0

@GeneralXavi Moim zdaniem na takie LM jeszcze za wcześnie. Rewanż z PSG był światełkiem w tunelu ale z tymi mocnymi drużynami z reguły było w cymbał. Biali nas powieźli dwa razy, Juve jak trzeba było to nas walnęli na 3:0 i przegraliśmy przez to pierwsze miejsce. Oczywiście Koemana ciężko mi sie czepiać po tym co siedziało w poprzednich sezonach(zwłaszcza jak nas Bayern zbeszcześcił w Lizbonie). Brakuje napastnika i kogoś kto odciąży Messiego jak będzie miał gorszy dzień, na rozgrywki ligowe jesteśmy w stanie teraz nawet walczyć ale na LM to za mało.

0

@Bocheno1 Co to za szpileczka w jego stronę? Ma całkowitą rację, De Jong zawalił koncertowo, gramy chwilowo w osłabieniu to sie asekuruje i gra do końca a nie odstawia spacer

0

@KacperVEB Tak samo jak De Jong że sie asekuruje jak sie gra w osłabieniu?

1

Ta Roberto wina że go De Jong zostawił w przewadze

Gość miał gówno do gadania

1

@PatrychoO I dla efektowności immunitet dla Casemiro żeby naparzał wślizgi cały mecz bez konsekwencji

A nie czekaj..

0

@pres Nie to że jestem jakimś fanem czy antyfanem jego powrotu ale niech już sie ten cyrk z jego osobą skończy.

1

@Jakchcesz Oni są przewidywalni bardziej niż żarty Karola

0

@Isso89 Sorry ale chcę te koszulki wyprzeć z pamięci, bo mi sie kojarzą z największą kompromitacją jaką widziałem w tym klubie

1

Nie będzie wpierdzielu od Bayernu jeśli nie będziemy grali w tych samych rozgrywach
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/d6a/dc7/4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-roll-safe.2x.h473.w710.jpg

2

Przynajmniej z nami nie będzie tego pajaca Nyoma

1

3

@IronSanHybrid Piękny skok ale te lądowanie..

1

@Sulimo Jak widzę słowo Oregon czy góry kaskadowe to mam przed oczami Days Gone :)

0

@MarioVeB! No zagrał super, w tym fragmencie po raz kolejny znowu pokazał że mentalne podejście jest u niego tragiczne i mój post wspomniał o tym jak w przerwie meczu na Anfield płakał . W wielu meczach wsadzał nas na minę, super że ma wiele asyst ale on jest przede wszystkim obrońcą.

0

@MarioVeB! Nie dlaczego?

3

Żarty w Madrycie sie skończyły, chyba los chce żeby Zizou odświeżył korki i wszedł na boisko :)

1

@Kapitan_SW Gość raczej w totka grać nie powinien :D

2

@VamosRakieta Szkoda że nie zagrał na trąbce :)

0

@pele1282 Ronaldo mu sie na konto włamał?

2

CHyba Ter Stegen musi do ataku pójść

0

Ale zjechał do bazy z tymi wolnymi, niebywałe

1

@macio_944 Może dlatego że tam grają lepsi piłkarze i są w stanie go wyłączyć z gry?

2

Salvano to niech już lepiej nie prorokuje

2

@marcin000019 Idź już spać

0

@AmigoBlancos I będzie to prawidłowa reakcja. Jeśli zagra fatalnie, zawali gola i na dodatek wypadnie na dłużej niż trzeba to Kumcio sam sobie wystawi laurkę

0

@LuisSalvano Jeśli ma to wyglądać jak PSG to podziękuje. Mam dość już memów o Barcelonie

0

@ArterkHD Dość ciekawy napastnik. 17/18 sezon gdzie kibice Realu domagali żeby Benzi i Bale zostali dyscyplinarnie wywaleni z klubu. A oni potem razem strzelają 5 bramek przeciwko Bayernowi i Liverpoolowi. Normalnie Tarantino lepiej by tego nie wyreżyserował

0

@Transu96 W ostatnich latach przerżnęliśmy tyle meczów w tak spektakularny sposób że dzisiejsza porażka nawet mnie nie zaboli. Obdarli mnie z tych emocji już zdecydowanie wcześniej.

2

@JohnnyBarca Tak na chłopski rozum, gdzie niby czerwony miałby odejść? U białych jest legendą, zostało mu już raczej niewiele sezonów. Na prawdę nie potrafi dojść z Perezem to porozumienia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?