sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Beztroskii Polecam zobaczyć i przeanalizować jego zachowania przy remoncie Totków z nimi. Maczał palce przy 1 i 2 bramce.
0
@Fake69 U nas w obronie to panuje bailando. Od dawna ta formacja nie był naszą mocną stronę ale ten sezon to jest absolutne przegięcie pały. Niektóre bramki to my niemal sami sobie pakujemy
27
Pamiętam jak kiedyś był wywiad z Lengletem i on mówił że ogląda swoich rywali i analizuje ich grę, w jaki sposób sie poruszają. Patrząc na to co on odwala to albo mu neta i telewizję odcięli albo zaczął ich oglądać w 4 gęstości
4
PSG u siebie w dupę 0:2 z Moncao a my 4 wyłapaliśmy u siebie. Ja już nie wiem czy ta piłka jest tak nieprzewidywalna czy my faktycznie jesteśmy taki dziadami?
0
@KacperVEB Nie wiem jak on sobie na lewym ŚO radzi ale jesli Koeman miałby go tam testować to nie miałbym za złe. Nie zmienia to jednak faktu że drużyne buduje sie od obrony. My jej nie mamy
0
Chętnie bym zarzucał Koemanowi za to że wpuszcza Lengleta ale jak ma za niego wpuścić Umtitiego to mi sie szczerze odechciewa.
0
@LuisSalvano No to zgłaszaj i po problemie. Raz też dał mi sie podpuścić i poleciał na tydzień czy dwa
0
@norbi77 Na Espanyol to trzeba granat rzucić
1
@LuisSalvano On sie szybko nie pojawi. Zawsze przed meczem dużo ujada a potem pyk 2-3 dni go nie ma
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
4
Dembele klasyk, świetny drybling a wykończenie jak z PSG czy Liverpoolem
6
Gryzman niezły sabotaż
0
Komentarz usunięty
0
Kto go miał kryć, De Jong czu Busquets?
2
@NaFazieHitman Stacja III- Busquets upada po raz pierwszy
0
Żadna drużyna w LM nie da tyle miejsca Leo co teraz miał przy tym strzale. Strzał świetny ale obrona też
33
Jak widzę Busiego skaczącego do główki to mi sie płakać chce autentycznie.
2
@marcin000019 Co tu za bzdury wypisujesz to nie mam pytań
2
@ObiektywnyKibic121 Iniesta to przynajmniej wiedział że nie da rady dalej ciągnąć tego co kiedyś dlatego odszedł. A Business dalej sobie gra chociaż motorycznie powinien sobie na orliku z dziećmi pokopać
1
@VamosRakieta A jak. Jak z Juve strzelił to całe osiedle sie o tym dowiedziało :)
2
@VamosRakieta Oj tak, w 14/15 kiedy Messi z Alvesem szaleli na skrzydle to Ivan z tyłu robił robotę. Niby taki nie pozorny ale kiedy mecze były box to box to można było na niego wtedy liczyć. Bramka z Juve i pierwszy mecz z Bayernem na zawsze w pamięci. Top 3 tamtych spotkań na pewno :)
0
@LuisSalvano Dopóki matematycznie jest szansa na majstra to ich psim obowiązkiem jest walczyć i grać dalej i próbować wywierać na liderze presje.
6
@VamosRakieta @Coutinho007 Rakietic i Kroos to świetni pomocnicy ale przy Busim lepiej chyba by wyglądał ten pierwszy. Niemiec ma dużą tendencje do odpuszczania w defie a przy Busim mogło to by wyglądać jeszcze gorzej. Tam jest pączuś który mimo wszystko na dupie jeździ za trzech. A u nas Rakitic też płuca wypruwał.
0
@Rewolucja123 Dzięki za przypinkę. Niestety ale to już nie pierwszy mecz gdy Dembele olewa obowiązki defensywne a jak już wróci to robi to po prostu nieudolnie.
0
@Messiah10 A są też takie pod którymi sie mogę podpisać :D
1
@MaTt_BarcaFan Mnie w meczu z PSG rozwalił moment jak Trincao poszedł na przebój i leciał do przodu a reszta zamiast biec za nim do ataku to dalej był stojanow. No myślałem że zaraz autentycznie coś rozjebie
32
Jestem pewny że gdyby Iniesta nie miał tej klasy co miał to by jeszcze został bo nikt by mu nie podziękował. I za to dozgonny szacunek że po Romie zobaczył że nie jest w stanie temu zespołowi już dać co dawał wcześniej. Zrozumiał że fizycznie czy tam motorycznie nie nadąża. Że piłka stała sie w LM inna, szybsza i bardziej bezpośrednia. Xavi także nie dawał w pewnym momencie rady ale w ostatnim sezonie pełnił znakomitą rolę w której sie sprawdził. I niestety ale przestańmy żyć ich czasami bo takich geniuszy to nie wiem czy w tej drużynie jeszcze zobaczymy. Gdyby Busquets po Liverpoolu czy Bayernie powiedział w wywiadzie że na niego także jest czas bo zobaczył że ten futbol mu na tym poziomie odjechał to także by zyskał. A tak rozmienia sobie karierę na drobne i dam kontrowersyjną opinie. Bardziej będę go pamiętał przez te ostatnia lata niż tamte w czasach świetności. Stał sie symbolem obecnej Barcelony.
1
@lilimessi10 No to żeś zaszalał. Udanej rehabilitacji
0
@amanter To ciekawe. Nie wiem czy byłeś jednym z tych co przed meczem pisał że bez Neya i Di Marii mamy szansę ich puknąć a Leo to im hattricka pierdyknie i herb pocałuje na złość tym z PSG. No i hattrick był tylko strzelił go nie ten co trzeba i zacząłem czytać że PSG to nagle inny poziom. Jaki ten los jest przewrotny
0
@VamosRakieta Hejterzy Barcy: kibice Realu, kibicie Live itd