sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koeman miał racje co do Pedriego. Trzeba dać mu jeszcze czas, bo kolejny raz w ważnym meczu wygląda źle. Podejmuje decyzje jakby był obsrany
3
@LuisSalvano Nie było faulu, gramy dalej
0
Alba pięknie na raz
0
Courtois genialna interwencja
2
Liczę na emocjonujący meczyk bez wałków. VAMOS muczaczos
0
@draxidox Waka waka
1
@Walker Zgadzam sie, odbierasz kiedy chcesz, bardzo szybki czas dostawy. W związku z tym że pracuje to staram sie zamawiać tylko przez paczkomaty.
0
@BarcaInfo Wtedy spinę mieli także Carvajal z Suarezem. Też materiał był od tych samych co robili to :)
0
@busquets5 Busquets z Romą nie powinien nawet wtedy grać bo jechał przez jakiś czas na blokadzie. Iniesta też tamtego dnia był koszmarny. I podjął słuszną decyzję o odejściu bo już zdał sobie sprawę że fizycznie nie daje rady
3
Z tego wszystkiego zapomniałem że dziś 3 rocznica najgorszego meczu wg mnie za kadencji Ernesto Valverde czyli mecz z Romą. Wiem że dla wielu gorsze będzie spotkanie na Anfield ale tam przynajmniej pierwszą połowę zagraliśmy w miarę nieźle. Ale tamtego spotkania w Rzymie nie dało sie oglądać, od samego początku siedli na nas jak dzik w kartofle. To jak Dzeko robił z naszą obroną co chciał, jak stary Kolarov nakrył czapką duet Semedo-Roberto. Szok i niedowierzanie: nie wierzę do teraz że zagraliśmy tak fatalny mecz wtedy, to był jak widelec w oczy.
0
@masq Za szybko na stwierdzenie że to dzika forma. Po prostu nie sabotuje na boisku.
1
@michal26 Nie, mogę ich nie lubić/nienawidzić ale nie zabiłbym.
1
@Ghotti Dodałbym jeszcze: Sprzedać Leo póki jeszcze coś wart jak zagra źle albo: Leo, GOAT, kocham cie, zostań z nami na zawsze kiedy strzeli i wygramy
0
@LuisSalvano Liverpool też miał ich rozwalić, na bokach Salah z Mane mieli robić wiatrak a mieli problem żeby sie do ich obrony zbliżyć. Nie twierdzę też że nasza obrona będzie odwalać kabaret jak czerwoni ale środek Realu jest mocny. Kroos i Modric to są jedni z najlepszych jeśli chodzi o kontrolę i dyktowanie tempa gry, jak dodać do nich Casemiro który w takich meczach będzie odpowiadał za czyszczenie i uprzykrzanie nam gry i z reguły robi to świetnie to mamy naprawdę trudne do neutralizacji trio. Więc jeśli nasz środek nie będzie ogarniał to będzie kłopot i to duży. Dolicz do tego Vincicusa który może jest chodzący chaosem ale na takie mecze to jeden z najgorszych rywali do krycia
1
@MarioVeB! Jeśli jego babcia nie spisała testamentu to chyba prawnik najlepiej pomoże, ewentualnie te podpisy wystarczą
2
@LuisSalvano A Modric to niby wolne na klasyk wziął?
1
xDDD
0
@itmustbejoke Jest kalafiorem ale przypomniałem sobie że w tym pamiętnym meczu Valencii z białymi podykotwał 3 karne dla nietoperków
3
Manzano to jest jeszcze gorszy kalafior od Lahoza. Gość sie doszczętnie skompromitował w superpucharze z siepaczami z Bilbao gdzie Muniain nawet kartki nie dostał a rumcajs od trąbki także odwalał kabaret
2
@itmustbejoke Podobnie było z Liverpoolem. Co z tego że Real nie miał Ramosa i Varane'a jak środek Madrytu zmasakrował środek Liverpoolu. Sam Kroos ich tam wciągał dupą więc jak damy sie zdominować w środku to nasz atak będzie w dupie od razu
0
@Messibestplayerintheworld Widzę że chłopaki nic sie nie nauczyli. Znowu w połowie meczu sie wszystko odnowi i stracimy jedną zmianę przez ich upór i głupotę
0
@nitey Że jak na Messiego to jest słaba statystyka
0
@chavez Messi ma tyle goli w klasykach co Ronaldo od kiedy odszedł do Juve...
1
@Zoker Baxter z Toy Story 4 idealnie pasuje do tego kawału z jamnikiem który został wystawiony na wyścigi chartów :D
0
@Rewolucja123 Pięknie :D
1
@amanter No było to widać jak był przygotowany i se dobrze radził. Wyglądał momentami jak dziecko we mgle i w drugiej połowie został bohaterem memów. W rewanżu wyszli lepiej przygotowani od niego i Mbappe częciej leżał niż grał. Poza tym, porównywanie ŚO do gracza ofensywnego jak Griezmann to niezły odlot
0
@tomek8756 Banda błaznów i patałachów
0
Niech se da spokój. Na PSG tak sie spieszył że ostatecznie c.uj z tego było i na dodatek został bohaterem memów
0
@Colon Rozwalilibyśmy ich 0:0
0
@Fantastyczny Chłopiec Jak można pisać że Modric nie jest wyjątkowy? Ja wiem że to jest piłkarz białych ale weź na spokojnie przemyśl to co napisałeś. Gość stanowi fundament Realu przez lata, był jednym z głównych architektów ich zwycięstw. A już tekst że stał 3 półki niżej od Xaviego czy Iniesty to już nie wiem czy ty trollujesz czy tak na serio..
A co do ZP Modricia, jakby dostał ją Ronaldo to też tragedii by nie było ale ja nie miałem problemu że zdobył ją Chorwat