7

@tobiasson92 Ja proponuje lockdown dla całego PIS'u. Najlepiej do końca kadencji żeby nie wpadli na jakiś kolejny cudowny pomysł udupienia tego kraju

2

@tobiasson92 A może pod koniec czerwca :)?

1

@Bagsik88 Ja to widzę tak. Lewy sie pięknie starzeje, Suarez gorzej. To wciąż świetny napastnik ale ta posucha w LM mu nie przystoi. Można mieć serię iluś tam meczów bez gola ale te statystyki są dla niego druzgocące. Jeden z powodów dlaczego LM nie padło naszym łupem przez ostatnie lata. To nie są jego rozgrywki, po prostu. W lidzę robił swoje, napsuł krwi Realowi i Atleti ale w LM no cóż, zawodził momentami na całej lini, na wyjazdach szczególnie.

0

@tobiasson92 Myślisz że w przeciągu roku czy dłużej?

0

Haha, ktoś pisał że Leo nie będzie miał MVP. No i jednak ma

8

Potężny Nazario na boisku

0

Ten spalony to jest jakaś masakra

1

Sociedad wygląda jak my z Bayernem

1

Dest co sie rozbrykał

0

Pierwsze minuty nerwowe ale teraz poczuliśmy krew. Trzeba wrzucać kolejne bramki

1

Alba akcja jak Marcelo z prime'u. Oby tak częściej robił

0

Lenglet ograny jak dziecko na podwórku

1

No i Leo sie obudził

7

@amanter No i co w związku z tym?

0

Leo co jest?

0

@Kurkmen My kiedy wygrywaliśmy LM graliśmy swoją piłkę a nie na zasadzie cofanie sie za podwójną gardą i przyjmowania ciosów. To na dłuższą metę z reguły kończy sie źle. Mental tak samo, u nas z reguły jak coś siada to na amen. Wystarczy zestawić to z Messim vs PSG. W pierwszej połowie latał jak za dawnych lat, piękny gol go napędził, aż do karnego którego nie trafił. Już wtedy wiedziałem że to jest koniec występu Leo w tym meczu. W drugiej coś tam próbował ale to już nie było to, pod koniec już sie tylko snuł po boisku. Z Liverpoolem podobnie, do momentu gdy dwumecz układał sie względnie spokojnie to nawet na Anfield szarpał, po 2:0 już przestał...

1

@Kurkmen Dlatego że Barcelona przez swój styl prowadzony przez lata nie może na boisku cierpieć i być zależna od tego czy przeciwnikowi w danym meczu akurat wpadnie setka czy nie. Dlatego po meczu z PSG u nich wiele osób było zadowolonych ale też rozgoryczonych. Bo to był mecz w którym grała Barcelona, agresywna i grająca swoją piłkę, nie oddawała terenu tylko sama narzuciła tą grę. Albo wrócimy do gry opartej na duszącym pressingu, gdzie środek pola to mózg albo w LM będziemy odpadać w kompromitujący zespół

1

Myślicie że tacy piłkarze jak Gnabry, Sane czy Coman odnaleźliby sie u nas na skrzydełku? :)

0

@ShinobiQWE Problem polega na tym że starsze osoby też nie przestrzegają i zamiast siedzieć w domu jak ten "rząd" gada i wychodzić ewentualnie wtedy kiedy trzeba to nie. U mnie pod blokiem widzę jak starsi sąsiedzi wychodzą często tego samego dnia. I druga sprawa że wirusa nawet starsi przechodzą inaczej. Niektórzy przejdą to jak mocne przeziębienie a młodsi przechodzą to zdecydowanie gorzej. Też nie jestem za tak mocnym lockdownem i moim zdaniem powinny zostać otwarte restauracje i bary z zachowanym reżimem santiarnym

3

Gra Suareza w LM to naprawdę temat na jakąś pracę dyplomową. Zawsze sobie ceniłem u niego zadziorność, instynkt snajpera, świetną współpracę z Leo kiedy grał w Barcelonie. W rozgrywkach ligowych punktował znakomicie, napsuł krwi Realowi i Atleti wielokrotnie. Ale napisanie że w LM był w ostatnich latach słaby to jak nie napisać nic. W dwóch edycjach (17/18 i 18/19) sumując strzelił zawrotną liczbę 2 goli. W wyjazdowych spotkaniach wyglądał źle, miał problemy niemal ze wszystkim bo co z tego że sie świetnie ustawiał jak miał problem z przyjęciem piłki, podawał do swojego wyimaginowanego przyjaciela a jeśli miał jakąś sytuację to można było stawiać domy że nie trafi. Niech mnie ktoś poprawi ale chyba e LM skuteczniejszym graczem u nas był w own goal? Sezon 14/15 wlał we mnie nadzieje bo myślałem że jest kluczowy brakujący element układanki do obrony LM. A tu z sezonu na sezon było z tym co raz gorzej.

0

@tobiasson92 Nie doceniasz naszych rządzących, już tera chodzę na taką która funkcjonuje na innych zasadach :D

0

Oby znowu nie udupili siłowni bo sie pochlastam :(

5

Brawo dla sędziego. Co za ameba

0

Perez wysłał blikiem przelew?

0

Co za żenada sędziego

0

A lamusy dupa cicho :)

0

@obiektywny12 No patrz, takie gadki często czytałem z klawiatur halowców. Jak ci sie nie podoba to na stronę białych możesz iść. I co ma do tego Messi, jakieś kompleksy?

1

@FC1899Barca Pepe go w końcu wyciągnął z kieszeni to maszyna może poszaleć :)

0

@Comentateiro Ale akurat do Mullera?

8

@Janiama Trzymaj sie, udar to ciężka sprawa ale wyjdziesz na prostą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?