sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Moim zdaniem na takie LM jeszcze za wcześnie. Rewanż z PSG był światełkiem w tunelu ale z tymi mocnymi drużynami z reguły było w cymbał. Biali nas powieźli dwa razy, Juve jak trzeba było to nas walnęli na 3:0 i przegraliśmy przez to pierwsze miejsce. Oczywiście Koemana ciężko mi sie czepiać po tym co siedziało w poprzednich sezonach(zwłaszcza jak nas Bayern zbeszcześcił w Lizbonie). Brakuje napastnika i kogoś kto odciąży Messiego jak będzie miał gorszy dzień, na rozgrywki ligowe jesteśmy w stanie teraz nawet walczyć ale na LM to za mało.
0
@Bocheno1 Co to za szpileczka w jego stronę? Ma całkowitą rację, De Jong zawalił koncertowo, gramy chwilowo w osłabieniu to sie asekuruje i gra do końca a nie odstawia spacer
0
@KacperVEB Tak samo jak De Jong że sie asekuruje jak sie gra w osłabieniu?
1
Ta Roberto wina że go De Jong zostawił w przewadze
Gość miał gówno do gadania
1
@PatrychoO I dla efektowności immunitet dla Casemiro żeby naparzał wślizgi cały mecz bez konsekwencji
A nie czekaj..
0
@pres Nie to że jestem jakimś fanem czy antyfanem jego powrotu ale niech już sie ten cyrk z jego osobą skończy.
1
@Jakchcesz Oni są przewidywalni bardziej niż żarty Karola
0
@Isso89 Sorry ale chcę te koszulki wyprzeć z pamięci, bo mi sie kojarzą z największą kompromitacją jaką widziałem w tym klubie
1
Nie będzie wpierdzielu od Bayernu jeśli nie będziemy grali w tych samych rozgrywach
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/d6a/dc7/4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-roll-safe.2x.h473.w710.jpg
2
Przynajmniej z nami nie będzie tego pajaca Nyoma
1
@swiergol2
3
@IronSanHybrid Piękny skok ale te lądowanie..
1
@Sulimo Jak widzę słowo Oregon czy góry kaskadowe to mam przed oczami Days Gone :)
0
@MarioVeB! No zagrał super, w tym fragmencie po raz kolejny znowu pokazał że mentalne podejście jest u niego tragiczne i mój post wspomniał o tym jak w przerwie meczu na Anfield płakał . W wielu meczach wsadzał nas na minę, super że ma wiele asyst ale on jest przede wszystkim obrońcą.
0
@MarioVeB! Nie dlaczego?
3
Żarty w Madrycie sie skończyły, chyba los chce żeby Zizou odświeżył korki i wszedł na boisko :)
1
@Kapitan_SW Gość raczej w totka grać nie powinien :D
2
@VamosRakieta Szkoda że nie zagrał na trąbce :)
0
@pele1282 Ronaldo mu sie na konto włamał?
2
CHyba Ter Stegen musi do ataku pójść
0
Ale zjechał do bazy z tymi wolnymi, niebywałe
1
@macio_944 Może dlatego że tam grają lepsi piłkarze i są w stanie go wyłączyć z gry?
2
Salvano to niech już lepiej nie prorokuje
2
@marcin000019 Idź już spać
0
@AmigoBlancos I będzie to prawidłowa reakcja. Jeśli zagra fatalnie, zawali gola i na dodatek wypadnie na dłużej niż trzeba to Kumcio sam sobie wystawi laurkę
0
@LuisSalvano Jeśli ma to wyglądać jak PSG to podziękuje. Mam dość już memów o Barcelonie
0
@ArterkHD Dość ciekawy napastnik. 17/18 sezon gdzie kibice Realu domagali żeby Benzi i Bale zostali dyscyplinarnie wywaleni z klubu. A oni potem razem strzelają 5 bramek przeciwko Bayernowi i Liverpoolowi. Normalnie Tarantino lepiej by tego nie wyreżyserował
0
@Transu96 W ostatnich latach przerżnęliśmy tyle meczów w tak spektakularny sposób że dzisiejsza porażka nawet mnie nie zaboli. Obdarli mnie z tych emocji już zdecydowanie wcześniej.
2
@JohnnyBarca Tak na chłopski rozum, gdzie niby czerwony miałby odejść? U białych jest legendą, zostało mu już raczej niewiele sezonów. Na prawdę nie potrafi dojść z Perezem to porozumienia?
0
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-niepokoj-na-wyspach-nowy-wariant-koronawirusa-z-indii,nId,5173163
U kurde, mam chyba fleszbeki :(