopadłą.
0
@TheMefju Zaraz przyjdą fanboje i będzie atak. Moim zdaniem Leo powinien odejść, bo prochu nie wymyśli. To dalej świetny zawodnik który da piękną piłke
0
@Bartek22 De Jong srogie rozczarowanie do tej pory. Jego olewka w defie jest porażająca momentami
0
@Bartek22 Przy drugiej zawalił bardziej Dest który kompletnie nie pilnował Mbappiszka, Pikej trochę pechowo wybił piłkę. De Jong po części zawalił przy pierwszym golu bo to on odpuścił Verattiego który zagrał do Kyliana. Oczywiście potem dał dupy Lenglet ale już wcześniej odwalił sie kryminał
0
@Janiama Ja bym powiedział że jesteśmy jak 8-letni skrzypek rodziców który umie grać tylko jeden utwór a jak ma zagrać jakiś inny to sie nagle okazuje że jest dupa a nie skrzypek. Widać to po naszych gwiazdorach którzy naparzają momentami ten sam schemat. Zagranie Alba-Messi to już każdy topowy zespół wie kilka sekund przed zagraniem. Nawet ja wiem że ten pierwszy zagra w ciemno przed pole to jak mają nie wiedzieć tacy fachowcy jak Pochetino, Klopp czu Flick
0
@FCB24 Napisał prawie gol. Czytanie ze zrozumieniem
2
@FCB24 Przecież Mats obronił jedną sytuację gdzie Mbappe minął Desta jak juniora
0
@LuisSalvano Jeśli zaakceptują rolę zmienników i obniżkę pensji- spoko. W innym wypadku grzecznie podziękować i pokazać drzwi. Wczoraj było widać chociażby Messiego czy Albę jak sobie radzą między mocnymi rywalami. Z ogórami mogą sobie grać te dwójkowe akcje ale przyszła LM i już przestało to istnieć.
0
@LuisSalvano Co do Alby sie nigdy nie dogadamy. Nie cierpię go za mentalne podejście i wczoraj jak zwykle w poważnym meczu było to samo. Wyłączyli go perfekcyjnie. Kolejna sprawa to to że zmieniają sie trenerzy a wpierdole jak były tak są. Wspólny mianownikiem jest oczywiście nasza kadra, w szczególności stara gwardia która jak tylko idzie coś nie tak to ma łeb spuszczony i nie podejmuje żadnej walki
4
@LuisSalvano Piszesz wypalona kadra po czym na liście tych którzy mają zostać są ci którzy są najbardziej wypaleni i na najważniejsze mecze mentalnie nie dojeżdżają. Przecież to sie kupy nie trzyma. Co do jednego zgoda, bez gruntownej zmiany nic sie nie zmieni ale ona musi także obejmować starą gwardię. Z nimi już nic nie zbudujemy, wręcz cofamy sie w rozwoju
0
@Janiama Odważna teoria: Messi powinien odejść po sezonie gdzie przegraliśmy na Anfield
0
@pax Wczoraj nie wyróżnił bym nikogo. Środek pola przegrany dokumentalnie. Dest grał dobrze ale w drugiej połowie Mbappe go już wydymał, De Jong największe rozczarowanie, Busquets zagrał to co zwykle, wprawdzie nie spieprzył nic ale to jak momentami wychodził wysoko mnie mroziło bo go minęli a w środku dziura jak po grubym analu
0
Dopóki ludzie tutaj nie zrozumieją że w Europie jesteśmy wydmuszką i na LM za krótcy to dalej tutaj będzie zdziwienie i szok. Ale wystarczy kilka wygranych meczów z pastuchami czy innymi ogórami i znowu będzie tutaj tyle pychy aż do następnego meczu z mocnym rywalem który nas wyjaśni i wypunktuje jak szczeniaków. Przecież to co niektórzy tutaj wypisywali było żałosne, deprecjonowanie Mbappe że może czyścić buty Messiemu czy tego Keana.
1
De Jong kolejny raz w poważnym meczu zawód. Polecam zobaczyć jego zachowanie przy bramce nr.1 jak wracał za Verattim. Dembele spieprzył bardziej ale Holender znowu sobie urządził spacerek.
9
Wiecie co jest najśmieszniejsze. Że po meczach z ogórami było tutaj tak dużo pychy że ja nie wierzyłem co tutaj widzę.
4:0 z PSG
3:0 Juve
3:0 Roma
4:0 Liverpool
8:2 z Bayernem w jednym meczu !!!!!
1:4 z PSG gdzie w rewanżu pewnie wrzucą nam drugie tyle. Jesteśmy największymi przegrywami na arenie europejskiej.
I trzeba sobie powiedzieć jedno: Messi przewalił sobie ostatnie lata kariery w sposób spektakularny. Nie dziwcie sie naprawdę że oprócz nas są takie jednostki które nie uważają go za najlepszego piłkarza w historii. Bo on jako frontman dostanie najmocniej
1
@mekston @Gall Z miejsca powinny permbany lecieć. Zwłaszcza ten marcin z długim nickiem fanboj Messiego sie kompromituje
0
@marcin000019 Nie kompromituj sie
0
@itmustbejoke A po co im skoro bez niego sobie radzą super? Dzisiaj PSG z Mbappe i Keanem bez Neya i Maryśki puknęło nas 4:1 bez wazeliny
2
Weźcie kuźwa zainwestujcie w lepsze chomiki bo strona chodzi jak nasza gra w ataku
1
Ten wynik dedykuje przede wszystkim tym którzy przed meczem szydzli z Mbappe, Keana i innych. Pisali jakieś bzdury o hattricku Messiego. Gdzie teraz jesteście? A no oczywiście, pojazd po trenerze, po Busim mimo że inni zagrali jeszcze gorzej. Na LR nic sie nie zmienia, prezentują niektórzy tutaj poziom naszych gwizdorów w LM
1
@marcin000019 Gdzie ten hattrick? Bo sie doczekać nie mogę
0
Leo błagam zrób to....
0
Lenglet ma problemy błędnikiem
0
@Gregsky10 Kounde ostatnio go przedziurawił jak szmatę. Nasza obrona to po prostu śmietnik
2
@itmustbejoke @GeneralXavi Zdania ekspertów jak zwykle podzielone :D
0
Widać po naszych że te wpierdole z Baya, Live czy Romą siedzą w głowach. Momentami gramy na spiętych nogach. Obyśmy nie dostali 2 bo już będą głowy w dół
0
Co za kretyńskie zachowanie Busiego i kiks Matsa
0
Nasza obrona to śmietnik
2
Dest na razie jak lep. Mbappe ma ogromne problemy żeby sie odkleić
0
Icardi podziurawił De Jonga :(